Powered by GameResultsOnline.com tournament management

International Showdown Tournament Vilnius 2022

3.6. - 4.6.2022 Vilnius, Kaunas,, Klaipeda,, Šiauliai,, Trakai, | Liettua

Men competition
Otteluohjelma

Group Stage

Pe 3.6.2022
1   Group A
08:15
Vilnius
Krystian Kisiel(POL)
Päättynyt 2 - 0
Daniel Kuźniar(POL)
(11-2, 12-8)
 
 
Andrej Samonenko
2   Group B
08:15
Kaunas,
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
Päättynyt 2 - 0
Jan Řežucha(CZE)
(11-1, 11-5)
 
 
Mariusz Walasek
3   Group C
08:15
Klaipeda,
Marco Carrai(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Lukasz Zdunkiewicz(POL)
(12-3, 11-4)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
4   Group D
08:15
Šiauliai,
Jouni Viitamäki(FIN)
Päättynyt 2 - 0
Domenico Dinaro(ITA)
(11-2, 11-1)
 
 
Lubek Prask
5   Group E
08:15
Trakai,
Stefan Marcin(SVK)
Päättynyt 2 - 0
Sebastian Dellit(GER)
(12-2, 11-5)
 
 
Vygantas Mockūnas
6   Group F
08:45
Vilnius
Ari Lahtinen(FIN)
Päättynyt 2 - 0
Marc De Montlivault(FRA)
(11-2, 12-6)
 
 
Andrej Samonenko
7   Group G
08:45
Kaunas,
Adam Wołczyński(POL)
Päättynyt 0 - 2
Alisher Hozanijažov(EST)
(6-11, 4-11)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
8   Group H
08:45
Klaipeda,
Imants Elstiņš(LAT)
Päättynyt 1 - 2
Pavel Kubosko(SVK)
(4-11, 12-9, 5-11)
 
 
Lubek Prask
9   Group F
08:45
Šiauliai,
Nojus Vaciekauskas(LTU)
Päättynyt 0 - 2
Lukasz Byczkowski(POL)
(6-11, 6-11)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
10   Group E
08:45
Trakai,
Mārtiņš Allis(LAT)
Päättynyt 0 - 2
Luciano Florio(ITA)
(3-11, 1-11)
 
 
Mariusz Walasek
11   Group D
09:10
Vilnius
David Hájek(CZE)
Päättynyt 2 - 1
Francesco Raffi(ITA)
(2-11, 11-9, 11-8)
 
 
Vygantas Mockūnas
12   Group C
09:10
Kaunas,
Krzysztof Sobilo(POL)
Päättynyt 2 - 0
Patrick Walterscheidt(GER)
(11-6, 14-12)
 
 
Andrej Samonenko
13   Group B
09:10
Klaipeda,
Artūrs Korjaks(LAT)
Päättynyt 2 - 0
Robert Lätt(EST)
(11-7, 11-6)
 
 
Lubek Prask
14   Group A
09:10
Šiauliai,
Ernestas Kačiulis(LTU)
Päättynyt 0 - 2
Mindaugas Dvylaitis(LTU)
(4-12, 7-11)
 
 
Mariusz Walasek
15   Group A
09:10
Trakai,
Ondrej Kodet(CZE)
Päättynyt 0 - 2
Daniel Kuźniar(POL)
(9-11, 5-12)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
16   Group B
09:40
Vilnius
Tomas Myslivecek(CZE)
Päättynyt 2 - 0
Jan Řežucha(CZE)
(11-9, 11-0)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
17   Group C
09:40
Kaunas,
Christoff Eilers(BEL)
Päättynyt 0 - 2
Lukasz Zdunkiewicz(POL)
(9-11, 9-11)
 
 
Vygantas Mockūnas
18   Group D
09:40
Klaipeda,
Andrea Lazzarini(ITA)
Päättynyt 2 - 1
Domenico Dinaro(ITA)
(7-11, 12-6, 11-4)
 
 
Andrej Samonenko
19   Group E
09:40
Šiauliai,
Olli Kytöviita(FIN)
Päättynyt 2 - 0
Sebastian Dellit(GER)
(12-9, 11-2)
 
