Powered by GameResultsOnline.com tournament management

EsPa Iso Omena turnaus 2019

17.8. - 18.8.2019 Matinkylän urheilupuisto, Opinmäen kenttä | Suomi

Pojat-09 Taso 3 - Otteluohjelma

Lohko

La 17.8.2019
1
08:30
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
EsPa Vihreä
2
-
4
FC Honka Vihreä
2
08:30
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
Kulps P09/10
2
-
0
TuPS Valkoinen
3
08:55
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
VJS Valkoinen B
1
-
3
Tikka Superit
4
08:55
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
GrIFK Brugge
2
-
0
HooGee Barrakudat
5
09:20
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
VJS Valkoinen B
2
-
2
EsPa Vihreä
6
09:20
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
Kulps P09/10
3
-
0
FC Honka Vihreä
7
09:45
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
GrIFK Brugge
3
-
0
Tikka Superit
8
09:45
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
HooGee Barrakudat
1
-
1
TuPS Valkoinen
9
10:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
EsPa Vihreä
0
-
1
Kulps P09/10
10
10:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
GrIFK Brugge
3
-
0
VJS Valkoinen B
11
10:35
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
HooGee Barrakudat
0
-
1
FC Honka Vihreä
12
10:35
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
TuPS Valkoinen
1
-
0
Tikka Superit
13
11:00
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
GrIFK Brugge
4
-
1
EsPa Vihreä
14
11:00
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
HooGee Barrakudat
0
-
0
Kulps P09/10
15
11:25
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
TuPS Valkoinen
5
-
0
VJS Valkoinen B
16
11:25
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
Tikka Superit
3
-
1
FC Honka Vihreä
17
11:50
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
EsPa Vihreä
0
-
6
HooGee Barrakudat
18
11:50
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
TuPS Valkoinen
0
-
1
GrIFK Brugge
19
12:15
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
Tikka Superit
1
-
1
Kulps P09/10
20
12:15
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
FC Honka Vihreä
2
-
3
VJS Valkoinen B
Su 18.8.2019
21
11:00
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
TuPS Valkoinen
3
-
1
EsPa Vihreä
22
11:00
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
Tikka Superit
2
-
1
HooGee Barrakudat
23
11:25
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
FC Honka Vihreä
0
-
1
GrIFK Brugge
24
11:25
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
VJS Valkoinen B
0
-
1
Kulps P09/10
25
11:50
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
EsPa Vihreä
1
-
2
Tikka Superit
26
11:50
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
FC Honka Vihreä
1
-
1
TuPS Valkoinen
27
12:15
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
VJS Valkoinen B
0
-
0
HooGee Barrakudat
28
12:15
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
Kulps P09/10
0
-
1
GrIFK Brugge

Sijoitusottelut

Su 18.8.2019
29
13:05
5-6
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
FC Honka Vihreä
1
-
6
HooGee Barrakudat
30
13:05
7-8
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
VJS Valkoinen B
2
-
3
EsPa Vihreä
31
13:30
Finaali
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
GrIFK Brugge
1
-
0VL
Kulps P09/10
32
13:30
Pronssiottelu
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
Tikka Superit
1
-
0
TuPS Valkoinen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2019 GameResultsOnline.com