Powered by GameResultsOnline.com tournament management

International Showdown Tournament Vilnius 2022

3.6. - 4.6.2022 Vilnius, Kaunas,, Klaipeda,, Šiauliai,, Trakai, | Liettua

Woman Competition
Otteluohjelma

Group stage

Pe 3.6.2022
1   Group A
10:35
Šiauliai,
Hanna Vilmi(FIN)
Päättynyt 2 - 0
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
(11-0, 11-2)
 
 
Lubek Prask
2   Group B
10:35
Trakai,
Piera Folino(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Irene Barone(ITA)
(12-7, 12-6)
 
 
Vygantas Mockūnas
3   Group C
11:05
Vilnius
Sonia Tranchina(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Diāna Dubrovska(LAT)
(11-8, 12-8)
 
 
Andrej Samonenko
4   Group D
11:05
Kaunas,
Monika Szwałek(POL)
Päättynyt 2 - 0
Daniela Ionela Catuna(ITA)
(11-5, 11-6)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
5   Group D
11:05
Klaipeda,
Elīze Strazdiņa(LAT)
Päättynyt 0 - 2
Bettina Steffan(GER)
(4-12, 2-11)
 
 
Mariusz Walasek
6   Group C
11:05
Šiauliai,
Gabriele Eglinskaitė(LTU)
Päättynyt 0 - 2
Antye Samoray(GER)
(2-12, 8-11)
 
 
Lubek Prask
7   Group B
11:05
Trakai,
Paulina Krupa(POL)
Päättynyt 0 - 2
Agnieszka Bardzik(POL)
(7-12, 1-12)
 
 
Vygantas Mockūnas
8   Group A
11:30
Vilnius
Emilia Berczynska(POL)
Päättynyt 0 - 2
Sabrina Schmitz(GER)
(7-11, 4-11)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
9   Group A
12:00
Vilnius
Tiia Innos(EST)
Päättynyt 2 - 0
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
(11-3, 11-3)
 
 
Mariusz Walasek
10   Group B
12:00
Kaunas,
Katarzyna Stenka(POL)
Päättynyt 2 - 0
Irene Barone(ITA)
(12-6, 12-6)
 
 
Andrej Samonenko
11   Group C
12:00
Klaipeda,
Vanessa Cascio(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Diāna Dubrovska(LAT)
(15-12, 12-7)
 
 
Lubek Prask
12   Group D
12:00
Šiauliai,
Elīze Strazdiņa(LAT)
Päättynyt 0 - 2
Monika Szwałek(POL)
(6-12, 2-11)
 
 
Vygantas Mockūnas
13   Group D
12:25
Kaunas,
Dominika Czuj(POL)
Päättynyt 2 - 0
Daniela Ionela Catuna(ITA)
(11-0, 11-8)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
14   Group C
12:25
Klaipeda,
Gabriele Eglinskaitė(LTU)
Päättynyt 0 - 2
Sonia Tranchina(ITA)
(4-11, 3-11)
 
 
Lubek Prask
15   Group B
12:25
Šiauliai,
Paulina Krupa(POL)
Päättynyt 0 - 2
Piera Folino(ITA)
(6-12, 3-11)
 
 
Andrej Samonenko
16   Group A
12:25
Trakai,
Emilia Berczynska(POL)
Päättynyt 0 - 2
Hanna Vilmi(FIN)
(1-12, 0-12)
 
 
Vygantas Mockūnas
17   Group A
14:55
Trakai,
Sabrina Schmitz(GER)
Päättynyt 2 - 0
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
(11-6, 11-3)
 
 
Mariusz Walasek
18   Group B
15:20
Vilnius
Agnieszka Bardzik(POL)
Päättynyt 2 - 0
Irene Barone(ITA)
(12-4, 12-7)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
19   Group C
15:20
Kaunas,
Antye Samoray(GER)
Päättynyt 2 - 0
Diāna Dubrovska(LAT)
(11-6, 11-1)
 
 
Vygantas Mockūnas
20   Group D
15:20
Klaipeda,
Bettina Steffan(GER)
Päättynyt 2 - 0
Daniela Ionela Catuna(ITA)
(12-6, 11-8)
 
 
Lubek Prask
21   Group D
15:20
Šiauliai,
Dominika Czuj(POL)
Päättynyt 0 - 2
Monika Szwałek(POL)
(1-12, 0-11)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
22   Group C
15:20
Trakai,
Vanessa Cascio(ITA)
Päättynyt 0 - 2
Sonia Tranchina(ITA)
(6-11, 5-11)
 
 
Mariusz Walasek
23   Group B
15:50
Vilnius
Katarzyna Stenka(POL)
Päättynyt 2 - 0
Piera Folino(ITA)
(12-7, 11-8)
 
