Nordic Hockey Trophy 2019 (Muutama peruutuspaikka vapaana!) NORDIC HOCKEY TROPHY 2019 (MUUTAMA PERUUTUSPAIKKA VAPAANA!)
26.4. - 28.4.2019 Warrior Areena, Espoonlahden jäähalli, Matinkylän Jäähalli, Tapiolan Jäähalli | Suomi Ilmoittaudu

Pojat-06 AA

AA alkulohkot

Perjantai 26.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
114:00AA alkulohko1Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2BJR LVEi aloitettu
Svealand HC
214:00AA alkulohko2Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3BJR WhiteEi aloitettu
Kuhmon Kiva Ht
315:00AA alkulohko3Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2EPS WhiteEi aloitettu
SaiPa Patet
415:15AA alkulohko4Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3HJK BlueEi aloitettu
Kiekko-Tiikerit oranssi
516:15AA alkulohko1Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2TPSEi aloitettu
Pelicans Valkoinen
616:15AA alkulohko2Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3Team LKPEi aloitettu
Jokipojat
717:15AA alkulohko3Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2Rauman Lukko TeamEi aloitettu
Warkis D2-06
817:30AA alkulohko4Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3Ahmat MustaEi aloitettu
Kalpa Black
918:30AA alkulohko1Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2TPSEi aloitettu
BJR LV
1018:30AA alkulohko2Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3Team LKPEi aloitettu
BJR White
1119:30AA alkulohko3Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2Rauman Lukko TeamEi aloitettu
EPS White
1219:45AA alkulohko4Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3Ahmat MustaEi aloitettu
HJK Blue
Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
1308:00AA alkulohko1Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2Pelicans ValkoinenEi aloitettu
Svealand HC
1408:00AA alkulohko2Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3JokipojatEi aloitettu
Kuhmon Kiva Ht
1509:00AA alkulohko3Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2Warkis D2-06Ei aloitettu
SaiPa Patet
1609:15AA alkulohko4Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3Kalpa BlackEi aloitettu
Kiekko-Tiikerit oranssi
1710:15AA alkulohko1Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2BJR LVEi aloitettu
Pelicans Valkoinen
1810:15AA alkulohko2Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3BJR WhiteEi aloitettu
Jokipojat
1911:15AA alkulohko3Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2EPS WhiteEi aloitettu
Warkis D2-06
2011:30AA alkulohko4Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3HJK BlueEi aloitettu
Kalpa Black
2112:30AA alkulohko1Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2Svealand HCEi aloitettu
TPS
2212:30AA alkulohko2Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3Kuhmon Kiva HtEi aloitettu
Team LKP
2313:30AA alkulohko3Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2SaiPa PatetEi aloitettu
Rauman Lukko Team
2413:45AA alkulohko4Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3Kiekko-Tiikerit oranssiEi aloitettu
Ahmat Musta

AA lohkofinaalit

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2514:45AA lohkofinaali A1Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2AA alkulohko1 | Sija 1Ei aloitettu
AA alkulohko2 | Sija 2
2614:45AA lohkofinaali A2Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3AA alkulohko1 | Sija 2Ei aloitettu
AA alkulohko2 | Sija 1
2715:45AA lohkofinaali B1Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2AA alkulohko1 | Sija 3Ei aloitettu
AA alkulohko2 | Sija 4
2816:00AA lohkofinaali B2Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3AA alkulohko2 | Sija 3Ei aloitettu
AA alkulohko1 | Sija 4
2917:00AA lohkofinaali A3Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2AA alkulohko3 | Sija 1Ei aloitettu
AA alkulohko4 | Sija 2
3017:00AA lohkofinaali A4Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3AA alkulohko3 | Sija 2Ei aloitettu
AA alkulohko4 | Sija 1
3118:00AA lohkofinaali B3Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2AA alkulohko3 | Sija 3Ei aloitettu
AA alkulohko4 | Sija 4
3218:15AA lohkofinaali B4Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3AA alkulohko3 | Sija 4Ei aloitettu
AA alkulohko4 | Sija 3

AA välierät

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3319:15AA välierä A 1/1Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2AA lohkofinaali A1 | Sija 1Ei aloitettu
AA lohkofinaali A3 | Sija 1
3419:15AA välierä A 1/2Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3AA lohkofinaali A2 | Sija 1Ei aloitettu
AA lohkofinaali A4 | Sija 1
Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3508:00AA välierä B 1/1Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2AA lohkofinaali B1 | Sija 1Ei aloitettu
AA lohkofinaali B3 | Sija 1
3608:00AA välierä B 1/2Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3AA lohkofinaali B2 | Sija 1Ei aloitettu
AA lohkofinaali B4 | Sija 1
3709:15AA välierä B 2/1Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2AA lohkofinaali B1 | Sija 2Ei aloitettu
AA lohkofinaali B3 | Sija 2
3809:00AA välierä B 2/2Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3AA lohkofinaali B2 | Sija 2Ei aloitettu
AA lohkofinaali B4 | Sija 2
3910:15AA välierä A 2/1Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2AA lohkofinaali A1 | Sija 2Ei aloitettu
AA lohkofinaali A3 | Sija 2
4010:15AA välierä A 2/2Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3AA lohkofinaali A2 | Sija 2Ei aloitettu
AA lohkofinaali A4 | Sija 2

AA sijoitusottelut

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4111:30AA 15-16Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2AA välierä B 2/2 | Sija 2Ei aloitettu
AA välierä B 2/1 | Sija 2
4211:15AA 13-14Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3AA välierä B 2/1 | Sija 1Ei aloitettu
AA välierä B 2/2 | Sija 1
4312:30AA 11-12Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2AA välierä B 1/1 | Sija 2Ei aloitettu
AA välierä B 1/2 | Sija 2
4412:30AA 9-10Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3AA välierä B 1/1 | Sija 1Ei aloitettu
AA välierä B 1/2 | Sija 1
4513:30AA 7-8Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2AA välierä A 2/1 | Sija 2Ei aloitettu
AA välierä A 2/2 | Sija 2
4613:45AA 5-6Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3AA välierä A 2/1 | Sija 1Ei aloitettu
AA välierä A 2/2 | Sija 1
4714:45AA PronssiotteluMatinkylän Jäähalli, Matinkylä 2AA välierä A 1/1 | Sija 2Ei aloitettu
AA välierä A 1/2 | Sija 2
4815:00AA LoppuotteluMatinkylän Jäähalli, Matinkylä 3AA välierä A 1/1 | Sija 1Ei aloitettu
AA välierä A 1/2 | Sija 1