 
Lubek Prask
20   Group F
09:40
Trakai,
Pietro Finistrella(ITA)
Päättynyt 1 - 2
Marc De Montlivault(FRA)
(6-11, 11-7, 9-11)
 
 
Mariusz Walasek
21   Group G
10:05
Vilnius
Adam Wołczyński(POL)
Päättynyt 0 - 2
Juha Oikarainen(FIN)
(3-11, 3-11)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
22   Group H
10:05
Kaunas,
Imants Elstiņš(LAT)
Päättynyt 0 - 2
Pierre Bertrand(FRA)
(2-12, 3-11)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
23   Group F
10:05
Klaipeda,
Nojus Vaciekauskas(LTU)
Päättynyt 0 - 2
Ari Lahtinen(FIN)
(7-12, 3-11)
 
 
Lubek Prask
24   Group E
10:05
Šiauliai,
Mārtiņš Allis(LAT)
Päättynyt 0 - 2
Stefan Marcin(SVK)
(6-12, 9-12)
 
 
Vygantas Mockūnas
25   Group D
10:05
Trakai,
David Hájek(CZE)
Päättynyt 2 - 1
Jouni Viitamäki(FIN)
(2-11, 12-9, 12-6)
 
 
Andrej Samonenko
26   Group C
10:35
Vilnius
Krzysztof Sobilo(POL)
Päättynyt 0 - 2
Marco Carrai(ITA)
(1-11, 4-11)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
27   Group A
10:35
Kaunas,
Ernestas Kačiulis(LTU)
Päättynyt 0 - 2
Krystian Kisiel(POL)
(1-11, 1-11)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
28   Group B
10:35
Klaipeda,
Artūrs Korjaks(LAT)
Päättynyt 0 - 2
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
(3-12, 5-11)
 
 
Mariusz Walasek
29   Group E
11:30
Kaunas,
Luciano Florio(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Sebastian Dellit(GER)
(12-1, 11-2)
 
 
Lubek Prask
30   Group B
11:30
Klaipeda,
Robert Lätt(EST)
Päättynyt 2 - 0
Jan Řežucha(CZE)
(14-11, 12-4)
 
 
Mariusz Walasek
31   Group C
11:30
Šiauliai,
Patrick Walterscheidt(GER)
Päättynyt 2 - 0
Lukasz Zdunkiewicz(POL)
(14-11, 11-5)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
32   Group D
11:30
Trakai,
Francesco Raffi(ITA)
Päättynyt 2 - 1
Domenico Dinaro(ITA)
(11-8, 9-11, 11-5)
 
 
Andrej Samonenko
33   Group F
12:00
Trakai,
Lukasz Byczkowski(POL)
Päättynyt 2 - 0
Marc De Montlivault(FRA)
(11-2, 12-10)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
34   Group A
12:25
Vilnius
Mindaugas Dvylaitis(LTU)
Päättynyt 2 - 0
Daniel Kuźniar(POL)
(13-11, 11-5)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
35   Group G
14:00
Vilnius
Christoph Niehaus(GER)
Päättynyt 0 - 2
Juha Oikarainen(FIN)
(9-12, 7-11)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
36   Group H
14:00
Kaunas,
Petr Bayer(CZE)
Päättynyt 0 - 2
Pierre Bertrand(FRA)
(2-11, 6-11)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
37   Group F
14:00
Klaipeda,
Pietro Finistrella(ITA)
Päättynyt 0 - 2
Ari Lahtinen(FIN)
(8-11, 8-12)
 
 
Vygantas Mockūnas
38   Group E
14:00
Šiauliai,
Olli Kytöviita(FIN)
Päättynyt 1 - 2
Stefan Marcin(SVK)
(11-6, 2-11, 1-12)
 
 
Andrej Samonenko
39   Group D
14:00
Trakai,
Andrea Lazzarini(ITA)
Päättynyt 0 - 2
Jouni Viitamäki(FIN)
(1-11, 4-12)
 
 
Lubek Prask
40   Group C
14:25
Vilnius
Christoff Eilers(BEL)
Päättynyt 0 - 2
Marco Carrai(ITA)
(6-12, 2-11)
 
