12.8.2022 - 14.8.2022
4 teams | Laukaa
Ice-hockey
12.8.2022 - 14.8.2022
8 teams | Tuki-Areena, Tuki-Areena
Ice-hockey
12.8.2022 - 14.8.2022
10 teams | Leppävirta
Ice-hockey
13.8.2022 - 14.8.2022
8 teams | Kotka
Ice-hockey
13.8.2022
4 teams | KALAJOKI
Ice-hockey
13.8.2022 - 14.8.2022
24 teams | Oulu
Floorball
13.8.2022 - 14.8.2022
12 teams | Pirkkolan jäähalli
Ice-hockey
19.8.2022 - 21.8.2022
16 teams | Lippumäen Tuplajäät
Ice-hockey
19.8.2022 - 21.8.2022
5 teams | Oulu
Ice-hockey
Boys-07 Competition
19.8.2022 - 21.8.2022
20 teams | Kuopio
Ice-hockey
20.8.2022
5 teams | Loimaa
Ice-hockey
20.8.2022 - 21.8.2022
12 teams | Peurunka, Suolahti
Ice-hockey
20.8.2022 - 21.8.2022
13 teams | Ylöjärvi
Ice-hockey
20.8.2022 - 21.8.2022
18 teams | Kangasala ja Lempäälä
Ice-hockey
20.8.2022 - 21.8.2022
16 teams | Turun Impivaaran jäähalli
Ice-hockey
20.8.2022 - 21.8.2022
16 teams | MIKKELI, Ikioma-Areena, MIKKELI, Harjoitushalli
Ice-hockey
26.8.2022 - 27.8.2022
12 teams | Nurmijärvi Klaukkalan Jäähalli
Ice-hockey
26.8.2022 - 28.8.2022
8 teams | Leppävirta
Ice-hockey
26.8.2022 - 28.8.2022
16 teams | Myyrmäen jäähalli
Ice-hockey
26.8.2022 - 28.8.2022
18 teams | Vuokatti Areena
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
24 teams | Kupittaa, Varissuo
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
15 teams | Hyvinkään Jäähalli
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
8 teams | Haparanda ishall
Ice-hockey
27.8.2022
6 teams | Inmet Areena Pyhäjärvi
Ice-hockey
Mixed-10 AA
27.8.2022 - 28.8.2022
12 teams | Imatra, Imatran jäähalli OmaSp Areena
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
8 teams | KOKKOLA jäähalli
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
12 teams | Tesoman jäähalli, Hakametsä
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
16 teams | Mikkeli
Ice-hockey
28.8.2022 - 3.9.2022
24 teams | Virkkalan urheilukenttä
Football
31.8.2022 - 4.9.2022
12 teams | Kittilä , Sodankylä
Ice-hockey
2.9.2022 - 4.9.2022
8 teams | Kalajoki
Ice-hockey
2.9.2022 - 4.9.2022
32 teams | Lappeenranta
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
8 teams | Oulunsalon Jäähalli
Ice-hockey
3.9.2022
10 teams | Raasepori
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
18 teams | Lohjan jäähalli
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
6 teams | Tornio
Ice-hockey
3.9.2022
16 teams | Nallisport 1, Nallisport 2
Floorball
3.9.2022 - 4.9.2022
8 teams | Porvoo
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
14 teams | Eerikkilä
Football
Boys-08 FunBoys-08 Challenge
3.9.2022 - 4.9.2022
12 teams | Linnanmaa jäähalli
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
16 teams | Tuplajäät Toivala
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
