26.4.2024 - 28.4.2024
20 Teams | Vuokatti Areena
Eishockey
26.4.2024 - 28.4.2024
16 Teams | Lohjan jäähalli, Kisakallion jäähalli, Raaseporin jäähalli
Eishockey
26.4.2024 - 27.4.2024
17 Teams | Kattokeskus Areena Nokia
Eishockey
26.4.2024 - 28.4.2024
20 Teams | Vierumäki
Eishockey
27.4.2024 - 28.4.2024
22 Teams | Kaarela Ice Hall - kenttä 1, Kaarela Ice Hall - kenttä 2
Eishockey
27.4.2024 - 28.4.2024
11 Teams | Linnanmaan jäähalli
Eishockey
27.4.2024 - 28.4.2024
68 Teams | Wallsport, OmaSp Stadion, Kyrkösjärven tekonurmi, Jouppilanvuoren tekonurmi
Fußball
27.4.2024 - 28.4.2024
24 Teams | 1-Halli, Kenttä B, 1-Halli, Kenttä A, 2-Halli, Kenttä C, 2-Halli, Kenttä D
Eishockey
27.4.2024 - 28.4.2024
16 Teams | Mikkeli
Eishockey
27.4.2024 - 28.4.2024
10 Teams | Peurunka
Eishockey
27.4.2024 - 28.4.2024
8 Teams | Santasport, Harjoitushalli 2
Eishockey
27.4.2024 - 28.4.2024
15 Teams | Kouvola, Valkealan jäähalli, Kuusankosken jäähalli
Eishockey
27.4.2024 - 28.4.2024
16 Teams | Helsinki, Vuosaaren jäähalli
Eishockey
27.4.2024
10 Teams | Järvenpää
Eishockey
27.4.2024 - 28.4.2024
16 Teams | Leppävirta
Fußball
27.4.2024
10 Teams | Riihimäen jäähalli
Eishockey
28.4.2024
16 Teams | Espoonlahden jäähalli, Forum, Espoonlahden jäähalli, HH
Eishockey
28.4.2024
10 Teams | Riihimäen jäähalli 2 (JJ-Areena) , Riihimäen jäähalli 1 (Vanha halli)
Eishockey
28.4.2024
7 Teams | Kattokeskus Areena - Nokian jäähalli
Eishockey
3.5.2024 - 4.5.2024
16 Teams | Kuusamo
Eishockey
3.5.2024 - 4.5.2024
6 Teams | Buugi
Eishockey
3.5.2024 - 5.5.2024
10 Teams | Piispala
Eishockey
U15 AAU16 AA
3.5.2024 - 5.5.2024
18 Teams | Vuokatti
Eishockey
Harraste MiehetHarraste Naiset
3.5.2024 - 5.5.2024
20 Teams | Kaarelan jäähalli
Eishockey
4.5.2024 - 5.5.2024
18 Teams | Porvoon jäähalli
Eishockey
4.5.2024
80 Teams | Algeco Areena, Pihlajamäen tekonurmi
Fußball
4.5.2024
8 Teams | Kokkola
Fußball
Tytöt-14 KilpaTytöt-14 Haaste
4.5.2024 - 5.5.2024
17 Teams | Leppävirta
Fußball
4.5.2024 - 5.5.2024
12 Teams | Sipoo
Eishockey
4.5.2024 - 5.5.2024
16 Teams | Myllypuron Jäähalli
Eishockey
4.5.2024 - 5.5.2024
12 Teams | Jääliikuntakeskus Hakio
Eishockey
AAA
5.5.2024
10 Teams | Kattokeskus Areena Nokia
Eishockey
8.5.2024 - 11.5.2024
24 Teams | Mikkeli
Eishockey
9.5.2024
10 Teams | Kauniainen, GrIFK Areena
Fußball
9.5.2024
32 Teams | Turku, Kenttä 1, Paavo Nurmen yläkenttä, Kenttä 2, Paavo Nurmen yläkenttä, Kenttä 3, Paavo Nurmen yläkenttä, Kenttä 4, Paavo Nurmen yläkenttä
Fußball
10.5.2024 - 11.5.2024
6 Teams | HAABERSTI ICERINK TALLINN , HAABERSTI 3
Eishockey
11.5.2024
24 Teams | Akaa, Viialan tekonurmi
Fußball
P10 harraste 5v5P10 haaste 8v8P10 kilpa 8v8
11.5.2024 - 12.5.2024
8 Teams | HAABERSTI ICERINK TALLINN , HAABERSTI 3
Eishockey
11.5.2024
12 Teams | Kanniston kenttä
Fußball
11.5.2024 - 12.5.2024
96 Teams | Tammelan Stadion, Kaupin Urheilupuisto, Ilveskenttä
Fußball