 
Mariusz Walasek
41   Group B
14:25
Kaunas,
Tomas Myslivecek(CZE)
Päättynyt 0 - 2
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
(5-11, 5-11)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
42   Group A
14:25
Klaipeda,
Ondrej Kodet(CZE)
Päättynyt 0 - 2
Krystian Kisiel(POL)
(5-11, 3-12)
 
 
Vygantas Mockūnas
43   Group A
14:25
Šiauliai,
Ernestas Kačiulis(LTU)
Päättynyt 2 - 0
Daniel Kuźniar(POL)
(11-7, 11-9)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
44   Group B
14:25
Trakai,
Artūrs Korjaks(LAT)
Päättynyt 2 - 0
Jan Řežucha(CZE)
(12-10, 12-1)
 
 
Andrej Samonenko
45   Group C
14:55
Vilnius
Krzysztof Sobilo(POL)
Päättynyt 2 - 0
Lukasz Zdunkiewicz(POL)
(11-0, 12-7)
 
 
Vygantas Mockūnas
46   Group D
14:55
Kaunas,
David Hájek(CZE)
Päättynyt 2 - 1
Domenico Dinaro(ITA)
(6-12, 11-3, 11-5)
 
 
Andrej Samonenko
47   Group E
14:55
Klaipeda,
Mārtiņš Allis(LAT)
Päättynyt 2 - 1
Sebastian Dellit(GER)
(9-12, 11-5, 11-5)
 
 
Lubek Prask
48   Group F
14:55
Šiauliai,
Nojus Vaciekauskas(LTU)
Päättynyt 2 - 0
Marc De Montlivault(FRA)
(11-3, 11-7)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
49   Group G
15:50
Klaipeda,
Christoph Niehaus(GER)
Päättynyt 0 - 2
Alisher Hozanijažov(EST)
(3-11, 3-12)
 
 
Lubek Prask
50   Group H
15:50
Šiauliai,
Petr Bayer(CZE)
Päättynyt 0 - 2
Pavel Kubosko(SVK)
(8-12, 5-12)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
51   Group F
15:50
Trakai,
Pietro Finistrella(ITA)
Päättynyt 2 - 1
Lukasz Byczkowski(POL)
(11-9, 1-12, 11-2)
 
 
Vygantas Mockūnas
52   Group E
16:15
Vilnius
Olli Kytöviita(FIN)
Päättynyt 2 - 0
Luciano Florio(ITA)
(12-1, 11-4)
 
 
Jurgita Jakone
53   Group D
16:15
Kaunas,
Andrea Lazzarini(ITA)
Päättynyt 0 - 2
Francesco Raffi(ITA)
(7-11, 2-11)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
54   Group C
16:15
Klaipeda,
Christoff Eilers(BEL)
Päättynyt 2 - 0
Patrick Walterscheidt(GER)
(11-6, 12-10)
 
 
Lubek Prask
55   Group B
16:15
Šiauliai,
Tomas Myslivecek(CZE)
Päättynyt 2 - 1
Robert Lätt(EST)
(11-4, 9-12, 11-6)
 
 
Andrej Samonenko
56   Group A
16:15
Trakai,
Ondrej Kodet(CZE)
Päättynyt 1 - 2
Mindaugas Dvylaitis(LTU)
(11-7, 2-11, 4-11)
 
 
Mariusz Walasek
57   Group H
17:10
Šiauliai,
Petr Bayer(CZE)
Päättynyt 2 - 1
Imants Elstiņš(LAT)
(11-13, 11-8, 11-3)
 
 
Mariusz Walasek
58   Group G
17:10
Trakai,
Christoph Niehaus(GER)
Päättynyt 2 - 1
Adam Wołczyński(POL)
(11-8, 6-12, 12-7)
 
 
Andrej Samonenko
59   Group F
17:40
Vilnius
Pietro Finistrella(ITA)
Päättynyt 1 - 2
Nojus Vaciekauskas(LTU)
(11-6, 7-11, 6-11)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
60   Group E
17:40
Kaunas,
Olli Kytöviita(FIN)
Päättynyt 2 - 1
Mārtiņš Allis(LAT)
(7-11, 11-0, 12-8)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
61   Group D
17:40
Klaipeda,
Andrea Lazzarini(ITA)
Päättynyt 2 - 1
David Hájek(CZE)
(8-11, 11-9, 12-7)
 
