19.8.2022 - 21.8.2022
16 Teams | Lippumäen Tuplajäät
Eishockey
19.8.2022 - 21.8.2022
5 Teams | Oulu
Eishockey
20.8.2022
5 Teams | Loimaa
Eishockey
20.8.2022 - 21.8.2022
12 Teams | Peurunka, Suolahti
Eishockey
20.8.2022 - 21.8.2022
13 Teams | Ylöjärvi
Eishockey
20.8.2022 - 21.8.2022
18 Teams | Kangasala ja Lempäälä
Eishockey
20.8.2022 - 21.8.2022
16 Teams | Turun Impivaaran jäähalli
Eishockey
20.8.2022 - 21.8.2022
16 Teams | MIKKELI, Ikioma-Areena, MIKKELI, Harjoitushalli
Eishockey
26.8.2022 - 28.8.2022
6 Teams | Oulun Baari, Areena
Eishockey
26.8.2022 - 27.8.2022
12 Teams | Nurmijärvi Klaukkalan Jäähalli
Eishockey
26.8.2022 - 28.8.2022
8 Teams | Leppävirta
Eishockey
26.8.2022 - 28.8.2022
16 Teams | Myyrmäen jäähalli
Eishockey
26.8.2022 - 28.8.2022
18 Teams | Vuokatti Areena
Eishockey
27.8.2022 - 28.8.2022
24 Teams | Kupittaa, Varissuo
Eishockey
27.8.2022 - 28.8.2022
15 Teams | Hyvinkään Jäähalli
Eishockey
27.8.2022 - 28.8.2022
8 Teams | Haparanda ishall
Eishockey
27.8.2022
6 Teams | Inmet Areena Pyhäjärvi
Eishockey
27.8.2022 - 28.8.2022
12 Teams | Imatra, Imatran jäähalli OmaSp Areena
Eishockey
27.8.2022 - 28.8.2022
8 Teams | KOKKOLA jäähalli
Eishockey
27.8.2022 - 28.8.2022
12 Teams | Tesoman jäähalli, Hakametsä
Eishockey
27.8.2022 - 28.8.2022
16 Teams | Mikkeli
Eishockey
31.8.2022 - 4.9.2022
12 Teams | Kittilä , Sodankylä
Eishockey
2.9.2022 - 4.9.2022
8 Teams | Kalajoki
Eishockey
2.9.2022 - 4.9.2022
32 Teams | Lappeenranta
Eishockey
3.9.2022 - 4.9.2022
8 Teams | Oulunsalon Jäähalli
Eishockey
3.9.2022
10 Teams | Raasepori
Eishockey
3.9.2022 - 4.9.2022
18 Teams | Lohjan jäähalli
Eishockey
3.9.2022 - 4.9.2022
6 Teams | Tornio
Eishockey
3.9.2022
16 Teams | Nallisport 1, Nallisport 2
Floorball
3.9.2022 - 4.9.2022
8 Teams | Porvoo
Eishockey
3.9.2022 - 4.9.2022
14 Teams | Eerikkilä
Fußball
Jungs-08 SpaßJungs-08 Herausforderung
3.9.2022 - 4.9.2022
12 Teams | Linnanmaa jäähalli
Eishockey
3.9.2022 - 4.9.2022
16 Teams | Tuplajäät Toivala
Eishockey
3.9.2022 - 4.9.2022
70 Teams | Seinäjoki
Fußball
Frauen SpaßMädchen-09 WettbewerbMädchen-09 HerausforderungMädchen-10 WettbewerbMädchen-10 HerausforderungMädchen-11 WettbewerbMädchen-11 HerausforderungMädchen-12Mädchen-13Mädchen-14Mädchen-07Mädchen-06
3.9.2022 - 4.9.2022
12 Teams | Leppävirta
Eishockey
3.9.2022 - 4.9.2022
24 Teams | Tukiareena, Notra Globen
Eishockey
4.9.2022
10 Teams | Salon Jäähalli, SSO-halli
Eishockey
9.9.2022 - 11.9.2022
12 Teams | Prague
Fußball
Mädchen-09 WettbewerbMädchen-07 Elite
