Powered by GameResultsOnline.com tournament management

GOLDEN BAT 2021

2.12. - 5.12.2021 Panorama Hotel | Liettua

Men
Otteluohjelma

Group round

Pe 3.12.2021
1   AM
09:00
Room 1
Pavel Michelfeit (CZE)
Päättynyt 2 - 1
Andzejus Ravanas (LTU)
(11-9, 8-11, 12-4)
 
 
2   AM
09:00
Room 3
Nojus Vaicekauskas (LTU)
Päättynyt 2 - 0
Tomas Rys (CZE)
(11-0, 11-5)
 
 
3   BM
09:00
Room 2
Deniss Ovsjannikovs (LAT)
Päättynyt 2 - 0
Tomas Myslivecek (CZE)
(12-1, 11-7)
 
 
4   AM
09:30
Room 3
Petr Bayer (CZE)
Päättynyt 0 - 2
Igor Balitskii (RUS)
(4-11, 6-11)
 
 
5   BM
09:30
Room 1
Mindaugas Dvylaitis (LTU)
Päättynyt 2 - 0
Povilas Krapikas (LTU)
(12-6, 11-4)
 
 
6   BM
09:30
Room 2
Ernestas Kaciulis (LTU)
Päättynyt 1 - 2
Ondrej Kodet (CZE)
(1-11, 12-10, 3-12)
 
 
7   AM
10:00
Room 1
Andzejus Ravanas (LTU)
Päättynyt 0 - 2
Vladimir Polyakov (RUS)
(5-12, 7-12)
 
 
8   AM
10:30
Room 1
Tomas Rys (CZE)
Päättynyt 0 - 2
Petr Bayer (CZE)
(1-11, 3-12)
 
 
9   BM
10:30
Room 2
Povilas Krapikas (LTU)
Päättynyt 0 - 2
Deniss Ovsjannikovs (LAT)
(0-11, 6-12)
 
 
10   BM
11:00
Room 2
Mindaugas Dvylaitis (LTU)
Päättynyt 0 - 2
Ondrej Kodet (CZE)
(0-11, 0-11)
 
 
11   AM
11:00
Room 3
Igor Balitskii (RUS)
Päättynyt 2 - 1
Nojus Vaicekauskas (LTU)
(11-4, 5-12, 11-8)
 
 
12   AM
11:30
Room 1
Vladimir Polyakov (RUS)
Päättynyt 2 - 0
Tomas Rys (CZE)
(11-1, 11-0)
 
 
13   BM
11:30
Room 2
Tomas Myslivecek (CZE)
Päättynyt 2 - 1
Ernestas Kaciulis (LTU)
(8-12, 11-4, 11-6)
 
 
14   AM
12:00
Room 2
Pavel Michelfeit (CZE)
Päättynyt 0 - 2
Igor Balitskii (RUS)
(3-11, 2-12)
 
 
15   AM
12:00
Room 3
Nojus Vaicekauskas (LTU)
Päättynyt 2 - 0
Andzejus Ravanas (LTU)
(11-5, 11-7)
 
 
16   BM
12:30
Room 1
Deniss Ovsjannikovs (LAT)
Päättynyt 2 - 0
Ondrej Kodet (CZE)
(11-6, 11-5)
 
 
17   AM
13:30
Room 2
Tomas Rys (CZE)
Päättynyt 0 - 2
Pavel Michelfeit (CZE)
(2-11, 8-12)
 
 
18   AM
13:30
Room 1
Igor Balitskii (RUS)
Päättynyt 0 - 2
Vladimir Polyakov (RUS)
(5-11, 2-12)
 
 
19   AM
13:30
Room 3
Andzejus Ravanas (LTU)
Päättynyt 2 - 0
Petr Bayer (CZE)
(11-4, 13-11)
 
 
20   BM
14:00
Room 1
Mindaugas Dvylaitis (LTU)
Päättynyt 2 - 0
Ernestas Kaciulis (LTU)
(11-6, 11-1)
 
 
21   BM
14:00
Room 2
Povilas Krapikas (LTU)
Päättynyt 0 - 2
Tomas Myslivecek (CZE)
(2-11, 5-11)
 
 
22   AM
14:30
Room 2
Vladimir Polyakov (RUS)
Päättynyt 2 - 0
Petr Bayer (CZE)
(12-0, 11-5)
 
 
23   AM
15:00
Room 3
Pavel Michelfeit (CZE)
Päättynyt 0 - 2
Nojus Vaicekauskas (LTU)
(6-12, 11-13)
 
 
24   BM
15:00
Room 1
Ernestas Kaciulis (LTU)
Päättynyt 0 - 2
Deniss Ovsjannikovs (LAT)
(5-11, 6-11)
 
 
25   AM
15:30
Room 3
Tomas Rys (CZE)
Päättynyt 0 - 2
Andzejus Ravanas (LTU)
(5-11, 6-11)
 
 
26   AM
16:00
Room 3
Petr Bayer (CZE)
Päättynyt 0 - 2
Pavel Michelfeit (CZE)
(10-12, 6-11)
 
 