 
Andrej Samonenko
62   Group C
17:40
Šiauliai,
Christoff Eilers(BEL)
Päättynyt 1 - 2
Krzysztof Sobilo(POL)
(3-11, 11-8, 4-11)
 
 
Vygantas Mockūnas
63   Group B
17:40
Trakai,
Tomas Myslivecek(CZE)
Päättynyt 2 - 0
Artūrs Korjaks(LAT)
(11-5, 11-2)
 
 
Lubek Prask
64   Group A
18:05
Vilnius
Ondrej Kodet(CZE)
Päättynyt 2 - 0
Ernestas Kačiulis(LTU)
(11-3, 11-4)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
65   Group A
18:05
Kaunas,
Krystian Kisiel(POL)
Päättynyt 2 - 0
Mindaugas Dvylaitis(LTU)
(11-9, 12-0)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
66   Group B
18:05
Klaipeda,
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
Päättynyt 2 - 1
Robert Lätt(EST)
(12-7, 7-12, 12-4)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
67   Group C
18:05
Šiauliai,
Marco Carrai(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Patrick Walterscheidt(GER)
(12-3, 12-11)
 
 
Mariusz Walasek
68   Group D
18:05
Trakai,
Jouni Viitamäki(FIN)
Päättynyt 2 - 0
Francesco Raffi(ITA)
(12-4, 12-6)
 
 
Jurgita Jakone
69   Group E
18:35
Vilnius
Stefan Marcin(SVK)
Päättynyt 2 - 0
Luciano Florio(ITA)
(12-10, 12-9)
 
 
Andrej Samonenko
70   Group F
18:35
Kaunas,
Ari Lahtinen(FIN)
Päättynyt 2 - 0
Lukasz Byczkowski(POL)
(11-8, 11-4)
 
 
Jurgita Jakone
71   Group G
18:35
Klaipeda,
Juha Oikarainen(FIN)
Päättynyt 1 - 2
Alisher Hozanijažov(EST)
(8-12, 12-7, 9-11)
 
 
Mariusz Walasek
72   Group H
18:35
Šiauliai,
Pierre Bertrand(FRA)
Päättynyt 2 - 0
Pavel Kubosko(SVK)
(12-3, 12-6)
 
 
Lubek Prask

Second round Places 17.-38.

La 4.6.2022
08:15
Vilnius
Ernestas Kačiulis(LTU)
Päättynyt 0 - 2
Pietro Finistrella(ITA)
(3-12, 7-11)
 
 
Mariusz Walasek
08:15
Kaunas,
Jan Řežucha(CZE)
Päättynyt 0 - 2
Sebastian Dellit(GER)
(8-11, 6-12)
 
 
Lubek Prask
08:15
Klaipeda,
Lukasz Zdunkiewicz(POL)
Päättynyt 2 - 1
Domenico Dinaro(ITA)
(8-11, 11-6, 11-5)
 
 
Jurgita Jakone
08:15
Šiauliai,
Daniel Kuźniar(POL)
Päättynyt 2 - 0
Imants Elstiņš(LAT)
(12-5, 12-9)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
08:15
Trakai,
Robert Lätt(EST)
Päättynyt 1 - 2
Adam Wołczyński(POL)
(11-7, 9-11, 8-11)
 
 
Andrej Samonenko
08:40
Trakai,
Patrick Walterscheidt(GER)
Päättynyt 2 - 0
Marc De Montlivault(FRA)
(11-0, 11-1)
 
 
Jurgita Jakone
09:10
Trakai,
Andrea Lazzarini(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Mārtiņš Allis(LAT)
(12-7, 12-6)
 
 
Mariusz Walasek
10:55
Klaipeda,
Ondrej Kodet(CZE)
Päättynyt 2 - 0
Petr Bayer(CZE)
(11-3, 11-5)
 
