Nordic Hockey Trophy 2019 (Muutama peruutuspaikka vapaana!) NORDIC HOCKEY TROPHY 2019 (MUUTAMA PERUUTUSPAIKKA VAPAANA!)
26.4. - 28.4.2019 Warrior Areena, Espoonlahden jäähalli, Matinkylän Jäähalli, Tapiolan Jäähalli | Suomi Ilmoittaudu

Pojat-06 AAA

AAA alkulohkot

Perjantai 26.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
114:00AAA alkulohko1Warrior Areena, AlphaBJR LVEi aloitettu
Team Sunday´s
214:00AAA alkulohko2Warrior Areena, CovertJokipojatEi aloitettu
Kiekko-Tiikerit musta
315:00AAA alkulohko3Warrior Areena, AlphaHJK WhiteEi aloitettu
Sport
415:15AAA alkulohko4Warrior Areena, CovertLeKi-75Ei aloitettu
HIFK
516:15AAA alkulohko1Warrior Areena, AlphaTPSEi aloitettu
Hermes Punainen
616:15AAA alkulohko2Warrior Areena, CovertTappara SininenEi aloitettu
EVU AAA
717:15AAA alkulohko3Warrior Areena, AlphaRauman LukkoEi aloitettu
SaiPa Niepit
817:30AAA alkulohko4Warrior Areena, CovertAhmat OranssiEi aloitettu
KalPa D2 AAA
918:30AAA alkulohko1Warrior Areena, AlphaTPSEi aloitettu
BJR LV
1018:30AAA alkulohko2Warrior Areena, CovertTappara SininenEi aloitettu
Jokipojat
1119:30AAA alkulohko3Warrior Areena, AlphaRauman LukkoEi aloitettu
HJK White
1219:45AAA alkulohko4Warrior Areena, CovertAhmat OranssiEi aloitettu
LeKi-75
Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
1308:00AAA alkulohko1Warrior Areena, AlphaHermes PunainenEi aloitettu
Team Sunday´s
1408:00AAA alkulohko2Warrior Areena, CovertEVU AAAEi aloitettu
Kiekko-Tiikerit musta
1509:00AAA alkulohko3Warrior Areena, AlphaSaiPa NiepitEi aloitettu
Sport
1609:15AAA alkulohko4Warrior Areena, CovertKalPa D2 AAAEi aloitettu
HIFK
1710:15AAA alkulohko1Warrior Areena, AlphaBJR LVEi aloitettu
Hermes Punainen
1810:15AAA alkulohko2Warrior Areena, CovertJokipojatEi aloitettu
EVU AAA
1911:15AAA alkulohko3Warrior Areena, AlphaHJK WhiteEi aloitettu
SaiPa Niepit
2011:30AAA alkulohko4Warrior Areena, CovertLeKi-75Ei aloitettu
KalPa D2 AAA
2112:30AAA alkulohko1Warrior Areena, AlphaTeam Sunday´sEi aloitettu
TPS
2212:30AAA alkulohko2Warrior Areena, CovertKiekko-Tiikerit mustaEi aloitettu
Tappara Sininen
2313:30AAA alkulohko3Warrior Areena, AlphaSportEi aloitettu
Rauman Lukko
2413:45AAA alkulohko4Warrior Areena, CovertHIFKEi aloitettu
Ahmat Oranssi

