Nordic Hockey Trophy 2019 NORDIC HOCKEY TROPHY 2019
26.4. - 28.4.2019 Warrior Areena, Espoonlahden jäähalli, Matinkylän Jäähalli, Tapiolan Jäähalli | Suomi

Pojat-06 AAA

AAA alkulohkot

AAA alkulohko1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Team Sundays320111 - 74
2Hermes Punainen320113 - 94
3BJR LV320110 - 114
4TPS30039 - 160
AAA alkulohko2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Tappara Sininen330013 - 36
2EVU AAA32015 - 64
3Kiekko-Tiikerit musta31028 - 72
4Jokipojat Musta30034 - 140
 
AAA alkulohko3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1SaiPa Niepit321016 - 115
2HJK White320117 - 124
3LeKi-75311116 - 113
4Sport30035 - 200
AAA alkulohko4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Rauman Lukko321016 - 55
2HIFK320118 - 84
3Ahmat Oranssi31117 - 73
4KalPa 30034 - 250
 

AAA lohkofinaalit

AAA lohkofinaalit A1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EVU AAA11005 - 32
2Team Sundays10013 - 50
AAA lohkofinaalit A2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Tappara Sininen110010 - 02
2Hermes Punainen10010 - 100
 
AAA lohkofinaalit B1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Jokipojat Musta11004 - 12
2BJR LV10011 - 40
AAA lohkofinaalit B2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Kiekko-Tiikerit musta11008 - 22
2TPS10012 - 80
 
AAA lohkofinaalit A3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HIFK11006 - 32
2SaiPa Niepit10013 - 60
AAA lohkofinaalit A4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Rauman Lukko11003 - 12
2HJK White10011 - 30
 
AAA lohkofinaalit B3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1LeKi-75110010 - 02
2KalPa 10010 - 100
AAA lohkofinaalit B4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Sport11005 - 42
2Ahmat Oranssi10014 - 50
 

AAA välierät

AAA välierät A 1/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EVU AAA11004 - 32
2HIFK10013 - 40
AAA välierät A 1/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Tappara Sininen11003 - 22
2Rauman Lukko10012 - 30
 
AAA välierät B 1/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1LeKi-7511004 - 32
2Jokipojat Musta10013 - 40
AAA välierät B 1/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Kiekko-Tiikerit musta11004 - 22
2Sport10012 - 40
 
AAA välierät B 2/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR LV11008 - 12
2KalPa 10011 - 80
AAA välierät B 2/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Ahmat Oranssi11005 - 22
2TPS10012 - 50
 
AAA välierät A 2/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1SaiPa Niepit11007 - 62
2Team Sundays10016 - 70
AAA välierät A 2/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK White11006 - 22
2Hermes Punainen10012 - 60
 

AAA Sijoitusottelut

AAA 15-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1TPS11007 - 12
2KalPa 10011 - 70
AAA 13-14
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR LV11006 - 22
2Ahmat Oranssi10012 - 60
 
AAA 11-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Sport11005 - 42
2Jokipojat Musta10014 - 50
AAA 9-10
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1LeKi-7511003 - 12
2Kiekko-Tiikerit musta10011 - 30
 
AAA 7-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Team Sundays11005 - 32
2Hermes Punainen10013 - 50
AAA 5-6
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1SaiPa Niepit11003 - 22
2HJK White10012 - 30
 
AAA Pronssiottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Rauman Lukko11003 - 02
2HIFK10010 - 30
AAA Loppuottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Tappara Sininen11005 - 12
2EVU AAA10011 - 50
 
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Lohkon otteluiden maaliero 4) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 5) Keskinäisten otteluiden maaliero 6) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 7) Rangaistukset 8) Arpa