10.9.2022
24 Teams | Leppävirta
Fußball
Jungs-14 WettbewerbJungs-14 Herausforderung
10.9.2022 - 11.9.2022
18 Teams | Lempäälä
Eishockey
Jungs-11 AAAJungs-11 AAJungs-11 A
10.9.2022
5 Teams | Loviisa
Eishockey
10.9.2022 - 11.9.2022
16 Teams | Linnanmaan Jäähalli
Eishockey
10.9.2022
16 Teams | Tornio, Hannulanmäen Jäähalli
Eishockey
Jungs-14
10.9.2022
12 Teams | Raisio
Eishockey
Gemischt-10 AAAGemischt-10 AA
10.9.2022 - 11.9.2022
8 Teams | Peurungan jäähalli
Eishockey
10.9.2022
8 Teams | Alajärvi
Eishockey
10.9.2022 - 11.9.2022
16 Teams | Leppävirta
Eishockey
10.9.2022 - 11.9.2022
28 Teams | Vaasan Sähkö Areena
Eishockey
11.9.2022
16 Teams | Hannulanmäen Jäähalli
Eishockey
Jungs-13
11.9.2022
10 Teams | Porvoo 1, Porvoo 2
Eishockey
11.9.2022
6 Teams | Forssan jäähalli
Eishockey
17.9.2022
8 Teams | Uusikaupunki
Eishockey
17.9.2022
5 Teams | Loviisa
Eishockey
Jungs-10 AA
17.9.2022 - 18.9.2022
17 Teams | Forssa 1, Forssa 2
Eishockey
17.9.2022
16 Teams | Jääliikuntakeskus Hakio
Eishockey
Jungs-14
17.9.2022 - 18.9.2022
11 Teams | Porvoon jäähalli, Porvoon nuorisohalli
Eishockey
17.9.2022
10 Teams | Salo
Eishockey
Jungs-10 AAJungs-10 A
17.9.2022 - 18.9.2022
32 Teams | Leppävirta
Fußball
Jungs-11 Stufe 1Jungs-11 Stufe 2Jungs-12 Stufe 1Jungs-12 Stufe 2
17.9.2022
10 Teams | Tanhuvaaran jäähalli
Eishockey
Jungs-13 Spaß
17.9.2022 - 18.9.2022
8 Teams | KPK Areena, Ylivieskan jäähalli
Eishockey
18.9.2022
10 Teams | Salo
Eishockey
Jungs-11 AAJungs-11 A
24.9.2022 - 25.9.2022
24 Teams | Leppävirta
Fußball
24.9.2022
5 Teams | Loviisa
Eishockey
24.9.2022 - 25.9.2022
12 Teams | Mediatili Areena, Paavo Tirkkonen Areena
Eishockey
24.9.2022 - 25.9.2022
20 Teams | Peurungan Jäähalli
Eishockey
Jungs-13 Stufe 1
24.9.2022 - 25.9.2022
40 Teams | Siilinjärvi, Ahmon urheilualue
Fußball
Mädchen-10 HerausforderungMädchen-11 HerausforderungMädchen-12 HerausforderungMädchen-13 Spaß
1.10.2022 - 2.10.2022
5 Teams | Tampere
Fußball
1.10.2022
32 Teams | Rauma
Fußball
Jungs-13 WettbewerbJungs-13 Herausforderung
1.10.2022 - 2.10.2022
24 Teams | Leppävirta
Fußball
Jungs-13 WettbewerbJungs-13 Herausforderung
2.10.2022
16 Teams | Porvoo
Eishockey
9.10.2022
10 Teams | Porvoo
Eishockey
Jungs-14
9.10.2022 - 16.4.2022
6 Teams | Suolahti
Eishockey
6.12.2022
10 Teams | Klaukkalan Jäähalli
Eishockey
6.12.2022
16 Teams | Aimo Mäkinen Areena (Vuosaaren jäähalli)
Eishockey
Gemischt-13Gemischt-14
17.12.2022 - 18.12.2022
16 Teams | Oulu
Eishockey
Gemischt-09 AAAGemischt-09 AA
18.12.2022
16 Teams | Myyrmäen jäähalli 2