 
Mariusz Walasek
11:40
Vilnius
Artūrs Korjaks(LAT)
Päättynyt 1 - 2
Christoph Niehaus(GER)
(0-11, 11-9, 9-12)
 
 
Lubek Prask
11:40
Kaunas,
Christoff Eilers(BEL)
Päättynyt 2 - 0
Nojus Vaciekauskas(LTU)
(11-2, 11-5)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
11:40
Klaipeda,
Francesco Raffi(ITA)
Päättynyt 0 - 2
Luciano Florio(ITA)
(11-13, 9-12)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute

1/8 Finals

La 4.6.2022
84   1/8(1)
08:40
Vilnius
Krystian Kisiel(POL)
Päättynyt 2 - 0
Pavel Kubosko(SVK)
(11-6, 11-6)
 
 
Vygantas Mockūnas
85   1/8(8)
08:40
Kaunas,
Stefan Marcin(SVK)
Päättynyt 1 - 2
Jouni Viitamäki(FIN)
(11-9, 8-12, 2-11)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
86   1/8(2)
08:40
Klaipeda,
Pierre Bertrand(FRA)
Päättynyt 2 - 1
Mindaugas Dvylaitis(LTU)
(7-11, 12-10, 11-7)
 
 
Mariusz Walasek
87   1/8(7)
08:40
Šiauliai,
David Hájek(CZE)
Päättynyt 0 - 2
Olli Kytöviita(FIN)
(7-12, 9-12)
 
 
Lubek Prask
88   1/8(3)
09:10
Vilnius
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
Päättynyt 2 - 0
Juha Oikarainen(FIN)
(11-6, 12-10)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
89   1/8(6)
09:10
Kaunas,
Ari Lahtinen(FIN)
Päättynyt 2 - 0
Krzysztof Sobilo(POL)
(11-7, 11-9)
 
 
Andrej Samonenko
90   1/8(4)
09:10
Klaipeda,
Alisher Hozanijažov(EST)
Päättynyt 2 - 0
Tomas Myslivecek(CZE)
(11-2, 11-4)
 
 
Vygantas Mockūnas
91   1/8(5)
09:10
Šiauliai,
Marco Carrai(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Lukasz Byczkowski(POL)
(11-9, 11-6)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)

Third Round Places 9.-16.

La 4.6.2022
12:35
Šiauliai,
Pavel Kubosko(SVK)
Päättynyt 2 - 1
Stefan Marcin(SVK)
(12-7, 8-11, 12-5)
 
 
Andrej Samonenko
12:35
Trakai,
David Hájek(CZE)
Päättynyt 2 - 0
Mindaugas Dvylaitis(LTU)
(11-0, 11-0)
 
 
14:00
Klaipeda,
Juha Oikarainen(FIN)
Päättynyt 2 - 1
Krzysztof Sobilo(POL)
(11-2, 6-12, 11-8)
 
 
Andrej Samonenko
14:45
Klaipeda,
Lukasz Byczkowski(POL)
Päättynyt 2 - 1
Tomas Myslivecek(CZE)
(5-11, 11-5, 11-6)
 
 
Vygantas Mockūnas

Quarterfinals 1.-8. Places

La 4.6.2022
96   QF1
14:00
Vilnius
Krystian Kisiel(POL)
Päättynyt 3 - 2
Jouni Viitamäki(FIN)
(11-9, 9-12, 12-4, 7-12, 12-4)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
97   QF2
14:00
Kaunas,
Olli Kytöviita(FIN)
Päättynyt 3 - 0
Pierre Bertrand(FRA)
(11-2, 11-9, 12-10)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
98   QF3
14:45
Vilnius
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
Päättynyt 3 - 1
Ari Lahtinen(FIN)
(9-11, 12-5, 12-4, 11-2)
 
 
Lubek Prask
99   QF4
14:45
Kaunas,
Marco Carrai(ITA)
Päättynyt 3 - 0
Alisher Hozanijažov(EST)
(11-5, 11-9, 11-6)
 
 
Jurgita Jakone

Third Round Places 29.-32.

