Nordic Hockey Trophy 2019 NORDIC HOCKEY TROPHY 2019
26.4. - 28.4.2019 Warrior Areena, Espoonlahden jäähalli, Matinkylän Jäähalli, Tapiolan Jäähalli | Suomi Ilmoittaudu

Pojat-06 AA

AA alkulohkot

AA alkulohko1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR LV White100000 - 00
2Svealand HC00000 - 00
3TPS00000 - 00
4Pelicans Valkoinen00000 - 00
AA alkulohko2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR White00000 - 00
2Kuhmon Kiva Ht00000 - 00
3Team LKP00000 - 00
4Jokipojat Punainen00000 - 00
 
AA alkulohko3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EPS Black00000 - 00
2SaiPa Patet00000 - 00
3Rauman Lukko Team00000 - 00
4Warkis D2-0600000 - 00
AA alkulohko4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK Blue00000 - 00
2Kiekko-Tiikerit oranssi00000 - 00
3Ahmat Musta00000 - 00
4Kalpa Black00000 - 00
 

AA lohkofinaalit

AA lohkofinaali A1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA alkulohko1 | Sija 100000 - 00
2AA alkulohko2 | Sija 200000 - 00
AA lohkofinaali A2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA alkulohko1 | Sija 200000 - 00
2AA alkulohko2 | Sija 100000 - 00
 
AA lohkofinaali B1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA alkulohko1 | Sija 300000 - 00
2AA alkulohko2 | Sija 400000 - 00
AA lohkofinaali B2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA alkulohko2 | Sija 300000 - 00
2AA alkulohko1 | Sija 400000 - 00
 
AA lohkofinaali A3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA alkulohko3 | Sija 100000 - 00
2AA alkulohko4 | Sija 200000 - 00
AA lohkofinaali A4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA alkulohko3 | Sija 200000 - 00
2AA alkulohko4 | Sija 100000 - 00
 
AA lohkofinaali B3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA alkulohko3 | Sija 300000 - 00
2AA alkulohko4 | Sija 400000 - 00
AA lohkofinaali B4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA alkulohko3 | Sija 400000 - 00
2AA alkulohko4 | Sija 300000 - 00
 

AA välierät

AA välierä A 1/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA lohkofinaali A1 | Sija 100000 - 00
2AA lohkofinaali A3 | Sija 100000 - 00
AA välierä A 1/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA lohkofinaali A2 | Sija 100000 - 00
2AA lohkofinaali A4 | Sija 100000 - 00
 
AA välierä B 1/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA lohkofinaali B1 | Sija 100000 - 00
2AA lohkofinaali B3 | Sija 100000 - 00
AA välierä B 1/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA lohkofinaali B2 | Sija 100000 - 00
2AA lohkofinaali B4 | Sija 100000 - 00
 
AA välierä B 2/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA lohkofinaali B1 | Sija 200000 - 00
2AA lohkofinaali B3 | Sija 200000 - 00
AA välierä B 2/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA lohkofinaali B2 | Sija 200000 - 00
2AA lohkofinaali B4 | Sija 200000 - 00
 
AA välierä A 2/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA lohkofinaali A1 | Sija 200000 - 00
2AA lohkofinaali A3 | Sija 200000 - 00
AA välierä A 2/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA lohkofinaali A2 | Sija 200000 - 00
2AA lohkofinaali A4 | Sija 200000 - 00
 

AA sijoitusottelut

AA 15-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA välierä B 2/2 | Sija 200000 - 00
2AA välierä B 2/1 | Sija 200000 - 00
AA 13-14
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA välierä B 2/1 | Sija 100000 - 00
2AA välierä B 2/2 | Sija 100000 - 00
 
AA 11-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA välierä B 1/1 | Sija 200000 - 00
2AA välierä B 1/2 | Sija 200000 - 00
AA 9-10
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA välierä B 1/1 | Sija 100000 - 00
2AA välierä B 1/2 | Sija 100000 - 00
 
AA 7-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA välierä A 2/1 | Sija 200000 - 00
2AA välierä A 2/2 | Sija 200000 - 00
AA 5-6
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA välierä A 2/1 | Sija 100000 - 00
2AA välierä A 2/2 | Sija 100000 - 00
 
AA Pronssiottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA välierä A 1/1 | Sija 200000 - 00
2AA välierä A 1/2 | Sija 200000 - 00
AA Loppuottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AA välierä A 1/1 | Sija 100000 - 00
2AA välierä A 1/2 | Sija 100000 - 00
 
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Lohkon otteluiden maaliero 4) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 5) Keskinäisten otteluiden maaliero 6) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 7) Rangaistukset 8) Arpa