Powered by GameResultsOnline.com tournament management

International Showdown Tournament Vilnius 2022

3.6. - 4.6.2022 Vilnius, Kaunas,, Klaipeda,, Šiauliai,, Trakai, | Liettua

Men competition
Lohkotilanteet

Group Stage

Group A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Krystian Kisiel(POL)4408 - 091 - 294
2Mindaugas Dvylaitis(LTU)4316 - 385 - 673
3Ondrej Kodet(CZE)4133 - 661 - 821
4Daniel Kuźniar(POL)4132 - 665 - 831
5Ernestas Kačiulis(LTU)4132 - 642 - 831
Group B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)4408 - 198 - 474
2Tomas Myslivecek(CZE)4316 - 385 - 603
3Artūrs Korjaks(LAT)4224 - 461 - 692
4Robert Lätt(EST)4134 - 684 - 991
5Jan Řežucha(CZE)4040 - 841 - 940
Group C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marco Carrai(ITA)4408 - 092 - 344
2Krzysztof Sobilo(POL)4316 - 383 - 653
3Christoff Eilers(BEL)4133 - 667 - 911
4Patrick Walterscheidt(GER)4132 - 673 - 881
5Lukasz Zdunkiewicz(POL)4132 - 652 - 891
Group D
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1David Hájek(CZE)4317 - 5105 - 1053
2Jouni Viitamäki(FIN)4317 - 295 - 443
3Francesco Raffi(ITA)4225 - 591 - 812
4Andrea Lazzarini(ITA)4224 - 675 - 932
5Domenico Dinaro(ITA)4043 - 868 - 1110
Group E
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Stefan Marcin(SVK)4408 - 1100 - 554
2Olli Kytöviita(FIN)4317 - 390 - 643
3Luciano Florio(ITA)4224 - 469 - 542
4Mārtiņš Allis(LAT)4133 - 769 - 981
5Sebastian Dellit(GER)4041 - 843 - 1000
Group F
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen(FIN)4408 - 091 - 464
2Lukasz Byczkowski(POL)4225 - 480 - 692
3Nojus Vaciekauskas(LTU)4224 - 572 - 792
4Marc De Montlivault(FRA)4132 - 759 - 941
5Pietro Finistrella(ITA)4134 - 789 - 1031
Group G
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Alisher Hozanijažov(EST)3306 - 175 - 453
2Juha Oikarainen(FIN)3215 - 274 - 522
3Christoph Niehaus(GER)3122 - 551 - 731
4Adam Wołczyński(POL)3031 - 643 - 730
Group H
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pierre Bertrand(FRA)3306 - 069 - 223
2Pavel Kubosko(SVK)3214 - 364 - 582
3Petr Bayer(CZE)3122 - 554 - 701
4Imants Elstiņš(LAT)3032 - 650 - 870

Second round Places 17.-38.

Places 33.-38.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pietro Finistrella(ITA)1102 - 023 - 101
2Ernestas Kačiulis(LTU)1010 - 210 - 230
Places 33.-38.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sebastian Dellit(GER)1102 - 023 - 141
2Jan Řežucha(CZE)1010 - 214 - 230
Places 33.-38.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lukasz Zdunkiewicz(POL)1102 - 130 - 221
2Domenico Dinaro(ITA)1011 - 222 - 300
Places 25.-32.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Daniel Kuźniar(POL)1102 - 024 - 141
2Imants Elstiņš(LAT)1010 - 214 - 240
Places 25.-32.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adam Wołczyński(POL)1102 - 129 - 281
2Robert Lätt(EST)1011 - 228 - 290
Places 25.-32.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Patrick Walterscheidt(GER)1102 - 022 - 11
2Marc De Montlivault(FRA)1010 - 21 - 220
Places 25.-32.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Andrea Lazzarini(ITA)1102 - 024 - 131
2Mārtiņš Allis(LAT)1010 - 213 - 240
Places 17.-24.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ondrej Kodet(CZE)1102 - 022 - 81
2Petr Bayer(CZE)1010 - 28 - 220
Places 17.-24.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Christoph Niehaus(GER)1102 - 132 - 201
2Artūrs Korjaks(LAT)1011 - 220 - 320
Places 17.-24.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Christoff Eilers(BEL)1102 - 022 - 71
2Nojus Vaciekauskas(LTU)1010 - 27 - 220
Places 17.-24.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Luciano Florio(ITA)1102 - 025 - 201
2Francesco Raffi(ITA)1010 - 220 - 250

