Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
International Showdown Tournament Vilnius 2022
3.6. - 4.6.2022 Vilnius, Kaunas,, Klaipeda,, Šiauliai,, Trakai, | Liettua
Woman Competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Men competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Men competition
Woman Competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Group A
Woman Competition
Lohkotilanteet
Group A
Pelaaja
Ott
V
H
TM-PM
+/-
Pst
1
Hanna Vilmi(FIN)
4
4
0
92 - 20
72
4
2
Tiia Innos(EST)
4
3
1
78 - 49
29
3
3
Sabrina Schmitz(GER)
4
2
2
66 - 66
0
2
4
Emilia Berczynska(POL)
4
1
3
46 - 90
-44
1
5
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
4
0
4
39 - 96
-57
0
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden pisteet 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
Woman Competition
Otteluohjelma
Group stage
Pe 3.6.2022
1
Group A
10:35
Šiauliai,
Hanna Vilmi(FIN)
Hanna Vilmi(FIN)
Päättynyt
2 - 0
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
(11-0, 11-2)
Lubek Prask
8
Group A
11:30
Vilnius
Emilia Berczynska(POL)
Emilia Berczynska(POL)
Päättynyt
0 - 2
Sabrina Schmitz(GER)
Sabrina Schmitz(GER)
(7-11, 4-11)
Artūrs Būda(Head referee)
9
Group A
12:00
Vilnius
Tiia Innos(EST)
Tiia Innos(EST)
Päättynyt
2 - 0
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
(11-3, 11-3)
Mariusz Walasek
16
Group A
12:25
Trakai,
Emilia Berczynska(POL)
Emilia Berczynska(POL)
Päättynyt
0 - 2
Hanna Vilmi(FIN)
Hanna Vilmi(FIN)
(1-12, 0-12)
Vygantas Mockūnas
17
Group A
14:55
Trakai,
Sabrina Schmitz(GER)
Sabrina Schmitz(GER)
Päättynyt
2 - 0
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
(11-6, 11-3)
Mariusz Walasek
24
Group A
15:50
Kaunas,
Tiia Innos(EST)
Tiia Innos(EST)
Päättynyt
0 - 2
Hanna Vilmi(FIN)
Hanna Vilmi(FIN)
(6-11, 5-12)
Andrej Samonenko
25
Group A
16:40
Vilnius
Emilia Berczynska(POL)
Emilia Berczynska(POL)
Päättynyt
2 - 1
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
(8-11, 11-7, 11-4)
Jurgita Jakone
32
Group A
17:10
Klaipeda,
Tiia Innos(EST)
Tiia Innos(EST)
Päättynyt
2 - 0
Sabrina Schmitz(GER)
Sabrina Schmitz(GER)
(12-9, 11-7)
Ingrida Grabrilaviciute
33
Group A
18:35
Trakai,
Tiia Innos(EST)
Tiia Innos(EST)
Päättynyt
2 - 0
Emilia Berczynska(POL)
Emilia Berczynska(POL)
(11-2, 11-2)
Vygantas Mockūnas
40
Group A
19:25
Kaunas,
Hanna Vilmi(FIN)
Hanna Vilmi(FIN)
Päättynyt
2 - 0
Sabrina Schmitz(GER)
Sabrina Schmitz(GER)
(11-0, 12-6)
Lubek Prask
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com