Finland Lions Cup 04 FINLAND LIONS CUP 04
26.4. - 27.4.2014 Matinkartanontie 9-11, 02230 Espoo | Suomi

Lohkotilanteet

Alkusarja

Lohko A
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Haukat330019 - 46
2Blues Juniors 1320123 - 44
3EVU31024 - 172
4Saipa30031 - 220
Lohko B
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Kolpino Hawks330013 - 36
2Blues Juniors 2320114 - 44
3HIFK Brakun kundit310210 - 112
4TPS White30033 - 220
 
Lohko C
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1TPS Black330013 - 26
2Jokerit White32018 - 74
3Kiekko-Vantaa31029 - 132
4HIFK Snagarin kingit30034 - 120
Lohko D
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Ketterä330024 - 56
2Jokerit Blue320116 - 74
3Salamat31025 - 182
4Sport30034 - 190
 

Sijoitusottelut 1. kierros (1-8)

A1-C2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Jokerit White11004 - 22
2Haukat10012 - 40
C1-A2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Blues Juniors 111002 - 02
2TPS Black10010 - 20
 
B1-D2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Jokerit Blue11006 - 12
2Kolpino Hawks10011 - 60
D1-B2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Ketterä11004 - 22
2Blues Juniors 210012 - 40
 

Sijoitusottelut 1. kierros (9-16)

A3-C3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Kiekko-Vantaa11007 - 12
2EVU10011 - 70
B3-D3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Salamat11003 - 22
2HIFK Brakun kundit10012 - 30
 
C4-A4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HIFK Snagarin kingit11007 - 02
2Saipa10010 - 70
D4-B4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Sport11005 - 12
2TPS White10011 - 50
 

Sijoitusottelut 2. kierros (1-4, 5-8)

Välierä 1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Jokerit Blue11007 - 02
2Jokerit White10010 - 70
Välierä 2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Ketterä11002 - 12
2Blues Juniors 110011 - 20
 
35. sijoista 5-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Haukat11003 - 22
2Kolpino Hawks10012 - 30
36. sijoista 5-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Blues Juniors 211004 - 12
2TPS Black10011 - 40
 

Sijoitusottelut 2. kierros (9-16)

sijat 9-10
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Kiekko-Vantaa11005 - 22
2Salamat10012 - 50
sijat 13-14
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Sport11005 - 42
2HIFK Snagarin kingit10014 - 50
 
sijat 11-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EVU11004 - 22
2HIFK Brakun kundit10012 - 40
sijat 15-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1TPS White11003 - 02
2Saipa10010 - 30
 

Sijoitusottelut 3. kierros (1-8)

sijat 7-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1TPS Black11004 - 12
2Kolpino Hawks10011 - 40
sijat 5-6
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Haukat11005 - 42
2Blues Juniors 210014 - 50
 
Pronssiottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Blues Juniors 111006 - 32
2Jokerit White10013 - 60
Finaali
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Jokerit Blue11002 - 12
2Ketterä10011 - 20
 
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden maaliero 4) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 5) Lohkon otteluiden maaliero 6) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 7) Arpa