Nordic Hockey Trophy 2019 NORDIC HOCKEY TROPHY 2019
26.4. - 28.4.2019 Warrior Areena, Espoonlahden jäähalli, Matinkylän Jäähalli, Tapiolan Jäähalli | Suomi

Pojat-06 AA

AA alkulohkot

AA alkulohko1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1TPS330012 - 66
2Svealand HC320115 - 134
3BJR LV White1310211 - 92
4Pelicans Valkoinen30036 - 160
AA alkulohko2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Team LKP330027 - 76
2Kuhmon Kiva Ht311114 - 103
3BJR White311113 - 93
4Jokipojat Punainen30034 - 320
 
AA alkulohko3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Rauman Lukko Team321014 - 45
2Warkis D2-0632017 - 54
3EPS Black31117 - 73
4SaiPa Patet30033 - 150
AA alkulohko4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK Blue330020 - 76
2Kiekko-Tiikerit oranssi320112 - 154
3Ahmat Musta31029 - 152
4Kalpa Black300313 - 170
 

AA lohkofinaalit

AA lohkofinaali A1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Kuhmon Kiva Ht11003 - 22
2TPS10012 - 30
AA lohkofinaali A2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Team LKP11006 - 22
2Svealand HC10012 - 60
 
AA lohkofinaali B1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR LV White111003 - 22
2Jokipojat Punainen10012 - 30
AA lohkofinaali B2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR White11002 - 02
2Pelicans Valkoinen10010 - 20
 
AA lohkofinaali A3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Kiekko-Tiikerit oranssi11006 - 32
2Rauman Lukko Team10013 - 60
AA lohkofinaali A4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK Blue11005 - 32
2Warkis D2-0610013 - 50
 
AA lohkofinaali B3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Kalpa Black11002 - 12
2EPS Black10011 - 20
AA lohkofinaali B4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Ahmat Musta11004 - 22
2SaiPa Patet10012 - 40
 

AA välierät

AA välierä A 1/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Kuhmon Kiva Ht110011 - 32
2Kiekko-Tiikerit oranssi10013 - 110
AA välierä A 1/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Team LKP11006 - 52
2HJK Blue10015 - 60
 
AA välierä B 1/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR LV White111003 - 12
2Kalpa Black10011 - 30
AA välierä B 1/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR White11005 - 42
2Ahmat Musta10014 - 50
 
AA välierä B 2/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EPS Black11006 - 02
2Jokipojat Punainen10010 - 60
AA välierä B 2/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Pelicans Valkoinen11003 - 12
2SaiPa Patet10011 - 30
 
AA välierä A 2/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Rauman Lukko Team11003 - 12
2TPS10011 - 30
AA välierä A 2/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Svealand HC11005 - 22
2Warkis D2-0610012 - 50
 

AA sijoitusottelut

AA 15-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1SaiPa Patet11003 - 12
2Jokipojat Punainen10011 - 30
AA 13-14
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Pelicans Valkoinen11004 - 32
2EPS Black10013 - 40
 
AA 11-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Kalpa Black11003 - 22
2Ahmat Musta10012 - 30
AA 9-10
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR White11004 - 02
2BJR LV White110010 - 40
 
AA 7-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Warkis D2-0611004 - 22
2TPS10012 - 40
AA 5-6
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Rauman Lukko Team11003 - 02
2Svealand HC10010 - 30
 
AA Pronssiottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK Blue11005 - 12
2Kiekko-Tiikerit oranssi10011 - 50
AA Loppuottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Team LKP11005 - 02
2Kuhmon Kiva Ht10010 - 50
 
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Lohkon otteluiden maaliero 4) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 5) Keskinäisten otteluiden maaliero 6) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 7) Rangaistukset 8) Arpa