Powered by GameResultsOnline.com tournament management

EsPa Iso Omena turnaus 2019

17.8. - 18.8.2019 Matinkylän urheilupuisto, Opinmäen kenttä | Suomi

Pojat-10 Taso 3 - Otteluohjelma

Lohko

La 17.8.2019
1
13:00
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
Fc Kasiysi
0
-
9
Käpylä United White
2
13:00
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
HooGee Salamat Sininen
2
-
1
HooGee Salamat Valkoinen
3
13:00
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
EsPa Kelta-Vihreä
3
-
2
EsPa Valkoinen
4
13:20
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
Fc Kasiysi
1
-
6
EsPa Valkoinen
5
13:20
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
HooGee Salamat Sininen
3
-
5
EsPa Musta
6
13:40
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
HooGee Salamat Valkoinen
3
-
3
EsPa Musta
7
14:00
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
EsPa Kelta-Vihreä
6
-
2
HooGee Salamat Sininen
8
14:00
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
HooGee Salamat Valkoinen
1
-
4
Fc Kasiysi
9
14:00
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
Käpylä United White
5
-
1
EsPa Valkoinen
10
15:00
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
Käpylä United White
7
-
0
HooGee Salamat Sininen
11
15:00
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
EsPa Musta
5
-
3
Fc Kasiysi
12
15:20
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
EsPa Musta
3
-
0
EsPa Kelta-Vihreä
13
15:20
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
Käpylä United White
10
-
0
HooGee Salamat Valkoinen
14
15:20
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
EsPa Valkoinen
1
-
1
HooGee Salamat Sininen
15
16:00
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
EsPa Musta
1
-
2
Käpylä United White
16
16:00
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
EsPa Valkoinen
1
-
1
HooGee Salamat Valkoinen
17
16:00
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
Fc Kasiysi
2
-
4
EsPa Kelta-Vihreä
18
A
Peruttu
EsPa Kelta-Vihreä
-
Käpylä United White
19
A
Peruttu
HooGee Salamat Sininen
-
Fc Kasiysi
20
A
Peruttu
HooGee Salamat Valkoinen
-
EsPa Kelta-Vihreä
21
A
Peruttu
EsPa Valkoinen
-
EsPa Musta

Tasolohkot

Su 18.8.2019
22
10:00
Ylempi jatkosarja
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
Käpylä United White
7
-
1
EsPa Musta
23
10:00
Alempi jatkosarja
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
EsPa Valkoinen
1
-
2
HooGee Salamat Sininen
24
10:30
Ylempi jatkosarja
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
EsPa Kelta-Vihreä
2
-
3
Käpylä United White
25
10:30
Alempi jatkosarja
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
Fc Kasiysi
1
-
3
HooGee Salamat Valkoinen
26
11:00
Alempi jatkosarja
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
Fc Kasiysi
2
-
1
EsPa Valkoinen
27
11:30
Ylempi jatkosarja
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
EsPa Musta
0
-
5
EsPa Kelta-Vihreä
28
12:00
Alempi jatkosarja
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
HooGee Salamat Valkoinen
1
-
1
HooGee Salamat Sininen
29
13:30
Alempi jatkosarja
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
EsPa Valkoinen
6
-
0
HooGee Salamat Valkoinen
30
13:30
Alempi jatkosarja
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
HooGee Salamat Sininen
0
-
1
Fc Kasiysi
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2019 GameResultsOnline.com