Powered by GameResultsOnline.com tournament management

International Showdown Tournament Vilnius 2022

3.6. - 4.6.2022 Vilnius, Kaunas,, Klaipeda,, Šiauliai,, Trakai, | Liettua

Woman Competition
Lohkotilanteet

Group stage

Group A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi(FIN)4408 - 092 - 204
2Tiia Innos(EST)4316 - 278 - 493
3Sabrina Schmitz(GER)4224 - 466 - 662
4Emilia Berczynska(POL)4132 - 746 - 901
5Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)4041 - 839 - 960
Group B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Piera Folino(ITA)4316 - 287 - 623
2Agnieszka Bardzik(POL)4316 - 288 - 533
3Paulina Krupa(POL)4224 - 573 - 822
4Katarzyna Stenka(POL)4224 - 469 - 732
5Irene Barone(ITA)4041 - 858 - 1050
Group C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sonia Tranchina(ITA)4408 - 195 - 534
2Antye Samoray(GER)4317 - 287 - 543
3Vanessa Cascio(ITA)4224 - 470 - 802
4Diāna Dubrovska(LAT)4132 - 665 - 791
5Gabriele Eglinskaitė(LTU)4040 - 840 - 910
Group D
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Monika Szwałek(POL)4408 - 091 - 244
2Bettina Steffan(GER)4316 - 382 - 723
3Dominika Czuj(POL)4225 - 584 - 852
4Elīze Strazdiņa(LAT)4133 - 658 - 911
5Daniela Ionela Catuna(ITA)4040 - 846 - 890

Second round Places 9.-20.

Places 16.-20.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)3306 - 176 - 403
2Daniela Ionela Catuna(ITA)3214 - 255 - 432
3Gabriele Eglinskaitė(LTU)3122 - 557 - 751
4Irene Barone(ITA)3032 - 655 - 850
Places 13.-16.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Elīze Strazdiņa(LAT)3215 - 270 - 582
2Emilia Berczynska(POL)3214 - 364 - 612
3Diāna Dubrovska(LAT)3214 - 366 - 652
4Katarzyna Stenka(POL)3031 - 661 - 770
Places 9.-12.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sabrina Schmitz(GER)3306 - 287 - 633
2Dominika Czuj(POL)3215 - 274 - 532
3Vanessa Cascio(ITA)3123 - 459 - 691
4Paulina Krupa(POL)3030 - 634 - 690

Quarterfinals

QF1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi(FIN)1103 - 033 - 61
2Bettina Steffan(GER)1010 - 36 - 330
QF2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sonia Tranchina(ITA)1103 - 034 - 141
2Agnieszka Bardzik(POL)1010 - 314 - 340
QF3
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Antye Samoray(GER)1103 - 034 - 191
2Piera Folino(ITA)1010 - 319 - 340
QF4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Monika Szwałek(POL)1103 - 246 - 481
2Tiia Innos(EST)1012 - 348 - 460

Semifinals

SF Places 5.-8.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tiia Innos(EST)1102 - 023 - 111
2Bettina Steffan(GER)1010 - 211 - 230
SF Places 5.-8.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Agnieszka Bardzik(POL)1102 - 133 - 251
2Piera Folino(ITA)1011 - 225 - 330
SF Places 1.-4.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi(FIN)1103 - 033 - 71
2Monika Szwałek(POL)1010 - 37 - 330
SF Places 1.-4.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Antye Samoray(GER)1103 - 246 - 381
2Sonia Tranchina(ITA)1012 - 338 - 460

Finals

Game 7.-8. places
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Piera Folino(ITA)1102 - 130 - 191
2Bettina Steffan(GER)1011 - 219 - 300
Game 5.-6. Places
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Agnieszka Bardzik(POL)1102 - 127 - 231
2Tiia Innos(EST)1011 - 223 - 270
Third place match
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Monika Szwałek(POL)1103 - 140 - 311
2Sonia Tranchina(ITA)1011 - 331 - 400
Big final
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi(FIN)1103 - 034 - 251
2Antye Samoray(GER)1010 - 325 - 340
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden pisteet 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com