Powered by GameResultsOnline.com tournament management

EsPa Iso Omena turnaus 2019

17.8. - 18.8.2019 Matinkylän urheilupuisto, Opinmäen kenttä | Suomi

Pojat-09 Taso 2 - Otteluohjelma

Lohko

La 17.8.2019
1
12:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
EsPa Keltainen 2
2
-
0
PuiU
2
12:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
EBK Sinivalkoinen
1
-
2
RaKe Superpallot
3
13:05
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
FCFJ Sininen
0
-
1
Valtti AC
4
13:05
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
FC Honka Keltainen
3
-
0
EPS Musta A 2
5
13:30
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
EBK Sinivalkoinen
1
-
4
EsPa Keltainen 2
6
13:30
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
FCFJ Sininen
2
-
0
PuiU
7
13:55
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
FC Honka Keltainen
1
-
1
RaKe Superpallot
8
13:55
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
EPS Musta A 2
2
-
1
Valtti AC
9
14:20
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
EsPa Keltainen 2
4
-
2
FCFJ Sininen
10
14:20
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
FC Honka Keltainen
1
-
0
EBK Sinivalkoinen
11
14:45
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
EPS Musta A 2
0
-
3
PuiU
12
14:45
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
Valtti AC
3
-
2
RaKe Superpallot
13
15:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
FC Honka Keltainen
2
-
2
EsPa Keltainen 2
14
15:10
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
EPS Musta A 2
2
-
0
FCFJ Sininen
15
16:25
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
Valtti AC
2
-
1
EBK Sinivalkoinen
16
16:25
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
RaKe Superpallot
1
-
4
PuiU
17
16:50
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
EsPa Keltainen 2
8
-
1
EPS Musta A 2
18
16:50
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
Valtti AC
1
-
0
FC Honka Keltainen
19
17:15
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
RaKe Superpallot
1
-
5
FCFJ Sininen
20
17:15
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
PuiU
4
-
0
EBK Sinivalkoinen
Su 18.8.2019
21
12:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
Valtti AC
0
-
5
EsPa Keltainen 2
22
12:40
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
RaKe Superpallot
1
-
2
EPS Musta A 2
23
13:55
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
PuiU
2
-
0
FC Honka Keltainen
24
13:55
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
EBK Sinivalkoinen
1
-
0
FCFJ Sininen
25
14:20
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
EsPa Keltainen 2
4
-
1
RaKe Superpallot
26
14:20
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
PuiU
1
-
1
Valtti AC
27
14:45
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
EBK Sinivalkoinen
0
-
4
EPS Musta A 2
28
14:45
A
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
FCFJ Sininen
0
-
6
FC Honka Keltainen

Sijoituspelit

Su 18.8.2019
29
16:00
5-6
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
FC Honka Keltainen
2
-
1
FCFJ Sininen
30
16:00
7-8
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
RaKe Superpallot
0
-
3
EBK Sinivalkoinen
31
16:25
Finaali
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 AB
EsPa Keltainen 2
5
-
1
PuiU
32
16:25
Pronssiottelu
Päättynyt
Matinkylän urheilupuisto, TN1 CD
Valtti AC
4
-
0
EPS Musta A 2
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2019 GameResultsOnline.com