Nordic Hockey Trophy 2019 NORDIC HOCKEY TROPHY 2019
26.4. - 28.4.2019 Warrior Areena, Espoonlahden jäähalli, Matinkylän Jäähalli, Tapiolan Jäähalli | Suomi Ilmoittaudu

Pojat-06 A

A alkulohkot

A alkulohko1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR White00000 - 00
2RNK Flames00000 - 00
3TPS UPIT00000 - 00
4Pelicans Musta00000 - 00
A alkulohko2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EPS Blue00000 - 00
2HaKi White00000 - 00
3TPS SEPOT00000 - 00
4Hermes Valkoinen00000 - 00
 
A alkulohko3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR LV White200000 - 00
2Uplakers00000 - 00
3Rauman Lukko Säppi00000 - 00
4Kalpa Silver00000 - 00
A alkulohko4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK Black00000 - 00
2Haki White200000 - 00
3Ahmat Valkoinen00000 - 00
4Jokipojat Valkoinen00000 - 00
 

A lohkofinaalit

A lohkofinaali A1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A alkulohko1 | Sija 100000 - 00
2A alkulohko2 | Sija 200000 - 00
A lohkofinaali A2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A alkulohko1 | Sija 200000 - 00
2A alkulohko2 | Sija 100000 - 00
 
A lohkofinaali B1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A alkulohko1 | Sija 300000 - 00
2A alkulohko2 | Sija 400000 - 00
A lohkofinaali B2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A alkulohko1 | Sija 400000 - 00
2A alkulohko2 | Sija 300000 - 00
 
A lohkofinaali A3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A alkulohko3 | Sija 100000 - 00
2A alkulohko4 | Sija 200000 - 00
A lohkofinaali A4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A alkulohko3 | Sija 200000 - 00
2A alkulohko4 | Sija 100000 - 00
 
A lohkofinaali B3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A alkulohko3 | Sija 300000 - 00
2A alkulohko4 | Sija 400000 - 00
A lohkofinaali B4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A alkulohko3 | Sija 400000 - 00
2A alkulohko4 | Sija 300000 - 00
 

A välierät

A välierä A 1/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A lohkofinaali A1 | Sija 100000 - 00
2A lohkofinaali A3 | Sija 100000 - 00
A välierä A 1/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A lohkofinaali A2 | Sija 100000 - 00
2A lohkofinaali A4 | Sija 100000 - 00
 
A välierä B 1/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A lohkofinaali B1 | Sija 100000 - 00
2A lohkofinaali B3 | Sija 100000 - 00
A välierä B 1/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A lohkofinaali B2 | Sija 100000 - 00
2A lohkofinaali B4 | Sija 100000 - 00
 
A välierä B 2/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A lohkofinaali B1 | Sija 200000 - 00
2A lohkofinaali B3 | Sija 200000 - 00
A välierä B 2/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A lohkofinaali B2 | Sija 200000 - 00
2A lohkofinaali B4 | Sija 200000 - 00
 
A välierä A 2/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A lohkofinaali A1 | Sija 200000 - 00
2A lohkofinaali A3 | Sija 200000 - 00
A välierä A 2/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A lohkofinaali A2 | Sija 200000 - 00
2A lohkofinaali A4 | Sija 200000 - 00
 

A sijoitusottelut

A 15-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A välierä B 2/1 | Sija 200000 - 00
2A välierä B 2/2 | Sija 200000 - 00
A 13-14
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A välierä B 2/1 | Sija 100000 - 00
2A välierä B 2/2 | Sija 100000 - 00
 
A 11-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A välierä B 1/1 | Sija 200000 - 00
2A välierä B 1/2 | Sija 200000 - 00
A 9-10
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A välierä B 1/1 | Sija 100000 - 00
2A välierä B 1/2 | Sija 100000 - 00
 
A 7-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A välierä A 2/1 | Sija 200000 - 00
2A välierä A 2/2 | Sija 200000 - 00
A 5-6
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A välierä A 2/1 | Sija 100000 - 00
2A välierä A 2/2 | Sija 100000 - 00
 
A Pronssiottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A välierä A 1/1 | Sija 200000 - 00
2A välierä A 1/2 | Sija 200000 - 00
A Loppuottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1A välierä A 1/1 | Sija 100000 - 00
2A välierä A 1/2 | Sija 100000 - 00
 
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Lohkon otteluiden maaliero 4) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 5) Keskinäisten otteluiden maaliero 6) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 7) Rangaistukset 8) Arpa