La 4.6.2022
12:05
Vilnius
Imants Elstiņš(LAT)
Päättynyt 2 - 1
Mārtiņš Allis(LAT)
(3-11, 12-6, 12-8)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
12:05
Kaunas,
Marc De Montlivault(FRA)
Päättynyt 1 - 2
Robert Lätt(EST)
(11-7, 4-12, 6-11)
 
 
Andrej Samonenko

Third round Places 25.-28.

La 4.6.2022
12:05
Klaipeda,
Daniel Kuźniar(POL)
Päättynyt 0 - 2
Andrea Lazzarini(ITA)
(9-12, 6-11)
 
 
Vygantas Mockūnas
12:35
Klaipeda,
Patrick Walterscheidt(GER)
Päättynyt 0 - 2
Adam Wołczyński(POL)
(8-12, 8-11)
 
 
Jurgita Jakone

Third Round Places 21.-24.

La 4.6.2022
12:05
Trakai,
Petr Bayer(CZE)
Päättynyt 1 - 2
Francesco Raffi(ITA)
(12-0, 7-12, 5-11)
 
 
Mariusz Walasek
12:35
Vilnius
Nojus Vaciekauskas(LTU)
Päättynyt 2 - 1
Artūrs Korjaks(LAT)
(2-11, 12-10, 11-4)
 
 
Lubek Prask

Third Round Places 17.-20.

La 4.6.2022
12:35
Kaunas,
Ondrej Kodet(CZE)
Päättynyt 2 - 1
Luciano Florio(ITA)
(11-5, 6-11, 11-3)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
12:35
Trakai,
Christoff Eilers(BEL)
Päättynyt 2 - 0
Christoph Niehaus(GER)
(12-6, 12-7)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)

Fourth Round Places 9.-16.

La 4.6.2022
16:20
Klaipeda,
Stefan Marcin(SVK)
Päättynyt 2 - 1
Tomas Myslivecek(CZE)
(12-4, 8-11, 12-9)
 
 
Andrej Samonenko
17:05
Klaipeda,
Mindaugas Dvylaitis(LTU)
Päättynyt 0 - 2
Krzysztof Sobilo(POL)
(0-11, 0-11)
 
 
17:05
Šiauliai,
Pavel Kubosko(SVK)
Päättynyt 2 - 0
Lukasz Byczkowski(POL)
(11-8, 11-7)
 
 
Vygantas Mockūnas
17:05
Trakai,
Juha Oikarainen(FIN)
Päättynyt 0 - 2
David Hájek(CZE)
(3-12, 7-11)
 
 
Mariusz Walasek

Semifinals Places 5.-8.

La 4.6.2022
112   SF 5.-8.(1)
17:05
Vilnius
Jouni Viitamäki(FIN)
Päättynyt 0 - 2
Alisher Hozanijažov(EST)
(8-11, 9-12)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
113   SF 5.-8.(2)
17:05
Kaunas,
Ari Lahtinen(FIN)
Päättynyt 2 - 0
Pierre Bertrand(FRA)
(11-3, 11-3)
 
 
Lubek Prask

Semifinals Places 1.-4.

La 4.6.2022
114   SF 1.-4.(1)
17:30
Vilnius
Krystian Kisiel(POL)
Päättynyt 3 - 1
Marco Carrai(ITA)
(11-13, 11-0, 16-14, 11-3)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
115   SF 1.-4.(2)
17:30
Kaunas,
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
Päättynyt 3 - 1
Olli Kytöviita(FIN)
(8-11, 11-9, 12-3, 11-7)
 
 
Lubek Prask

Final round Places 33.-38.