1/8 Finals

1/8(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Krystian Kisiel(POL)1102 - 022 - 121
2Pavel Kubosko(SVK)1010 - 212 - 220
1/8(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pierre Bertrand(FRA)1102 - 130 - 281
2Mindaugas Dvylaitis(LTU)1011 - 228 - 300
1/8(3)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)1102 - 023 - 161
2Juha Oikarainen(FIN)1010 - 216 - 230
1/8(4)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Alisher Hozanijažov(EST)1102 - 022 - 61
2Tomas Myslivecek(CZE)1010 - 26 - 220
1/8(5)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marco Carrai(ITA)1102 - 022 - 151
2Lukasz Byczkowski(POL)1010 - 215 - 220
1/8(6)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen(FIN)1102 - 022 - 161
2Krzysztof Sobilo(POL)1010 - 216 - 220
1/8(7)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Olli Kytöviita(FIN)1102 - 024 - 161
2David Hájek(CZE)1010 - 216 - 240
1/8(8)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Jouni Viitamäki(FIN)1102 - 132 - 211
2Stefan Marcin(SVK)1011 - 221 - 320

Third Round Places 9.-16.

Places (9.-16.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pavel Kubosko(SVK)1102 - 132 - 231
2Stefan Marcin(SVK)1011 - 223 - 320
Places 9.-16.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1David Hájek(CZE)1102 - 022 - 01
2Mindaugas Dvylaitis(LTU)1010 - 20 - 220
Places 9.-16.(3)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Juha Oikarainen(FIN)1102 - 128 - 221
2Krzysztof Sobilo(POL)1011 - 222 - 280
Places 9.-16.(4)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lukasz Byczkowski(POL)1102 - 127 - 221
2Tomas Myslivecek(CZE)1011 - 222 - 270

Quarterfinals 1.-8. Places

QF1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Krystian Kisiel(POL)1103 - 251 - 411
2Jouni Viitamäki(FIN)1012 - 341 - 510
QF2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Olli Kytöviita(FIN)1103 - 034 - 211
2Pierre Bertrand(FRA)1010 - 321 - 340
QF3
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)1103 - 144 - 221
2Ari Lahtinen(FIN)1011 - 322 - 440
QF4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marco Carrai(ITA)1103 - 033 - 201
2Alisher Hozanijažov(EST)1010 - 320 - 330

Third Round Places 29.-32.

Places 29.-32.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Imants Elstiņš(LAT)1102 - 127 - 251
2Mārtiņš Allis(LAT)1011 - 225 - 270
Places 29.-32.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Robert Lätt(EST)1102 - 130 - 211
2Marc De Montlivault(FRA)1011 - 221 - 300

Third round Places 25.-28.

Places 25.-28.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Andrea Lazzarini(ITA)1102 - 023 - 151
2Daniel Kuźniar(POL)1010 - 215 - 230
Places 25.-28.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adam Wołczyński(POL)1102 - 023 - 161
2Patrick Walterscheidt(GER)1010 - 216 - 230

Third Round Places 21.-24.

Places 21.-24.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Francesco Raffi(ITA)1102 - 123 - 241
2Petr Bayer(CZE)1011 - 224 - 230
Places 21.-24.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Nojus Vaciekauskas(LTU)1102 - 125 - 251
2Artūrs Korjaks(LAT)1011 - 225 - 250

Third Round Places 17.-20.

Places 17.-20.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ondrej Kodet(CZE)1102 - 128 - 191
2Luciano Florio(ITA)1011 - 219 - 280
Places 17.-20.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Christoff Eilers(BEL)1102 - 024 - 131
2Christoph Niehaus(GER)1010 - 213 - 240

Fourth Round Places 9.-16.

