Nordic Hockey Trophy 2019 NORDIC HOCKEY TROPHY 2019
26.4. - 28.4.2019 Warrior Areena, Espoonlahden jäähalli, Matinkylän Jäähalli, Tapiolan Jäähalli | Suomi

Pojat-06 A

A alkulohkot

Perjantai 26.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
114:00A alkulohko1Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliBJR WhitePäättynyt110
RNK Flames211
214:00A alkulohko2Espoonlahden jäähalli, ForumEPS BluePäättynyt211
HaKi White1046
315:00A alkulohko3Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliBJR LV White2Päättynyt000
Uplakers734
415:15A alkulohko4Espoonlahden jäähalli, ForumHJK BlackPäättynyt110
Haki White2422
516:15A alkulohko1Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliTPS UPITPäättynyt532
Pelicans Musta101
616:15A alkulohko2Espoonlahden jäähalli, ForumTPS SEPOTPäättynyt312
Hermes Valkoinen642
717:15A alkulohko3Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliRauman Lukko SäppiPäättynyt404
Kalpa Silver422
817:30A alkulohko4Espoonlahden jäähalli, ForumAhmat ValkoinenPäättynyt431
Jokipojat Valkoinen853
918:30A alkulohko1Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliTPS UPITPäättynyt321
BJR White743
1018:30A alkulohko2Espoonlahden jäähalli, ForumTPS SEPOTPäättynyt211
EPS Blue000
1119:30A alkulohko3Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliRauman Lukko SäppiPäättynyt110
BJR LV White2211
1219:45A alkulohko4Espoonlahden jäähalli, ForumAhmat ValkoinenPäättynyt110
HJK Black624
Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
1308:00A alkulohko1Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliPelicans MustaPäättynyt000
RNK Flames422
1408:00A alkulohko2Espoonlahden jäähalli, ForumHermes ValkoinenPäättynyt220
HaKi White743
1509:00A alkulohko3Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliKalpa SilverPäättynyt220
Uplakers541
1609:15A alkulohko4Espoonlahden jäähalli, ForumJokipojat ValkoinenPäättynyt422
Haki White21165
1710:15A alkulohko1Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliBJR WhitePäättynyt110
Pelicans Musta431
1810:15A alkulohko2Espoonlahden jäähalli, ForumEPS BluePäättynyt523
Hermes Valkoinen853
1911:15A alkulohko3Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliBJR LV White2Päättynyt101
Kalpa Silver532
2011:30A alkulohko4Espoonlahden jäähalli, ForumHJK BlackPäättynyt321
Jokipojat Valkoinen220
2112:30A alkulohko1Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliRNK FlamesPäättynyt413
TPS UPIT321
2212:30A alkulohko2Espoonlahden jäähalli, ForumHaKi WhitePäättynyt440
TPS SEPOT110
2313:30A alkulohko3Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliUplakersPäättynyt633
Rauman Lukko Säppi110
2413:45A alkulohko4Espoonlahden jäähalli, ForumHaki White2Päättynyt981
Ahmat Valkoinen431

A lohkofinaalit

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2514:45A lohkofinaali A1Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliRNK FlamesPäättynyt211
Hermes Valkoinen880
2614:45A lohkofinaali A2Espoonlahden jäähalli, ForumBJR WhitePäättynyt110
HaKi White505
2715:45A lohkofinaali B1Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliTPS UPITPäättynyt211
EPS Blue431
2816:00A lohkofinaali B2Espoonlahden jäähalli, ForumPelicans MustaPäättynyt000
TPS SEPOT523
2917:00A lohkofinaali A3Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliUplakersPäättynyt312
HJK Black743
3017:00A lohkofinaali A4Espoonlahden jäähalli, ForumKalpa SilverPäättynyt110
Haki White2716
3118:00A lohkofinaali B3Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliBJR LV White2Päättynyt422
Ahmat Valkoinen211
3218:00A lohkofinaali B4Espoonlahden jäähalli, ForumJokipojat ValkoinenPäättynyt3030VL
Rauman Lukko Säppi4211

A välierät

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3319:15A välierä A 1/1Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliHermes ValkoinenPäättynyt532
HJK Black303
3419:00A välierä A 1/2Espoonlahden jäähalli, ForumHaKi WhitePäättynyt7331VL
Haki White26330
Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3508:00A välierä B 1/1Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliEPS BluePäättynyt532
BJR LV White2321
3608:00A välierä B 1/2Espoonlahden jäähalli, ForumTPS SEPOTPäättynyt523
Rauman Lukko Säppi211
3709:15A välierä B 2/1Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliTPS UPITPäättynyt651
Ahmat Valkoinen431
3809:00A välierä B 2/2Espoonlahden jäähalli, ForumPelicans MustaPäättynyt312
Jokipojat Valkoinen211
3910:15A välierä A 2/1Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliRNK FlamesPäättynyt220
Uplakers330
4010:15A välierä A 2/2Espoonlahden jäähalli, ForumBJR WhitePäättynyt321
Kalpa Silver000

A sijoitusottelut

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4111:30A 15-16Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliAhmat ValkoinenPäättynyt1064
Jokipojat Valkoinen312
4211:15A 13-14Espoonlahden jäähalli, ForumTPS UPITPäättynyt422
Pelicans Musta202
4312:30A 11-12Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliBJR LV White2Päättynyt110
Rauman Lukko Säppi413
4412:30A 9-10Espoonlahden jäähalli, ForumEPS BluePäättynyt312
TPS SEPOT101
4513:30A 7-8Espoonlahden jäähalli, HarjoitushalliRNK FlamesPäättynyt532
Kalpa Silver101
4613:45A 5-6Espoonlahden jäähalli, ForumUplakersPäättynyt422
BJR White000
4714:45A PronssiotteluEspoonlahden jäähalli, HarjoitushalliHJK BlackPäättynyt211
Haki White2110
4815:00A LoppuotteluEspoonlahden jäähalli, ForumHermes ValkoinenPäättynyt312
HaKi White743