70 teams | Seinäjoki
Football
Women FunGirls-09 CompetitionGirls-09 ChallengeGirls-10 CompetitionGirls-10 ChallengeGirls-11 CompetitionGirls-11 ChallengeGirls-12Girls-13Girls-14Girls-07Girls-06
3.9.2022 - 4.9.2022
12 teams | Leppävirta
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
24 teams | Tukiareena, Notra Globen
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
27 teams | Sipoon jäähalli
Ice-hockey
4.9.2022
8 teams | Lempäälä
Ice-hockey
4.9.2022
10 teams | Salon Jäähalli, SSO-halli
Ice-hockey
9.9.2022 - 11.9.2022
12 teams | Prague
Football
Girls-09 CompetitionGirls-07 Elite
10.9.2022
24 teams | Leppävirta
Football
Boys-14 CompetitionBoys-14 Challenge
10.9.2022 - 11.9.2022
18 teams | Lempäälä
Ice-hockey
Boys-11 AAABoys-11 AABoys-11 A
10.9.2022
5 teams | Loviisa
Ice-hockey
10.9.2022 - 11.9.2022
16 teams | Linnanmaan Jäähalli
Ice-hockey
10.9.2022
16 teams | Tornio, Hannulanmäen Jäähalli
Ice-hockey
Boys-14
10.9.2022
12 teams | Raisio
Ice-hockey
Mixed-10 AAAMixed-10 AA
10.9.2022 - 11.9.2022
8 teams | Peurungan jäähalli
Ice-hockey
10.9.2022
8 teams | Alajärvi
Ice-hockey
10.9.2022 - 11.9.2022
16 teams | Leppävirta
Ice-hockey
10.9.2022 - 11.9.2022
28 teams | Vaasan Sähkö Areena
Ice-hockey
11.9.2022
16 teams | Hannulanmäen Jäähalli
Ice-hockey
Boys-13
11.9.2022
10 teams | Porvoo 1, Porvoo 2
Ice-hockey
11.9.2022
6 teams | Forssan jäähalli
Ice-hockey
17.9.2022
8 teams | Uusikaupunki
Ice-hockey
17.9.2022
5 teams | Loviisa
Ice-hockey
Boys-10 AA
17.9.2022
10 teams | Hämeenkyrö
Ice-hockey
Mixed-14Boys-14Girls-14
17.9.2022
12 teams | Lohja
Ice-hockey
17.9.2022 - 18.9.2022
17 teams | Forssa 1, Forssa 2
Ice-hockey
17.9.2022
16 teams | Jääliikuntakeskus Hakio
Ice-hockey
Boys-14
17.9.2022 - 18.9.2022
11 teams | Porvoon jäähalli, Porvoon nuorisohalli
Ice-hockey
17.9.2022
10 teams | Salo
Ice-hockey
Boys-10 AABoys-10 A
17.9.2022 - 18.9.2022
32 teams | Leppävirta
Football
Boys-11 Level 1Boys-11 Level 2Boys-12 Level 1Boys-12 Level 2
17.9.2022
10 teams | Tanhuvaaran jäähalli
Ice-hockey
Boys-13 Fun
17.9.2022 - 18.9.2022
8 teams | KPK Areena, Ylivieskan jäähalli
Ice-hockey
18.9.2022
10 teams | Hämeenkyrö
Ice-hockey
Mixed-13Boys-13Girls-13
18.9.2022
10 teams | Salo
Ice-hockey
Boys-11 AABoys-11 A
18.9.2022
5 teams | Loviisa
Ice-hockey
24.9.2022 - 25.9.2022
24 teams | Leppävirta
Football
24.9.2022
5 teams | Loviisa
Ice-hockey
24.9.2022
5 teams | Hämeenkyrö
Ice-hockey
Boys-12 Fun
24.9.2022 - 25.9.2022
12 teams | Mediatili Areena, Paavo Tirkkonen Areena
Ice-hockey
24.9.2022 - 25.9.2022
20 teams | Peurungan Jäähalli
Ice-hockey
Boys-13 Level 1
24.9.2022 - 25.9.2022
40 teams | Siilinjärvi, Ahmon urheilualue
Football
Girls-10 ChallengeGirls-11 ChallengeGirls-12 ChallengeGirls-13 Fun