Places 13.-16.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Stefan Marcin(SVK)1102 - 132 - 241
2Tomas Myslivecek(CZE)1011 - 224 - 320
Places 13.-16.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Krzysztof Sobilo(POL)1102 - 022 - 01
2Mindaugas Dvylaitis(LTU)1010 - 20 - 220
Places 9.-12.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pavel Kubosko(SVK)1102 - 022 - 151
2Lukasz Byczkowski(POL)1010 - 215 - 220
Places 9.-12.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1David Hájek(CZE)1102 - 023 - 101
2Juha Oikarainen(FIN)1010 - 210 - 230

Semifinals Places 5.-8.

SF 5.-8.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Alisher Hozanijažov(EST)1102 - 023 - 171
2Jouni Viitamäki(FIN)1010 - 217 - 230
SF 5.-8.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen(FIN)1102 - 022 - 61
2Pierre Bertrand(FRA)1010 - 26 - 220

Semifinals Places 1.-4.

SF 1.-4.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Krystian Kisiel(POL)1103 - 149 - 301
2Marco Carrai(ITA)1011 - 330 - 490
SF 1.-4.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)1103 - 142 - 301
2Olli Kytöviita(FIN)1011 - 330 - 420

Final round Places 33.-38.

Places 36.-38.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Jan Řežucha(CZE)2204 - 153 - 432
2Domenico Dinaro(ITA)2113 - 249 - 301
3Ernestas Kačiulis(LTU)2020 - 416 - 450
Places 33.-35.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pietro Finistrella(ITA)2204 - 046 - 252
2Lukasz Zdunkiewicz(POL)2112 - 344 - 551
3Sebastian Dellit(GER)2021 - 446 - 560

Final round Places 25.-32.

Places 31.-32.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Mārtiņš Allis(LAT)1102 - 022 - 171
2Marc De Montlivault(FRA)1010 - 217 - 220
Places 29.-30.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Imants Elstiņš(LAT)1102 - 134 - 301
2Robert Lätt(EST)1011 - 230 - 340
Places 27.-28.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Patrick Walterscheidt(GER)1102 - 024 - 141
2Daniel Kuźniar(POL)1010 - 214 - 240
Places 25.-26.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Andrea Lazzarini(ITA)1102 - 134 - 321
2Adam Wołczyński(POL)1011 - 232 - 340

Final round places 17.-24.

Places 23.-24.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Artūrs Korjaks(LAT)1102 - 023 - 101
2Petr Bayer(CZE)1010 - 210 - 230
Places 21.-22.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Nojus Vaciekauskas(LTU)1102 - 022 - 81
2Francesco Raffi(ITA)1010 - 28 - 220
Places 19.-20.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Christoph Niehaus(GER)1102 - 021 - 121
2Luciano Florio(ITA)1010 - 212 - 210
Places 17.-18.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Christoff Eilers(BEL)1102 - 022 - 91
2Ondrej Kodet(CZE)1010 - 29 - 220

Final Round places 9.-16.

Places 15.-16.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tomas Myslivecek(CZE)1102 - 022 - 01
2Mindaugas Dvylaitis(LTU)1010 - 20 - 220
Places 13.-14.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Stefan Marcin(SVK)1102 - 126 - 291
2Krzysztof Sobilo(POL)1011 - 229 - 260
Places 11.-12.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lukasz Byczkowski(POL)1102 - 025 - 131
2Juha Oikarainen(FIN)1010 - 213 - 250
Places 9.-10.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pavel Kubosko(SVK)1102 - 024 - 181
2David Hájek(CZE)1010 - 218 - 240

Finals Places 1.-8.

Places 7.-8.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Jouni Viitamäki(FIN)1102 - 128 - 231
2Pierre Bertrand(FRA)1011 - 223 - 280
Places 5.-6.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen(FIN)1102 - 023 - 121
2Alisher Hozanijažov(EST)1010 - 212 - 230
Match for 3rd Place
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Olli Kytöviita(FIN)1103 - 033 - 111
2Marco Carrai(ITA)1010 - 311 - 330
Big Final
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)1103 - 142 - 291
2Krystian Kisiel(POL)1011 - 329 - 420
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden pisteet 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com