19.8.2022 - 21.8.2022
16 týmy | Lippumäen Tuplajäät
Lední hokej
19.8.2022 - 21.8.2022
5 týmy | Oulu
Lední hokej
19.8.2022 - 21.8.2022
20 týmy | Kuopio
Lední hokej
20.8.2022
5 týmy | Loimaa
Lední hokej
20.8.2022 - 21.8.2022
12 týmy | Peurunka, Suolahti
Lední hokej
20.8.2022 - 21.8.2022
13 týmy | Ylöjärvi
Lední hokej
20.8.2022 - 21.8.2022
18 týmy | Kangasala ja Lempäälä
Lední hokej
20.8.2022 - 21.8.2022
16 týmy | Turun Impivaaran jäähalli
Lední hokej
20.8.2022 - 21.8.2022
16 týmy | MIKKELI, Ikioma-Areena, MIKKELI, Harjoitushalli
Lední hokej
26.8.2022 - 28.8.2022
6 týmy | Oulun Baari, Areena
Lední hokej
26.8.2022 - 27.8.2022
12 týmy | Nurmijärvi Klaukkalan Jäähalli
Lední hokej
26.8.2022 - 28.8.2022
8 týmy | Leppävirta
Lední hokej
26.8.2022 - 28.8.2022
16 týmy | Myyrmäen jäähalli
Lední hokej
26.8.2022 - 28.8.2022
18 týmy | Vuokatti Areena
Lední hokej
27.8.2022 - 28.8.2022
24 týmy | Kupittaa, Varissuo
Lední hokej
27.8.2022 - 28.8.2022
15 týmy | Hyvinkään Jäähalli
Lední hokej
27.8.2022 - 28.8.2022
8 týmy | Haparanda ishall
Lední hokej
27.8.2022
6 týmy | Inmet Areena Pyhäjärvi
Lední hokej
27.8.2022 - 28.8.2022
12 týmy | Imatra, Imatran jäähalli OmaSp Areena
Lední hokej
27.8.2022 - 28.8.2022
8 týmy | KOKKOLA jäähalli
Lední hokej
27.8.2022 - 28.8.2022
12 týmy | Tesoman jäähalli, Hakametsä
Lední hokej
27.8.2022 - 28.8.2022
16 týmy | Mikkeli
Lední hokej
28.8.2022 - 3.9.2022
24 týmy | Virkkalan urheilukenttä
Fotbal
31.8.2022 - 4.9.2022
12 týmy | Kittilä , Sodankylä
Lední hokej
2.9.2022 - 4.9.2022
8 týmy | Kalajoki
Lední hokej
2.9.2022 - 4.9.2022
32 týmy | Lappeenranta
Lední hokej
3.9.2022 - 4.9.2022
8 týmy | Oulunsalon Jäähalli
Lední hokej
3.9.2022
10 týmy | Raasepori
Lední hokej
3.9.2022 - 4.9.2022
18 týmy | Lohjan jäähalli
Lední hokej
3.9.2022 - 4.9.2022
6 týmy | Tornio
Lední hokej
3.9.2022
16 týmy | Nallisport 1, Nallisport 2
Florbal
3.9.2022 - 4.9.2022
8 týmy | Porvoo
Lední hokej
3.9.2022 - 4.9.2022
14 týmy | Eerikkilä
Fotbal
Kluci-08 ZábavaKluci-08 Výzva
3.9.2022 - 4.9.2022
12 týmy | Linnanmaa jäähalli
Lední hokej
3.9.2022 - 4.9.2022
16 týmy | Tuplajäät Toivala
Lední hokej
3.9.2022 - 4.9.2022
70 týmy | Seinäjoki
Fotbal
Ženy ZábavaDívky-09 SoutěžDívky-09 VýzvaDívky-10 SoutěžDívky-10 VýzvaDívky-11 SoutěžDívky-11 VýzvaDívky-12Dívky-13Dívky-14Dívky-07Dívky-06
3.9.2022 - 4.9.2022
12 týmy | Leppävirta
Lední hokej
3.9.2022 - 4.9.2022
24 týmy | Tukiareena, Notra Globen
Lední hokej
4.9.2022
10 týmy | Salon Jäähalli, SSO-halli