La 4.6.2022
11:40
Šiauliai,
Ernestas Kačiulis(LTU)
Päättynyt 0 - 2
Jan Řežucha(CZE)
(7-11, 9-12)
 
 
Mariusz Walasek
11:40
Trakai,
Pietro Finistrella(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Sebastian Dellit(GER)
(11-4, 12-10)
 
 
Jurgita Jakone
15:55
Šiauliai,
Domenico Dinaro(ITA)
Päättynyt 2 - 0
Ernestas Kačiulis(LTU)
(11-0, 11-0)
 
 
Lubek Prask
15:55
Trakai,
Lukasz Zdunkiewicz(POL)
Päättynyt 0 - 2
Pietro Finistrella(ITA)
(6-12, 5-11)
 
 
Andrej Samonenko
17:30
Klaipeda,
Jan Řežucha(CZE)
Päättynyt 2 - 1
Domenico Dinaro(ITA)
(11-6, 8-12, 11-9)
 
 
Mariusz Walasek
17:30
Šiauliai,
Sebastian Dellit(GER)
Päättynyt 1 - 2
Lukasz Zdunkiewicz(POL)
(11-14, 11-7, 10-12)
 
 
Jurgita Jakone

Final round Places 25.-32.

La 4.6.2022
18:15
Šiauliai,
Mārtiņš Allis(LAT)
Päättynyt 2 - 0
Marc De Montlivault(FRA)
(11-9, 11-8)
 
 
Andrej Samonenko
18:15
Trakai,
Robert Lätt(EST)
Päättynyt 1 - 2
Imants Elstiņš(LAT)
(9-12, 14-11, 7-11)
 
 
Mariusz Walasek
18:40
Vilnius
Daniel Kuźniar(POL)
Päättynyt 0 - 2
Patrick Walterscheidt(GER)
(4-11, 10-13)
 
 
Jurgita Jakone
18:40
Kaunas,
Adam Wołczyński(POL)
Päättynyt 1 - 2
Andrea Lazzarini(ITA)
(14-12, 9-11, 9-11)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute

Final round places 17.-24.

La 4.6.2022
18:40
Klaipeda,
Petr Bayer(CZE)
Päättynyt 0 - 2
Artūrs Korjaks(LAT)
(9-12, 1-11)
 
 
Vygantas Mockūnas
18:40
Šiauliai,
Nojus Vaciekauskas(LTU)
Päättynyt 2 - 0
Francesco Raffi(ITA)
(11-1, 11-7)
 
 
Mariusz Walasek
18:40
Trakai,
Luciano Florio(ITA)
Päättynyt 0 - 2
Christoph Niehaus(GER)
(7-11, 5-10)
 
 
Lubek Prask
19:05
Trakai,
Christoff Eilers(BEL)
Päättynyt 2 - 0
Ondrej Kodet(CZE)
(11-6, 11-3)
 
 
Mariusz Walasek

Final Round places 9.-16.

La 4.6.2022
19:05
Vilnius
Tomas Myslivecek(CZE)
Päättynyt 2 - 0
Mindaugas Dvylaitis(LTU)
(11-0, 11-0)
 
 
19:05
Kaunas,
Krzysztof Sobilo(POL)
Päättynyt 1 - 2
Stefan Marcin(SVK)
(11-2, 10-12, 8-12)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
19:05
Klaipeda,
Lukasz Byczkowski(POL)
Päättynyt 2 - 0
Juha Oikarainen(FIN)
(14-11, 11-2)
 
 
Vygantas Mockūnas
133   Places 9.-10.
19:05
Šiauliai,
David Hájek(CZE)
Päättynyt 0 - 2
Pavel Kubosko(SVK)
(8-12, 10-12)
 
 
Andrej Samonenko

Finals Places 1.-8.

La 4.6.2022
134   Places 7.-8.
19:55
Kaunas,
Jouni Viitamäki(FIN)
Päättynyt 2 - 1
Pierre Bertrand(FRA)
(6-11, 11-5, 11-7)
 
 
Andrej Samonenko
135   Places 5.-6.
19:55
Klaipeda,
Ari Lahtinen(FIN)
Päättynyt 2 - 0
Alisher Hozanijažov(EST)
(12-3, 11-9)
 
 
Jurgita Jakone
20:25
Klaipeda,
Marco Carrai(ITA)
Päättynyt 0 - 3
Olli Kytöviita(FIN)
(1-11, 5-11, 5-11)
 
 
Artūrs Būda(Head referee)
137   Big Final
21:00
Vilnius
Krystian Kisiel(POL)
Päättynyt 1 - 3
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
(4-12, 12-8, 7-11, 6-11)
 
 
Ingrida Grabrilaviciute
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com