 
Jurgita Jakone
24   Group A
15:50
Kaunas,
Tiia Innos(EST)
Päättynyt 0 - 2
Hanna Vilmi(FIN)
(6-11, 5-12)
 
 
Andrej Samonenko
25   Group A
16:40
Vilnius
Emilia Berczynska(POL)
Päättynyt 2 - 1
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
(8-11, 11-7, 11-4)
 
 
Jurgita Jakone
26   Group B
16:40
Kaunas,
Paulina Krupa(POL)
Päättynyt 2 - 1
Irene Barone(ITA)
(12-7, 9-11, 12-4)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
27   Group C
16:40
Klaipeda,
Gabriele Eglinskaitė(LTU)
Päättynyt 0 - 2
Diāna Dubrovska(LAT)
(3-11, 4-12)
 
 
Mariusz Walasek
28   Group D
16:40
Šiauliai,
Elīze Strazdiņa(LAT)
Päättynyt 2 - 0
Daniela Ionela Catuna(ITA)
(11-4, 11-9)
 
 
Andrej Samonenko
29   Group D
16:40
Trakai,
Dominika Czuj(POL)
Päättynyt 1 - 2
Bettina Steffan(GER)
(11-14, 12-6, 6-12)
 
 
Vygantas Mockūnas
30   Group C
17:10
Vilnius
Vanessa Cascio(ITA)
Päättynyt 0 - 2
Antye Samoray(GER)
(2-12, 7-11)
 
 
Lubek Prask
31   Group B
17:10
Kaunas,
Katarzyna Stenka(POL)
Päättynyt 0 - 2
Agnieszka Bardzik(POL)
(2-12, 7-11)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
32   Group A
17:10
Klaipeda,
Tiia Innos(EST)
Päättynyt 2 - 0
Sabrina Schmitz(GER)
(12-9, 11-7)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
33   Group A
18:35
Trakai,
Tiia Innos(EST)
Päättynyt 2 - 0
Emilia Berczynska(POL)
(11-2, 11-2)
 
 
Vygantas Mockūnas
34   Group B
19:00
Vilnius
Katarzyna Stenka(POL)
Päättynyt 0 - 2
Paulina Krupa(POL)
(7-11, 6-12)
 
 
Jurgita Jakone
35   Group C
19:00
Kaunas,
Vanessa Cascio(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Gabriele Eglinskaitė(LTU)
(12-7, 11-9)
 
 
Lubek Prask
36   Group D
19:00
Klaipeda,
Dominika Czuj(POL)
Päättynyt 2 - 1
Elīze Strazdiņa(LAT)
(13-11, 8-11, 11-0)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
37   Group D
19:00
Šiauliai,
Monika Szwałek(POL)
Päättynyt 2 - 0
Bettina Steffan(GER)
(11-1, 12-3)
 
 
Andrej Samonenko
38   Group C
19:00
Trakai,
Sonia Tranchina(ITA)
Päättynyt 2 - 1
Antye Samoray(GER)
(5-11, 12-0, 11-8)
 
 
Vygantas Mockūnas
39   Group B
19:25
Vilnius
Piera Folino(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Agnieszka Bardzik(POL)
(11-6, 14-11)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
40   Group A
19:25
Kaunas,
Hanna Vilmi(FIN)
Päättynyt 2 - 0
Sabrina Schmitz(GER)
(11-0, 12-6)
 
 
Lubek Prask

Second round Places 9.-20.

La 4.6.2022
09:40
Vilnius
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Daniela Ionela Catuna(ITA)
(11-7, 12-1)
 
 
Jurgita Jakone
09:40
Kaunas,
Gabriele Eglinskaitė(LTU)
Päättynyt 2 - 1
Irene Barone(ITA)
(12-10, 8-11, 11-8)
 
 
Lubek Prask
09:40
Klaipeda,
Emilia Berczynska(POL)
Päättynyt 0 - 2
Elīze Strazdiņa(LAT)
(6-11, 5-11)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
09:40
Šiauliai,
Diāna Dubrovska(LAT)
Päättynyt 2 - 0
Katarzyna Stenka(POL)
(11-8, 12-10)
 
 
Andrej Samonenko
09:40
Trakai,
Sabrina Schmitz(GER)
Päättynyt 2 - 1
Dominika Czuj(POL)
(15-13, 6-11, 12-5)
 
 
Vygantas Mockūnas
10:10
Klaipeda,
Vanessa Cascio(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Paulina Krupa(POL)
(12-8, 11-8)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
15:30
Vilnius
Gabriele Eglinskaitė(LTU)
Päättynyt 0 - 2
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
(9-11, 9-11)
 
