Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Eagles Cup - U13 - TÄYNNÄ

10.9. - 11.9.2022 Vaasan Sähkö Areena | Suomi

Pojat-10 AAA
Otteluohjelma

La 10.9.2022
1   Lohko A
08:00
Kilpajää
Vaasan Sport Punainen
-
Kiekko-Espoo EKS
 
 
2   Lohko B
08:00
Harjoitus 1
Koovee Black
-
S-Kiekko
 
 
3   Lohko B
09:00
Kilpajää
Hermes punainen
-
Ylivieskan jääkarhut
 
 
4   Lohko A
09:00
Harjoitus 1
Karhu-Kissat
-
Skellefteå AIK
 
 
5   Lohko B
10:00
Kilpajää
S-Kiekko
-
Kiekko-Espoo I
 
 
6   Lohko A
10:00
Harjoitus 1
Kiekko-Espoo EKS
-
Cobrat
 
 
7   Lohko B
11:00
Kilpajää
Koovee Black
-
Kiekko-Laser
 
 
8   Lohko A
11:00
Harjoitus 1
Vaasan Sport Punainen
-
Tornion Ice Hockey Club
 
 
9   Lohko B
12:00
Kilpajää
S-Kiekko
-
Hermes punainen
 
 
10   Lohko A
12:00
Harjoitus 1
Kiekko-Espoo EKS
-
Karhu-Kissat
 
 
11   Lohko B
13:00
Kilpajää
Kiekko-Laser
-
Ylivieskan jääkarhut
 
 
12   Lohko A
13:00
Harjoitus 1
Tornion Ice Hockey Club
-
Skellefteå AIK
 
 
13   Lohko B
14:00
Kilpajää
Kiekko-Espoo I
-
Koovee Black
 
 
14   Lohko A
14:00
Harjoitus 1
Cobrat
-
Vaasan Sport Punainen
 
 
15   Lohko B
15:00
Kilpajää
Kiekko-Laser
-
S-Kiekko
 
 
16   Lohko A
15:00
Harjoitus 1
Tornion Ice Hockey Club
-
Kiekko-Espoo EKS
 
 
17   Lohko B
16:00
Kilpajää
Kiekko-Espoo I
-
Hermes punainen
 
 
18   Lohko A
16:00
Harjoitus 1
Cobrat
-
Karhu-Kissat
 
 
19   Lohko B
17:00
Kilpajää
Koovee Black
-
Ylivieskan jääkarhut
 
 
20   Lohko A
17:00
Harjoitus 1
Vaasan Sport Punainen
-
Skellefteå AIK
 
 
21   Lohko B
18:00
Harjoitus 1
Kiekko-Espoo I
-
Kiekko-Laser
 
 
22   Lohko A
19:00
Harjoitus 1
Cobrat
-
Tornion Ice Hockey Club
 
 
23   Lohko B
20:00
Harjoitus 1
Ylivieskan jääkarhut
-
S-Kiekko
 
 
Su 11.9.2022
24   Lohko A
08:00
Harjoitus 1
Skellefteå AIK
-
Kiekko-Espoo EKS
 
 
25   Lohko B
09:00
Harjoitus 1
Hermes punainen
-
Koovee Black
 
 
26   Lohko A
10:00
Harjoitus 1
Karhu-Kissat
-
Vaasan Sport Punainen
 
 
27   Lohko B
11:00
Harjoitus 1
Ylivieskan jääkarhut
-
Kiekko-Espoo I
 
 
28   Lohko A
12:00
Harjoitus 1
Skellefteå AIK
-
Cobrat
 
 
29   Lohko B
13:00
Harjoitus 1
Hermes punainen
-
Kiekko-Laser
 
 
30   Lohko A
14:00
Harjoitus 1
Karhu-Kissat
-
Tornion Ice Hockey Club
 
 

Sijoitusottelut

Su 11.9.2022
15:00
Harjoitus 1
Lohko A | Sija 2
-
Lohko B | Sija 2
 
 
32   Finaali
16:00
Harjoitus 1
Lohko A | Sija 1
-
Lohko B | Sija 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com