Powered by GameResultsOnline.com tournament management

EsPa Iso Omena turnaus 2019

17.8. - 18.8.2019 Matinkylän urheilupuisto, Opinmäen kenttä | Suomi

2011 Enemmän pelanneet - Otteluohjelma

Lohko

La 10.8.2019
1
09:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 A
EsPa Keltainen
0
-
1
KaPy Valkoinen
2
09:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 B
HooGee Kobrat
0
-
7
KaPy Sininen
3
09:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 C
MU Vihreät
5
-
9
Käpylä United Black
4
09:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
KaPy Hearts
0
-
5
Käpylä United
5
09:30
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
Käpylä United
3
-
1
MU Vihreät
6
09:50
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
IIF
2
-
1
HooGee Kobrat
7
10:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 A
HooGee Kobrat
1
-
6
EsPa Keltainen
8
10:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 B
MU Vihreät
1
-
1
KaPy Valkoinen
9
10:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 C
KaPy Hearts
0
-
2
KaPy Sininen
10
10:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
IIF
0
-
7
Käpylä United Black
11
10:50
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 C
Käpylä United
0
-
0
Käpylä United Black
12
10:50
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
EsPa Keltainen
1
-
1
MU Vihreät
13
11:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 B
Käpylä United
9
-
1
KaPy Valkoinen
14
11:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 C
Käpylä United Black
4
-
1
KaPy Sininen
15
11:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
KaPy Hearts
4
-
1
EsPa Keltainen
16
11:30
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 B
KaPy Hearts
7
-
3
HooGee Kobrat
17
11:30
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
IIF
1
-
1
KaPy Valkoinen
18
11:50
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 B
Käpylä United Black
5
-
0
HooGee Kobrat
19
11:50
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 C
EsPa Keltainen
1
-
9
Käpylä United
20
11:50
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
KaPy Sininen
4
-
2
IIF
Su 11.8.2019
21
08:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 A
IIF
1
-
2
KaPy Hearts
22
08:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 B
KaPy Sininen
2
-
1
KaPy Valkoinen
23
08:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 C
HooGee Kobrat
1
-
4
MU Vihreät
24
08:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
Käpylä United Black
5
-
0
EsPa Keltainen
25
09:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 A
Käpylä United Black
8
-
0
KaPy Hearts
26
09:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 B
KaPy Sininen
4
-
2
MU Vihreät
27
09:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 C
KaPy Valkoinen
1
-
1
HooGee Kobrat
28
09:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
Käpylä United
2
-
1
IIF
29
10:20
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 C
KaPy Valkoinen
4
-
2
KaPy Hearts
30
10:20
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
KaPy Sininen
3
-
4
Käpylä United
31
10:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 C
MU Vihreät
4
-
1
IIF
32
10:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
EsPa Keltainen
3
-
4
KaPy Sininen
33
11:00
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 C
KaPy Valkoinen
3
-
5
Käpylä United Black
34
11:00
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
HooGee Kobrat
0
-
7
Käpylä United
35
11:20
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 C
MU Vihreät
4
-
2
KaPy Hearts
36
11:20
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 D
EsPa Keltainen
0
-
0
IIF
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2019 GameResultsOnline.com