Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
International Showdown Tournament Vilnius 2022
3.6. - 4.6.2022 Vilnius, Kaunas,, Klaipeda,, Šiauliai,, Trakai, | Liettua
Men competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Woman Competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Men competition
Woman Competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Group B
Men competition
Lohkotilanteet
Group B
Pelaaja
Ott
V
H
TM-PM
+/-
Pst
1
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
4
4
0
98 - 47
51
4
2
Tomas Myslivecek(CZE)
4
3
1
85 - 60
25
3
3
Artūrs Korjaks(LAT)
4
2
2
61 - 69
-8
2
4
Robert Lätt(EST)
4
1
3
84 - 99
-15
1
5
Jan Řežucha(CZE)
4
0
4
41 - 94
-53
0
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden pisteet 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
Men competition
Otteluohjelma
Group Stage
Pe 3.6.2022
2
Group B
08:15
Kaunas,
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
Päättynyt
2 - 0
Jan Řežucha(CZE)
Jan Řežucha(CZE)
(11-1, 11-5)
Mariusz Walasek
13
Group B
09:10
Klaipeda,
Artūrs Korjaks(LAT)
Artūrs Korjaks(LAT)
Päättynyt
2 - 0
Robert Lätt(EST)
Robert Lätt(EST)
(11-7, 11-6)
Lubek Prask
16
Group B
09:40
Vilnius
Tomas Myslivecek(CZE)
Tomas Myslivecek(CZE)
Päättynyt
2 - 0
Jan Řežucha(CZE)
Jan Řežucha(CZE)
(11-9, 11-0)
Ingrida Grabrilaviciute
28
Group B
10:35
Klaipeda,
Artūrs Korjaks(LAT)
Artūrs Korjaks(LAT)
Päättynyt
0 - 2
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
(3-12, 5-11)
Mariusz Walasek
30
Group B
11:30
Klaipeda,
Robert Lätt(EST)
Robert Lätt(EST)
Päättynyt
2 - 0
Jan Řežucha(CZE)
Jan Řežucha(CZE)
(14-11, 12-4)
Mariusz Walasek
41
Group B
14:25
Kaunas,
Tomas Myslivecek(CZE)
Tomas Myslivecek(CZE)
Päättynyt
0 - 2
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
(5-11, 5-11)
Ingrida Grabrilaviciute
44
Group B
14:25
Trakai,
Artūrs Korjaks(LAT)
Artūrs Korjaks(LAT)
Päättynyt
2 - 0
Jan Řežucha(CZE)
Jan Řežucha(CZE)
(12-10, 12-1)
Andrej Samonenko
55
Group B
16:15
Šiauliai,
Tomas Myslivecek(CZE)
Tomas Myslivecek(CZE)
Päättynyt
2 - 1
Robert Lätt(EST)
Robert Lätt(EST)
(11-4, 9-12, 11-6)
Andrej Samonenko
63
Group B
17:40
Trakai,
Tomas Myslivecek(CZE)
Tomas Myslivecek(CZE)
Päättynyt
2 - 0
Artūrs Korjaks(LAT)
Artūrs Korjaks(LAT)
(11-5, 11-2)
Lubek Prask
66
Group B
18:05
Klaipeda,
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
Deniss Ovsjaņņikovs(LAT)
Päättynyt
2 - 1
Robert Lätt(EST)
Robert Lätt(EST)
(12-7, 7-12, 12-4)
Ingrida Grabrilaviciute
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com