17.5.2024 - 19.5.2024
16 Teams | Vuokatti
Eishockey
35+50+
18.5.2024 - 19.5.2024
36 Teams | Nastola
Fußball
KILPA 2013 (P11)HAASTE 2013 (P11)
18.5.2024 - 19.5.2024
8 Teams | HAABERSTI ICERINK TALLINN , HAABERSTI 3
Eishockey
18.5.2024 - 19.5.2024
72 Teams | Klaukkala
Fußball
T10 Kilpa 8v8T10 Haaste 8v8T10 Harraste 5v5T9 Haaste 5v5T9 Harraste 5v5
18.5.2024 - 19.5.2024
40 Teams | Arto Tolsa areena, Kotka
Fußball
T7T8 T9 VPT9 EPT10 HaasteT10 KilpaT11 HaasteT11 KilpaT12 HaasteT12 KilpaT13 HaasteT13 Kilpa
18.5.2024 - 19.5.2024
8 Teams | Mäntsälä
Eishockey
U12 AAU11 A
18.5.2024 - 19.5.2024
8 Teams | HAABERSTI ICERINK TALLINN , HAABERSTI 3
Eishockey
U10AA
18.5.2024 - 19.5.2024
24 Teams | Sipoon jäähalli
Eishockey
U7 turnaus lauantaiU8 turnaus lauantaiU7 turnaus sunnuntaiU8 turnaus sunnuntai
24.5.2024 - 26.5.2024
18 Teams | Vuokatti
Eishockey
N16
25.5.2024
4 Teams | Peurunka
Eishockey
Vepe Center Cup
25.5.2024 - 26.5.2024
24 Teams | Leppävirta
Fußball
25.5.2024
16 Teams | Savonlinna
Fußball
KILPASARJAHAASTESARJA
7.6.2024 - 9.6.2024
36 Teams | Vierumäki
Fußball
Eliitti U11 (2013)Kilpa U11 (2013)Haaste U11 (2013)
8.6.2024 - 9.6.2024
18 Teams | Leppävirta
Fußball
KilpaHaaste
8.6.2024 - 16.6.2024
246 Teams | Lohja
Fußball
P13 Haaste AP -2011P13 Haaste IP -2011P13 Harraste AP-2011P13 Harraste IP-2011P12 Kilpa AP -2012P12 Haaste AP -2012P12 Haaste IP -2012P12 Harraste IP -2012P11 Kilpa AP -2013P11 Haaste AP -2013P11 Haaste IP -2013P11 Harraste IP -2013P10 Kilpa AP -2014P10 Haaste AP-2014P10 Haaste IP -2014P10 Harraste IP-2014P9 Kilpa-2015P9 Haaste-2015P9 Harraste-2015P8 Enemmän pelanneet-2016P8 Vähemmän pelanneet-2016P7 Enemmän pelanneet-2017P7 Vähemmän pelanneet-2017
15.6.2024 - 16.6.2024
18 Teams | Leppävirta
Fußball
15.6.2024 - 16.6.2024
50 Teams | Hopun Urheilupuisto
Fußball
P8 (2016) KilpaP8 (2016) HaasteP9 (2015) KilpaP9 (2015) HaasteT9 (2015) KilpaT9 (2015) HaasteP10 (2014) KilpaP10 (2014) HaasteT10 (2014) KilpaT10 (2014) Haaste
15.6.2024 - 16.6.2024
112 Teams | Raviradan nurmikentät
Fußball
P7 (2017) LEIKKIMAAILMAP8 (2016) HAASTEP8 (2016) KILPAP9 (2015) HAASTEP9 (2015) KILPAP10 (2014) HAASTEP10 (2014) KILPAP11 (2013) HAASTEP11 (2013) KILPAP12 (2012) HARRASTEP13 (2011) HARRASTE
15.6.2024
8 Teams | Orimattila
Fußball
P16/P17
28.6.2024 - 30.6.2024
16 Teams | Mäntsälän jäähalli
Eishockey
U14 AAA+U14 AAA
28.6.2024 - 30.6.2024
292 Teams | Jyväskylä, Palokka, Viitaniemi, Comets' Park, Vehkalampi, Jyskä, Muurame, Tikkakoski, Halssila, Mankola, Säynätsalo, Savulahti, Vihtavuori, Vehkahalli
Fußball
P2010 KilpaP2010 HaasteT2010 KilpaT2010 HaasteP2011 KilpaP2011 HaasteT2011 KilpaT2011 HaasteP2012 KilpaP2012 HaasteT2012 KilpaT2012 HaasteP2013 KilpaP2013 HaasteT2013 KilpaT2013 HaasteP2014 KilpaP2014 HaasteT2014 KilpaT2014 HaasteP2015 Enemmän pelanneetP2015 Vähemmän pelanneetT2015 Enemmän pelanneetT2015 Vähemmän pelanneetP2016 Enemmän pelanneetP2016 Vähemmän pelanneetT2016 Enemmän pelanneetT2016 Vähemmän pelanneet