Lední hokej
9.9.2022 - 11.9.2022
12 týmy | Prague
Fotbal
Dívky-09 SoutěžDívky-07 Elite
10.9.2022
24 týmy | Leppävirta
Fotbal
Kluci-14 SoutěžKluci-14 Výzva
10.9.2022 - 11.9.2022
18 týmy | Lempäälä
Lední hokej
Kluci-11 AAAKluci-11 AAKluci-11 A
10.9.2022
5 týmy | Loviisa
Lední hokej
10.9.2022 - 11.9.2022
16 týmy | Linnanmaan Jäähalli
Lední hokej
10.9.2022
16 týmy | Tornio, Hannulanmäen Jäähalli
Lední hokej
Kluci-14
10.9.2022
12 týmy | Raisio
Lední hokej
Smíšené-10 AAASmíšené-10 AA
10.9.2022 - 11.9.2022
8 týmy | Peurungan jäähalli
Lední hokej
10.9.2022
8 týmy | Alajärvi
Lední hokej
10.9.2022 - 11.9.2022
16 týmy | Leppävirta
Lední hokej
10.9.2022 - 11.9.2022
28 týmy | Vaasan Sähkö Areena
Lední hokej
11.9.2022
16 týmy | Hannulanmäen Jäähalli
Lední hokej
Kluci-13
11.9.2022
10 týmy | Porvoo 1, Porvoo 2
Lední hokej
11.9.2022
6 týmy | Forssan jäähalli
Lední hokej
17.9.2022
8 týmy | Uusikaupunki
Lední hokej
17.9.2022
5 týmy | Loviisa
Lední hokej
Kluci-10 AA
17.9.2022 - 18.9.2022
17 týmy | Forssa 1, Forssa 2
Lední hokej
17.9.2022
16 týmy | Jääliikuntakeskus Hakio
Lední hokej
Kluci-14
17.9.2022 - 18.9.2022
11 týmy | Porvoon jäähalli, Porvoon nuorisohalli
Lední hokej
17.9.2022
10 týmy | Salo
Lední hokej
Kluci-10 AAKluci-10 A
17.9.2022 - 18.9.2022
32 týmy | Leppävirta
Fotbal
Kluci-11 Úroveň 1Kluci-11 Úroveň 2Kluci-12 Úroveň 1Kluci-12 Úroveň 2
17.9.2022
10 týmy | Tanhuvaaran jäähalli
Lední hokej
Kluci-13 Zábava
17.9.2022 - 18.9.2022
8 týmy | KPK Areena, Ylivieskan jäähalli
Lední hokej
18.9.2022
10 týmy | Salo
Lední hokej
Kluci-11 AAKluci-11 A
18.9.2022
5 týmy | Loviisa
Lední hokej
24.9.2022 - 25.9.2022
24 týmy | Leppävirta
Fotbal
24.9.2022
5 týmy | Loviisa
Lední hokej
24.9.2022 - 25.9.2022
12 týmy | Mediatili Areena, Paavo Tirkkonen Areena
Lední hokej
24.9.2022 - 25.9.2022
20 týmy | Peurungan Jäähalli
Lední hokej
Kluci-13 Úroveň 1
24.9.2022 - 25.9.2022
40 týmy | Siilinjärvi, Ahmon urheilualue
Fotbal
Dívky-10 VýzvaDívky-11 VýzvaDívky-12 VýzvaDívky-13 Zábava
25.9.2022
12 týmy | Lempäälä
Lední hokej
1.10.2022 - 2.10.2022
5 týmy | Tampere
Fotbal
1.10.2022
32 týmy | Rauma
Fotbal
Kluci-13 SoutěžKluci-13 Výzva
1.10.2022 - 2.10.2022
24 týmy | Leppävirta
Fotbal
Kluci-13 SoutěžKluci-13 Výzva
2.10.2022
16 týmy | Porvoo
Lední hokej
9.10.2022
10 týmy | Porvoo
Lední hokej
Kluci-14
9.10.2022 - 16.4.2022
6 týmy | Suolahti
Lední hokej
6.12.2022
10 týmy | Klaukkalan Jäähalli
Lední hokej
6.12.2022
16 týmy | Aimo Mäkinen Areena (Vuosaaren jäähalli)
