Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
Amber of Liepaja 2022
21.7. - 23.7.2022 Tiger, Monkey, Elephant, Puma, Alligator | Latvia
Men competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Women competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Men competition
Women competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Group C
Men competition
Lohkotilanteet
Group C
Pelaaja
Ott
V
H
TM-PM
+/-
Pst
1
Krystian Kisiel(POL)
4
4
0
94 - 45
49
4
2
Robert Lätt(EST)
4
2
2
94 - 70
24
2
3
Sebastian Dellit(GER)
4
2
2
77 - 93
-16
2
4
Raimonds Briežkalns(LAT)
4
1
3
56 - 81
-25
1
5
Taha Festali(FRA)
4
1
3
70 - 102
-32
1
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
Men competition
Otteluohjelma
First round
To 21.7.2022
3
Group C
09:00
Elephant
Krystian Kisiel(POL)
Krystian Kisiel(POL)
Päättynyt
2 - 0
Taha Festali(FRA)
Taha Festali(FRA)
(12-9, 11-4)
Nauris Gladkovs(LAT)
8
Group C
09:30
Elephant
Sebastian Dellit(GER)
Sebastian Dellit(GER)
Päättynyt
0 - 2
Robert Lätt(EST)
Robert Lätt(EST)
(10-13, 5-11)
Nauris Gladkovs(LAT)
15
Group C
11:00
Tiger
Raimonds Briežkalns(LAT)
Raimonds Briežkalns(LAT)
Päättynyt
0 - 2
Krystian Kisiel(POL)
Krystian Kisiel(POL)
(2-12, 4-11)
Jonas Riester(GER)
18
Group C
11:00
Puma
Sebastian Dellit(GER)
Sebastian Dellit(GER)
Päättynyt
2 - 1
Taha Festali(FRA)
Taha Festali(FRA)
(11-3, 5-11, 11-4)
Nauris Gladkovs(LAT)
26
Group C
12:30
Elephant
Robert Lätt(EST)
Robert Lätt(EST)
Päättynyt
2 - 0
Raimonds Briežkalns(LAT)
Raimonds Briežkalns(LAT)
(11-0, 11-0)
Mateusz Prask(POL)
37
Group C
14:30
Alligator
Krystian Kisiel(POL)
Krystian Kisiel(POL)
Päättynyt
2 - 0
Sebastian Dellit(GER)
Sebastian Dellit(GER)
(12-5, 11-3)
Artūrs Kalniņš(LAT)
41
Group C
15:30
Alligator
Taha Festali(FRA)
Taha Festali(FRA)
Päättynyt
2 - 1
Robert Lätt(EST)
Robert Lätt(EST)
(7-11, 11-9, 12-10)
Artūrs Būda(LAT)
50
Group C
17:00
Monkey
Raimonds Briežkalns(LAT)
Raimonds Briežkalns(LAT)
Päättynyt
1 - 2
Sebastian Dellit(GER)
Sebastian Dellit(GER)
(11-3, 10-12, 7-12)
Ingrida Gabrialaviciute(LTU)
51
Group C
17:00
Puma
Krystian Kisiel(POL)
Krystian Kisiel(POL)
Päättynyt
2 - 0
Robert Lätt(EST)
Robert Lätt(EST)
(13-10, 12-8)
Artūrs Būda(LAT)
Pe 22.7.2022
58
Group C
09:00
Monkey
Taha Festali(FRA)
Taha Festali(FRA)
Päättynyt
0 - 2
Raimonds Briežkalns(LAT)
Raimonds Briežkalns(LAT)
(3-11, 6-11)
Lubomir Prask(POL)
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com