Powered by GameResultsOnline.com tournament management

EsPa Iso Omena turnaus 2019

17.8. - 18.8.2019 Matinkylän urheilupuisto, Opinmäen kenttä | Suomi

Pojat-10 Taso 1 - Otteluohjelma

Alkusarja

La 17.8.2019
1
09:50
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
EsPa Keltainen
3
-
1
GrIFK Wales
2
09:50
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
GrIFK Swansea United
2
-
3
EPS Ninjat punainen
3
09:50
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
Käpylä United
1
-
6
PPJ Eira
4
10:30
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
GrIFK Swansea United
2
-
4
EsPa Keltainen
5
10:30
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
Käpylä United
1
-
3
GrIFK Wales
6
10:30
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
PPJ Eira
3
-
0
EPS Ninjat punainen
7
11:10
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
EsPa Keltainen
3
-
1
Käpylä United
8
11:10
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
PPJ Eira
6
-
0
GrIFK Swansea United
9
11:10
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
EPS Ninjat punainen
0
-
6
GrIFK Wales
10
11:50
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
PPJ Eira
2
-
1
EsPa Keltainen
11
11:50
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
EPS Ninjat punainen
3
-
2
Käpylä United
12
11:50
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
GrIFK Wales
6
-
1
GrIFK Swansea United
13
12:30
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, A
EsPa Keltainen
7
-
2
EPS Ninjat punainen
14
12:30
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
GrIFK Wales
0
-
2
PPJ Eira
15
12:30
A
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
GrIFK Swansea United
0
-
4
Käpylä United

Tasolohkot

Su 18.8.2019
16
11:00
Ylempi jatkolohko
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
PPJ Eira
2
-
1
EsPa Keltainen
17
11:00
Alempi jatkolohko
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
EPS Ninjat punainen
5
-
3
Käpylä United
18
12:00
Alempi jatkolohko
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
GrIFK Swansea United
2
-
2
EPS Ninjat punainen
19
12:30
Ylempi jatkolohko
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
GrIFK Wales
1
-
1
PPJ Eira
20
13:00
Alempi jatkolohko
Päättynyt
Opinmäen kenttä, B
Käpylä United
3
-
0
GrIFK Swansea United
21
13:00
Ylempi jatkolohko
Päättynyt
Opinmäen kenttä, C
EsPa Keltainen
1
-
2
GrIFK Wales
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2019 GameResultsOnline.com