AAA lohkofinaalit

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2514:45AAA lohkofinaalit A1Warrior Areena, AlphaAAA alkulohko1 | Sija 1Ei aloitettu
AAA alkulohko2 | Sija 2
2614:45AAA lohkofinaalit A2Warrior Areena, CovertAAA alkulohko1 | Sija 2Ei aloitettu
AAA alkulohko2 | Sija 1
2715:45AAA lohkofinaalit B1Warrior Areena, AlphaAAA alkulohko1 | Sija 3Ei aloitettu
AAA alkulohko2 | Sija 4
2816:00AAA lohkofinaalit B2Warrior Areena, CovertAAA alkulohko1 | Sija 4Ei aloitettu
AAA alkulohko2 | Sija 3
2917:00AAA lohkofinaalit A3Warrior Areena, AlphaAAA alkulohko3 | Sija 1Ei aloitettu
AAA alkulohko4 | Sija 2
3017:00AAA lohkofinaalit A4Warrior Areena, CovertAAA alkulohko3 | Sija 2Ei aloitettu
AAA alkulohko4 | Sija 1
3118:00AAA lohkofinaalit B3Warrior Areena, AlphaAAA alkulohko3 | Sija 3Ei aloitettu
AAA alkulohko4 | Sija 4
3218:15AAA lohkofinaalit B4Warrior Areena, CovertAAA alkulohko3 | Sija 4Ei aloitettu
AAA alkulohko4 | Sija 3

AAA välierät

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3319:15AAA välierät A 1/1Warrior Areena, AlphaAAA lohkofinaalit A1 | Sija 1Ei aloitettu
AAA lohkofinaalit A3 | Sija 1
3419:15AAA välierät A 1/2Warrior Areena, CovertAAA lohkofinaalit A2 | Sija 1Ei aloitettu
AAA lohkofinaalit A4 | Sija 1
Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3508:00AAA välierät B 1/1Warrior Areena, AlphaAAA lohkofinaalit B1 | Sija 1Ei aloitettu
AAA lohkofinaalit B3 | Sija 1
3608:00AAA välierät B 1/2Warrior Areena, CovertAAA lohkofinaalit B2 | Sija 1Ei aloitettu
AAA lohkofinaalit B4 | Sija 1
3709:15AAA välierät B 2/1Warrior Areena, AlphaAAA lohkofinaalit B1 | Sija 2Ei aloitettu
AAA lohkofinaalit B3 | Sija 2
3809:00AAA välierät B 2/2Warrior Areena, CovertAAA lohkofinaalit B2 | Sija 2Ei aloitettu
AAA lohkofinaalit B4 | Sija 2
3910:15AAA välierät A 2/1Warrior Areena, AlphaAAA lohkofinaalit A1 | Sija 2Ei aloitettu
AAA lohkofinaalit A3 | Sija 2
4010:15AAA välierät A 2/2Warrior Areena, CovertAAA lohkofinaalit A2 | Sija 2Ei aloitettu
AAA lohkofinaalit A4 | Sija 2

AAA Sijoitusottelut

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4111:30AAA 15-16Warrior Areena, AlphaAAA välierät B 2/1 | Sija 2Ei aloitettu
AAA välierät B 2/2 | Sija 2
4211:15AAA 13-14Warrior Areena, CovertAAA välierät B 2/2 | Sija 1Ei aloitettu
AAA välierät B 2/1 | Sija 1
4312:30AAA 11-12Warrior Areena, AlphaAAA välierät B 1/1 | Sija 2Ei aloitettu
AAA välierät B 1/2 | Sija 2
4412:30AAA 9-10Warrior Areena, CovertAAA välierät B 1/1 | Sija 1Ei aloitettu
AAA välierät B 1/2 | Sija 1
4513:30AAA 7-8Warrior Areena, AlphaAAA välierät A 2/1 | Sija 2Ei aloitettu
AAA välierät A 2/2 | Sija 2
4613:45AAA 5-6Warrior Areena, CovertAAA välierät A 2/1 | Sija 1Ei aloitettu
AAA välierät A 2/2 | Sija 1
4714:45AAA PronssiotteluWarrior Areena, AlphaAAA välierät A 1/2 | Sija 2Ei aloitettu
AAA välierät A 1/1 | Sija 2
4815:00AAA LoppuotteluWarrior Areena, CovertAAA välierät A 1/2 | Sija 1Ei aloitettu
AAA välierät A 1/1 | Sija 1