Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Amber of Liepaja 2022

21.7. - 23.7.2022 Tiger, Monkey, Elephant, Puma, Alligator | Latvia

Women competition
Lohkotilanteet

Group Stage

Group A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi(FIN)4408 - 090 - 314
2Tiia Innos(EST)4316 - 279 - 453
3Sabrina Schmitz(GER)4224 - 467 - 572
4Pauline Arnould(FRA)4132 - 635 - 741
5Viktorija Dukaļska(LAT)4040 - 825 - 890
Group B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Liene Ciemiņa(LAT)4408 - 199 - 504
2Piera Folino(ITA)4316 - 273 - 443
3Bettina Stefan(GER)4225 - 477 - 802
4Kristina Cesnakova(SVK)4132 - 654 - 751
5Aigija Tērauda(LAT)4040 - 837 - 910
Group C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vanessa Cascio(ITA)3215 - 372 - 662
2Monika Szwalek(POL)3214 - 356 - 572
3Diāna Dubrovska(LAT)3123 - 562 - 641
4Agnieszka Bardzik(POL)3124 - 573 - 761
Group D
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Antye Samoray(GER)3306 - 073 - 303
2Sonia Tranchina(ITA)3214 - 368 - 542
3Elīze Strazdiņa(LAT)3123 - 446 - 681
4Daniela Ionela Catuna(ITA)3030 - 635 - 700

Second Round

Group E
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi(FIN)55010 - 0113 - 375
2Antye Samoray(GER)5327 - 5116 - 1013
3Sonia Tranchina(ITA)5326 - 6101 - 1043
4Tiia Innos(EST)5326 - 5102 - 933
5Sabrina Schmitz(GER)5144 - 898 - 1171
6Elīze Strazdiņa(LAT)5051 - 1046 - 1240
Group F
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Liene Ciemiņa(LAT)55010 - 2129 - 805
2Monika Szwalek(POL)5327 - 4102 - 863
3Piera Folino(ITA)5326 - 593 - 823
4Vanessa Cascio(ITA)5235 - 790 - 1082
5Diāna Dubrovska(LAT)5144 - 999 - 1311
6Bettina Stefan(GER)5144 - 999 - 1251
Group G
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Aigija Tērauda(LAT)5418 - 5118 - 1144
2Agnieszka Bardzik(POL)5419 - 3126 - 764
3Kristina Cesnakova(SVK)5327 - 493 - 773
4Pauline Arnould(FRA)5235 - 689 - 912
5Viktorija Dukaļska(LAT)5143 - 982 - 1161
6Daniela Ionela Catuna(ITA)5144 - 993 - 1271

Quarterfinals

QF1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi(FIN)1103 - 035 - 11
2Vanessa Cascio(ITA)1010 - 31 - 350
QF2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Monika Szwalek(POL)1103 - 035 - 161
2Sonia Tranchina(ITA)1010 - 316 - 350
QF3
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Antye Samoray(GER)1103 - 241 - 401
2Piera Folino(ITA)1012 - 340 - 410
QF4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Liene Ciemiņa(LAT)1103 - 243 - 471
2Tiia Innos(EST)1012 - 347 - 430

Places 9-12

Group H
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sabrina Schmitz(GER)3306 - 175 - 423
2Diāna Dubrovska(LAT)3214 - 359 - 542
3Bettina Stefan(GER)3124 - 475 - 671
4Elīze Strazdiņa(LAT)3030 - 625 - 710

Semifinals

SF 5/8(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tiia Innos(EST)1102 - 129 - 171
2Vanessa Cascio(ITA)1011 - 217 - 290
SF 5/8(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Piera Folino(ITA)1102 - 022 - 81
2Sonia Tranchina(ITA)1010 - 28 - 220
SF 1/4(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi(FIN)1103 - 034 - 151
2Liene Ciemiņa(LAT)1010 - 315 - 340
SF 1/4(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Antye Samoray(GER)1103 - 136 - 351
2Monika Szwalek(POL)1011 - 335 - 360

Finals

Places 7-8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sonia Tranchina(ITA)1102 - 022 - 91
2Vanessa Cascio(ITA)1010 - 29 - 220
Places 5-6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Piera Folino(ITA)1102 - 130 - 251
2Tiia Innos(EST)1011 - 225 - 300
Bronze medal game
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Monika Szwalek(POL)1103 - 138 - 291
2Liene Ciemiņa(LAT)1011 - 329 - 380
Big Final
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi(FIN)1103 - 034 - 151
2Antye Samoray(GER)1010 - 315 - 340
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com