25.9.2022
12 teams | Lempäälä
Ice-hockey
1.10.2022 - 2.10.2022
5 teams | Tampere
Football
1.10.2022
32 teams | Rauma
Football
Boys-13 CompetitionBoys-13 Challenge
1.10.2022 - 2.10.2022
24 teams | Leppävirta
Football
Boys-13 CompetitionBoys-13 Challenge
2.10.2022
16 teams | Porvoo
Ice-hockey
9.10.2022
10 teams | Porvoo
Ice-hockey
Boys-14
9.10.2022 - 16.4.2022
6 teams | Suolahti
Ice-hockey
6.12.2022
10 teams | Klaukkalan Jäähalli
Ice-hockey
17.12.2022 - 18.12.2022
16 teams | Oulu
Ice-hockey
Mixed-09 AAAMixed-09 AA
29.12.2022 - 30.12.2022
18 teams | Tikkurila Areena, Tikkurila HH
Ice-hockey
Mixed-10 AMixed-10 AABoys-10 AAA
5.1.2023 - 6.1.2023
16 teams | Peurungan jäähalli, Suolahden jäähalli
Ice-hockey
Boys-08 AAABoys-08 AA
6.1.2023 - 8.1.2023
20 teams | Varkaus, Leppävirta
Ice-hockey
Boys-11 AAABoys-11 AA
6.1.2023 - 8.1.2023
20 teams | Oulunsalon liikuntakeskus
Ice-hockey
6.1.2023
10 teams | Klaukkala
Ice-hockey
6.1.2023 - 7.1.2023
16 teams | Kuortane
Football
Girls-11 CompetitionGirls-11 Challenge
6.1.2023 - 8.1.2023
20 teams | Oulu
Ice-hockey
Mixed-13 AA
7.1.2023
6 teams | Hameenkyro
Ice-hockey
Mixed-10 AA
7.1.2023 - 8.1.2023
16 teams | Kuortane
Football
Boys-12 CompetitionBoys-12 Challenge
7.1.2023 - 8.1.2023
10 teams | Pieksämäki
Ice-hockey
Mixed-14 Fun
20.1.2023 - 22.1.2023
8 teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Football
Girls-05 Competition
27.1.2023 - 29.1.2023
8 teams | I-Mediat Areena
Football
Boys-10 Competition
3.2.2023 - 5.2.2023
8 teams | Kuortane
Football
Boys-08 Competition
10.2.2023 - 12.2.2023
8 teams | I-Mediat Areena
Football
Girls-09 Competition
17.2.2023 - 19.2.2023
8 teams | Kuortane
Football
Boys-09 Competition
18.3.2023 - 19.3.2023
16 teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Football
Girls-10 CompetitionGirls-10 Challenge
24.3.2023 - 26.3.2023
8 teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Football
Girls-08 Competition
31.3.2023 - 2.4.2023
36 teams | Lohja - Nummela - Kisakallio
Ice-hockey
1.4.2023 - 16.4.2023
48 teams | Turku
Ice-hockey
1.4.2023 - 2.4.2023
16 teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Football
Boys-11 CompetitionBoys-11 Challenge
7.4.2023
10 teams | Klaukkala
Ice-hockey
14.4.2023 - 16.4.2023
24 teams | Järvenpään jäähalli
Ice-hockey
14.4.2023 - 16.4.2023
44 teams | Espoo
Ice-hockey
15.4.2023 - 16.4.2023
16 teams | Kiekkobussi Areena
Ice-hockey
21.4.2023 - 22.4.2023
8 teams | Peurungan jäähalli
Ice-hockey
Men Fun
22.4.2023 - 23.4.2023
16 teams | Vantaa
Ice-hockey
Mixed-12 AAAMixed-12 AA
21.7.2023 - 23.7.2023
12 teams | Prague
Ringette
Girls-06Girls-03
28.7.2023 - 30.7.2023
24 teams | Helsinki Region
Ringette
Girls-09Girls-07Girls-06
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com