27   AM
16:30
Room 2
Nojus Vaicekauskas (LTU)
Päättynyt 0 - 2
Vladimir Polyakov (RUS)
(5-11, 1-11)
 
 
28   BM
16:30
Room 3
Tomas Myslivecek (CZE)
Päättynyt 0 - 2
Mindaugas Dvylaitis (LTU)
(0-12, 4-11)
 
 
29   AM
17:00
Room 2
Andzejus Ravanas (LTU)
Päättynyt 0 - 2
Igor Balitskii (RUS)
(6-11, 8-11)
 
 
30   BM
17:00
Room 3
Ondrej Kodet (CZE)
Päättynyt 2 - 1
Povilas Krapikas (LTU)
(10-12, 12-1, 12-4)
 
 
La 4.12.2021
31   AM
10:00
Room 1
Igor Balitskii (RUS)
Päättynyt 2 - 0
Tomas Rys (CZE)
(11-2, 11-4)
 
 
32   BM
10:00
Room 2
Ondrej Kodet (CZE)
Päättynyt 2 - 0
Tomas Myslivecek (CZE)
(12-5, 11-9)
 
 
33   AM
10:30
Room 3
Petr Bayer (CZE)
Päättynyt 0 - 2
Nojus Vaicekauskas (LTU)
(4-11, 5-12)
 
 
34   BM
10:30
Room 2
Ernestas Kaciulis (LTU)
Päättynyt 2 - 1
Povilas Krapikas (LTU)
(11-9, 7-11, 12-8)
 
 
35   AM
11:00
Room 3
Vladimir Polyakov (RUS)
Päättynyt 2 - 0
Pavel Michelfeit (CZE)
(11-5, 11-9)
 
 
36   BM
11:30
Room 1
Deniss Ovsjannikovs (LAT)
Päättynyt 2 - 0
Mindaugas Dvylaitis (LTU)
(11-8, 11-1)
 
 

Quarterfinals

La 4.12.2021
37   QFM1
13:45
Room 2
Vladimir Polyakov (RUS)
Päättynyt 3 - 0
Tomas Myslivecek (CZE)
(11-1, 11-2, 12-8)
 
 
38   QFM2
13:45
Room 3
Igor Balitskii (RUS)
Päättynyt 1 - 3
Mindaugas Dvylaitis (LTU)
(8-12, 5-11, 11-9, 7-11)
 
 
39   QFM3
14:30
Room 1
Nojus Vaicekauskas (LTU)
Päättynyt 0 - 3
Ondrej Kodet (CZE)
(3-11, 10-12, 6-12)
 
 
40   QFM4
14:30
Room 2
Pavel Michelfeit (CZE)
Päättynyt 0 - 3
Deniss Ovsjannikovs (LAT)
(8-11, 5-12, 10-12)
 
 

5th-12th places

La 4.12.2021
41   9-10M
15:45
Room 1
Andzejus Ravanas (LTU)
Päättynyt 1 - 2
Ernestas Kaciulis (LTU)
(11-7, 12-14, 9-12)
 
 
42   11-12M
15:45
Room 2
Petr Bayer (CZE)
Päättynyt 2 - 1
Povilas Krapikas (LTU)
(11-9, 8-11, 12-4)
 
 
43   5-8M1
16:15
Room 1
Tomas Myslivecek (CZE)
Päättynyt 0 - 3
Igor Balitskii (RUS)
(10-12, 9-11, 5-12)
 
 
44   5-8M2
16:15
Room 2
Nojus Vaicekauskas (LTU)
Päättynyt 0 - 2
Pavel Michelfeit (CZE)
(5-11, 6-11)
 
 

5th-8th places

La 4.12.2021
45   5-6M
17:15
Room 2
Igor Balitskii (RUS)
Päättynyt 2 - 1
Pavel Michelfeit (CZE)
(10-13, 12-10, 11-5)
 
 
46   7-8M
17:15
Room 3
Tomas Myslivecek (CZE)
Päättynyt 0 - 2
Nojus Vaicekauskas (LTU)
(7-12, 6-12)
 
 

Semifinals

Su 5.12.2021
47   SFM1
09:15
Room 1
Vladimir Polyakov (RUS)
Päättynyt 1 - 3
Mindaugas Dvylaitis (LTU)
(7-11, 11-4, 9-11, 10-12)
 
 
48   SFM2
09:15
Room 2
Ondrej Kodet (CZE)
Päättynyt 0 - 3
Deniss Ovsjannikovs (LAT)
(4-11, 5-11, 6-11)
 
 

Finals

Su 5.12.2021
49   Final M
10:45
Room 1
Mindaugas Dvylaitis (LTU)
Päättynyt 3 - 0
Deniss Ovsjannikovs (LAT)
(11-7, 12-4, 11-8)
 
 
10:45
Room 3
Vladimir Polyakov (RUS)
Päättynyt 3 - 0
Ondrej Kodet (CZE)
(12-5, 11-2, 11-3)
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com