 
Mariusz Walasek
15:30
Kaunas,
Irene Barone(ITA)
Päättynyt 0 - 2
Daniela Ionela Catuna(ITA)
(5-11, 7-12)
 
 
Lubek Prask
15:30
Klaipeda,
Diāna Dubrovska(LAT)
Päättynyt 0 - 2
Emilia Berczynska(POL)
(8-11, 7-12)
 
 
Vygantas Mockūnas
15:30
Šiauliai,
Katarzyna Stenka(POL)
Päättynyt 0 - 2
Elīze Strazdiņa(LAT)
(9-11, 10-13)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
15:30
Trakai,
Vanessa Cascio(ITA)
Päättynyt 1 - 2
Sabrina Schmitz(GER)
(5-11, 12-8, 5-12)
 
 
Andrej Samonenko
15:55
Klaipeda,
Paulina Krupa(POL)
Päättynyt 0 - 2
Dominika Czuj(POL)
(6-11, 0-12)
 
 
Mariusz Walasek
18:15
Vilnius
Sebastiana Lorenza Scuto(ITA)
Päättynyt 2 - 1
Irene Barone(ITA)
(9-11, 11-3, 11-0)
 
 
Vygantas Mockūnas
18:15
Kaunas,
Daniela Ionela Catuna(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Gabriele Eglinskaitė(LTU)
(12-5, 12-3)
 
 
Lubek Prask
18:15
Klaipeda,
Emilia Berczynska(POL)
Päättynyt 2 - 1
Katarzyna Stenka(POL)
(7-11, 12-9, 11-4)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
19:30
Klaipeda,
Elīze Strazdiņa(LAT)
Päättynyt 1 - 2
Diāna Dubrovska(LAT)
(5-11, 12-5, 7-12)
 
 
Lubek Prask
19:30
Šiauliai,
Sabrina Schmitz(GER)
Päättynyt 2 - 0
Paulina Krupa(POL)
(12-7, 11-5)
 
 
Vygantas Mockūnas
19:30
Trakai,
Dominika Czuj(POL)
Päättynyt 2 - 0
Vanessa Cascio(ITA)
(11-8, 11-6)
 
 
Andrej Samonenko

Quarterfinals

La 4.6.2022
59   QF1
10:10
Vilnius
Hanna Vilmi(FIN)
Päättynyt 3 - 0
Bettina Steffan(GER)
(11-1, 11-5, 11-0)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
60   QF3
10:10
Kaunas,
Antye Samoray(GER)
Päättynyt 3 - 0
Piera Folino(ITA)
(11-5, 12-10, 11-4)
 
 
Lubek Prask
61   QF2
10:55
Kaunas,
Agnieszka Bardzik(POL)
Päättynyt 0 - 3
Sonia Tranchina(ITA)
(3-11, 4-11, 7-12)
 
 
Andrej Samonenko
62   QF4
10:55
Vilnius
Monika Szwałek(POL)
Päättynyt 3 - 2
Tiia Innos(EST)
(4-11, 11-6, 5-11, 15-13, 11-7)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)

Semifinals

La 4.6.2022
15:55
Vilnius
Bettina Steffan(GER)
Päättynyt 0 - 2
Tiia Innos(EST)
(9-12, 2-11)
 
 
Vygantas Mockūnas
15:55
Kaunas,
Piera Folino(ITA)
Päättynyt 1 - 2
Agnieszka Bardzik(POL)
(11-9, 7-12, 7-12)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
16:20
Kaunas,
Hanna Vilmi(FIN)
Päättynyt 3 - 0
Monika Szwałek(POL)
(11-6, 11-0, 11-1)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
16:20
Vilnius
Antye Samoray(GER)
Päättynyt 3 - 2
Sonia Tranchina(ITA)
(11-5, 7-11, 6-11, 11-4, 11-7)
 
 
Jurgita Jakone

Finals

La 4.6.2022
19:30
Kaunas,
Bettina Steffan(GER)
Päättynyt 1 - 2
Piera Folino(ITA)
(1-11, 12-8, 6-11)
 
 
Mariusz Walasek
19:30
Vilnius
Agnieszka Bardzik(POL)
Päättynyt 2 - 1
Tiia Innos(EST)
(12-6, 4-12, 11-5)
 
 
Jurgita Jakone
19:55
Vilnius
Sonia Tranchina(ITA)
Päättynyt 1 - 3
Monika Szwałek(POL)
(9-11, 5-11, 12-7, 5-11)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
70   Big final
20:40
Kaunas,
Antye Samoray(GER)
Päättynyt 0 - 3
Hanna Vilmi(FIN)
(9-11, 6-11, 10-12)
 
 
Lubek Prask
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com