Eishockey
Gemischt-14
29.12.2022 - 30.12.2022
18 Teams | Tikkurila Areena, Tikkurila HH
Eishockey
Gemischt-10 AGemischt-10 AAJungs-10 AAA
5.1.2023 - 6.1.2023
16 Teams | Peurungan jäähalli, Suolahden jäähalli
Eishockey
Jungs-08 AAAJungs-08 AA
6.1.2023 - 8.1.2023
20 Teams | Varkaus, Leppävirta
Eishockey
Jungs-11 AAAJungs-11 AA
6.1.2023 - 8.1.2023
20 Teams | Oulunsalon liikuntakeskus
Eishockey
6.1.2023
10 Teams | Klaukkala
Eishockey
6.1.2023 - 7.1.2023
16 Teams | Kuortane
Fußball
Mädchen-11 WettbewerbMädchen-11 Herausforderung
6.1.2023 - 8.1.2023
20 Teams | Oulu
Eishockey
Gemischt-13 AA
7.1.2023
6 Teams | Hameenkyro
Eishockey
Gemischt-10 AA
7.1.2023 - 8.1.2023
16 Teams | Kuortane
Fußball
Jungs-12 WettbewerbJungs-12 Herausforderung
7.1.2023 - 8.1.2023
10 Teams | Pieksämäki
Eishockey
Gemischt-14 Spaß
8.1.2023
10 Teams | Kattokeskus Areena - Nokian jäähalli
Eishockey
Jungs-12 AAJungs-12 A
8.1.2023
8 Teams | Lempäälä
Eishockey
Jungs-09 AA
20.1.2023 - 22.1.2023
8 Teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Fußball
Mädchen-05 Wettbewerb
27.1.2023 - 29.1.2023
8 Teams | I-Mediat Areena
Fußball
Jungs-10 Wettbewerb
3.2.2023 - 5.2.2023
8 Teams | Kuortane
Fußball
Jungs-08 Wettbewerb
10.2.2023 - 12.2.2023
8 Teams | I-Mediat Areena
Fußball
Mädchen-09 Wettbewerb
17.2.2023 - 19.2.2023
8 Teams | Kuortane
Fußball
Jungs-09 Wettbewerb
18.3.2023 - 19.3.2023
16 Teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Fußball
Mädchen-10 WettbewerbMädchen-10 Herausforderung
24.3.2023 - 26.3.2023
8 Teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Fußball
Mädchen-08 Wettbewerb
31.3.2023 - 2.4.2023
36 Teams | Lohja - Nummela - Kisakallio
Eishockey
1.4.2023 - 16.4.2023
48 Teams | Turku
Eishockey
1.4.2023 - 2.4.2023
16 Teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Fußball
Jungs-11 WettbewerbJungs-11 Herausforderung
7.4.2023
10 Teams | Klaukkala
Eishockey
8.4.2023
8 Teams | Lempäälä
Eishockey
Jungs-09 AAA
14.4.2023 - 16.4.2023
24 Teams | Järvenpään jäähalli
Eishockey
14.4.2023 - 16.4.2023
44 Teams | Espoo
Eishockey
15.4.2023 - 16.4.2023
16 Teams | Kiekkobussi Areena
Eishockey
21.4.2023 - 22.4.2023
8 Teams | Peurungan jäähalli
Eishockey
Männer Spaß
22.4.2023 - 23.4.2023
16 Teams | Vantaa
Eishockey
Gemischt-12 AAAGemischt-12 AA
21.7.2023 - 23.7.2023
12 Teams | Prague
Ringette
Mädchen-06Mädchen-03
28.7.2023 - 30.7.2023
24 Teams | Helsinki Region
Ringette
Mädchen-09Mädchen-07Mädchen-06
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com