29.6.2024
10 Teams | Kyötikkälän urheilukeskus
Fußball
Jungs-16
6.7.2024
12 Teams | Suolahti
Eishockey
Alkusarja
17.7.2024 - 20.7.2024
10 Teams | Harbin
Eishockey
U12 AAA/AA
18.7.2024 - 20.7.2024
70 Teams | Vesanto
Fußball
19.7.2024 - 21.7.2024
12 Teams | Helsinki Region
Fußball
19.7.2024 - 20.7.2024
8 Teams | Parainen
Ballhockey
SM-turnaus 2024
24.7.2024 - 29.7.2024
24 Teams | Changsha
Fußball
U12 AA
27.7.2024 - 28.7.2024
64 Teams | Keuruu
Fußball
P13 haasteP12 haasteP11 haasteP10 haasteP9 haasteP8 haasteP7 vähemmän pelanneetP6 vähemmän pelanneet
2.8.2024 - 4.8.2024
24 Teams | Helsinki Region
Ringette
3.8.2024 - 10.8.2024
118 Teams | Lohja
Fußball
T14 Harraste -2010T13 Haaste -2011T13 Harraste -2011T12 Haaste -2012T12 Harraste -2012T11 Haaste -2013T11 Harraste -2013T10 Haaste -2014T10 Harraste -2014T9 Enemmän pelanneet -2015T9 Vähemmän pelanneet -2015T8 Enemmän pelanneet -2016T8 Vähemmän pelanneet -2016
9.8.2024 - 11.8.2024
48 Teams | HELSINKI REGION
Eishockey
10.8.2024 - 11.8.2024
8 Teams | Piispala
Eishockey
U14 AA
10.8.2024 - 11.8.2024
24 Teams | Paloheinän jäähalli
Eishockey
U11 AA (2014)U11 A (2014)U10 (2015)
16.8.2024 - 18.8.2024
8 Teams | Tuki-areena
Eishockey
16.8.2024 - 18.8.2024
100 Teams | Arto Tolsa areena, Karhulan keskuskenttä , Puistolan urheilukenttä
Fußball
T 7P 7T 8 VPT 8 EPP 8 VP P 8 EPT 9 VPT 9 EPP 9 VPP 9 EPT 10 HaasteT 10 KilpaP 10 HaasteP 10 KilpaT 11 HaasteT 11 KilpaP 11 HaasteP 11 KilpaT 12 HaasteT 12 KilpaP 12 HaasteP 12 KilpaP 13 HaasteP 13 Kilpa
16.8.2024 - 18.8.2024
8 Teams | Peurunka, Suolahti
Eishockey
16.8.2024 - 18.8.2024
24 Teams | Mäntsälä
Eishockey
Jungs-12 AAAJungs-12 AAJungs-12 A
17.8.2024 - 18.8.2024
16 Teams | Mikkeli
Eishockey
17.8.2024 - 18.8.2024
104 Teams | Espoo
Fußball
Gemischt-11 SpaßGemischt-12 WettbewerbGemischt-12 HerausforderungGemischt-12 SpaßGemischt-14 EliteGemischt-14 WettbewerbGemischt-14 HerausforderungGemischt-14 SpaßGemischt-16 WettbewerbGemischt-16 HerausforderungGemischt-16 SpaßGemischt-17 Enemmän pelanneetGemischt-17 Vähemmän pelanneet
17.8.2024 - 18.8.2024
16 Teams | Nokia
Eishockey
Gemischt-13 AAAGemischt-13 AA
23.8.2024 - 25.8.2024
100 Teams | Espoo
Fußball
Gemischt-09 SpaßGemischt-10 SpaßGemischt-13 EliteGemischt-13 WettbewerbGemischt-13 HerausforderungGemischt-13 SpaßGemischt-15 WettbewerbGemischt-15 HerausforderungGemischt-15 SpaßGemischt-18 Enemmän pelanneetGemischt-18 Vähemmän pelanneet
23.8.2024 - 25.8.2024
16 Teams | Turku
Eishockey
U15 AAA+U15 AAA
23.8.2024 - 25.8.2024
20 Teams | Ylöjärvi
Eishockey
24.8.2024 - 25.8.2024
12 Teams | Klaukkala
Eishockey
24.8.2024 - 25.8.2024
8 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-13 AA
24.8.2024 - 25.8.2024
16 Teams | Imatra
Eishockey
24.8.2024 - 25.8.2024
16 Teams | Laukaa, Suolahti
Eishockey