Lední hokej
Smíšené-13Smíšené-14
17.12.2022 - 18.12.2022
16 týmy | Oulu
Lední hokej
Smíšené-09 AAASmíšené-09 AA
18.12.2022
16 týmy | Myyrmäen jäähalli 2
Lední hokej
Smíšené-14
29.12.2022 - 30.12.2022
18 týmy | Tikkurila Areena, Tikkurila HH
Lední hokej
Smíšené-10 ASmíšené-10 AAKluci-10 AAA
5.1.2023 - 6.1.2023
16 týmy | Peurungan jäähalli, Suolahden jäähalli
Lední hokej
Kluci-08 AAAKluci-08 AA
6.1.2023 - 8.1.2023
20 týmy | Varkaus, Leppävirta
Lední hokej
Kluci-11 AAAKluci-11 AA
6.1.2023 - 8.1.2023
20 týmy | Oulunsalon liikuntakeskus
Lední hokej
6.1.2023
10 týmy | Klaukkala
Lední hokej
6.1.2023 - 7.1.2023
16 týmy | Kuortane
Fotbal
Dívky-11 SoutěžDívky-11 Výzva
6.1.2023 - 8.1.2023
20 týmy | Oulu
Lední hokej
Smíšené-13 AA
7.1.2023
6 týmy | Hameenkyro
Lední hokej
Smíšené-10 AA
7.1.2023 - 8.1.2023
16 týmy | Kuortane
Fotbal
Kluci-12 SoutěžKluci-12 Výzva
7.1.2023 - 8.1.2023
10 týmy | Pieksämäki
Lední hokej
Smíšené-14 Zábava
8.1.2023
10 týmy | Kattokeskus Areena - Nokian jäähalli
Lední hokej
Kluci-12 AAKluci-12 A
8.1.2023
8 týmy | Lempäälä
Lední hokej
Kluci-09 AA
20.1.2023 - 22.1.2023
8 týmy | I-Mediat Areena, Kuortane
Fotbal
Dívky-05 Soutěž
27.1.2023 - 29.1.2023
8 týmy | I-Mediat Areena
Fotbal
Kluci-10 Soutěž
3.2.2023 - 5.2.2023
8 týmy | Kuortane
Fotbal
Kluci-08 Soutěž
10.2.2023 - 12.2.2023
8 týmy | I-Mediat Areena
Fotbal
Dívky-09 Soutěž
17.2.2023 - 19.2.2023
8 týmy | Kuortane
Fotbal
Kluci-09 Soutěž
18.3.2023 - 19.3.2023
16 týmy | I-Mediat Areena, Kuortane
Fotbal
Dívky-10 SoutěžDívky-10 Výzva
24.3.2023 - 26.3.2023
8 týmy | I-Mediat Areena, Kuortane
Fotbal
Dívky-08 Soutěž
31.3.2023 - 2.4.2023
36 týmy | Lohja - Nummela - Kisakallio
Lední hokej
1.4.2023 - 16.4.2023
48 týmy | Turku
Lední hokej
1.4.2023 - 2.4.2023
16 týmy | I-Mediat Areena, Kuortane
Fotbal
Kluci-11 SoutěžKluci-11 Výzva
7.4.2023
10 týmy | Klaukkala
Lední hokej
8.4.2023
8 týmy | Lempäälä
Lední hokej
Kluci-09 AAA
14.4.2023 - 16.4.2023
24 týmy | Järvenpään jäähalli
Lední hokej
14.4.2023 - 16.4.2023
44 týmy | Espoo
Lední hokej
15.4.2023 - 16.4.2023
16 týmy | Kiekkobussi Areena
Lední hokej
21.4.2023 - 22.4.2023
8 týmy | Peurungan jäähalli
Lední hokej
Muži Zábava
22.4.2023 - 23.4.2023
16 týmy | Vantaa
Lední hokej
Smíšené-12 AAASmíšené-12 AA
21.7.2023 - 23.7.2023
12 týmy | Prague
Ringette
Dívky-06Dívky-03
28.7.2023 - 30.7.2023
24 týmy | Helsinki Region
Ringette
Dívky-09Dívky-07Dívky-06
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com