24.8.2024 - 25.8.2024
16 Teams | Hyvinkää
Eishockey
AAA
24.8.2024 - 25.8.2024
16 Teams | Ikioma Areena, Harjoitushalli
Eishockey
AAAAA
24.8.2024 - 25.8.2024
16 Teams | Tikkurila Areena, Tikkurilan harjoitushalli
Eishockey
AAAAAA
24.8.2024 - 25.8.2024
12 Teams | Laukaa / Suolahti
Eishockey
U16 MestisU18 Mestis
24.8.2024 - 25.8.2024
24 Teams | Kattokeskus Areena, Nokia
Eishockey
AAAAAA
24.8.2024 - 25.8.2024
12 Teams | Leppävirta
Fußball
Kilpa T10 8v8Haaste T10 8v8
24.8.2024 - 25.8.2024
24 Teams | Pori ja Luvia
Eishockey
AAAAAA
24.8.2024 - 25.8.2024
16 Teams | Tuplajäät Lippumäki
Eishockey
24.8.2024
6 Teams | Lohja
Eishockey
Gemischt-10 AA
30.8.2024 - 1.9.2024
16 Teams | Vantaa
Eishockey
AAAAAA
31.8.2024 - 1.9.2024
16 Teams | Tuplajäät, Toivala
Eishockey
31.8.2024 - 1.9.2024
12 Teams | Sipoon Jäähalli
Eishockey
31.8.2024 - 1.9.2024
8 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-14 AA
31.8.2024 - 1.9.2024
60 Teams | Aronrannan nurmikenttä, Ylöjärvi
Fußball
P2018 yleissarjaP2017 yleissarjaP2016 vähemmän pelanneetP2016 enemmän pelanneetP2015 vähemmän pelanneetP2015 enemmän pelanneetT2017-2018 yleissarjaT2015-2016 vähemmän pelanneetT2015-2016 enemmän pelanneet
31.8.2024
6 Teams | Pieksämäki
Eishockey
31.8.2024 - 1.9.2024
8 Teams | Tuukka Rask- areena
Eishockey
U11 AA
31.8.2024 - 1.9.2024
8 Teams | Piispala
Eishockey
U13 AA
6.9.2024 - 8.9.2024
8 Teams | Haapajärvi
Eishockey
Gemischt-12 AA
6.9.2024 - 8.9.2024
32 Teams | Lappeenranta
Eishockey
6.9.2024 - 8.9.2024
12 Teams | Prague
Fußball
7.9.2024 - 8.9.2024
16 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-15 Spaß
7.9.2024
4 Teams | pieksämäki
Eishockey
7.9.2024 - 8.9.2024
16 Teams | Savonlinna
Eishockey
AAAAA
7.9.2024 - 8.9.2024
8 Teams | Piispala
Eishockey
U12 AA
14.9.2024 - 15.9.2024
16 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-16 Spaß
14.9.2024 - 15.9.2024
16 Teams | Leppävirta
Fußball
11v118v8
15.9.2024
16 Teams | Helsinki
Fußball
15.9.2024
16 Teams | Kulosaaren Kenttä (Kulps)
Fußball
P/T2015 HaasteP/T2015 Harraste
21.9.2024 - 22.9.2024
8 Teams | Piispala
Eishockey
U11 AA
21.9.2024 - 22.9.2024
20 Teams | Leppävirta
Fußball
Kilpa P10Haaste P10
21.9.2024 - 22.9.2024
16 Teams | Kuopio
Fußball
KilpaHaaste
21.9.2024 - 22.9.2024
16 Teams | Laukaa / Vepe Center Peurunka
Eishockey
U10 Vepe Center Cup
21.9.2024 - 22.9.2024
100 Teams | Tampere
Fußball
21.9.2024 - 22.9.2024
22 Teams | Tornio
Eishockey
U10
28.9.2024 - 29.9.2024
24 Teams | Kirkkonummi
Fußball
28.9.2024 - 29.9.2024
32 Teams | Leppävirta
Fußball
KilpaHaaste
28.9.2024 - 29.9.2024
100 Teams | Tampere
Fußball
T12 KilpaT12 HaasteT11 KilpaT11 HaasteT10 KilpaT10 HaasteT9 Taso 1T9 Taso 2T8 Taso 1T8 Taso 2
5.10.2024 - 6.10.2024
20 Teams | Jyväskylä, Comets Park
Fußball
SyysCup kilpasarjaSyysCup haastesarja
5.10.2024 - 6.10.2024
50 Teams | Kupittaa
Fußball
28.12.2024 - 29.12.2024
8 Teams | Laukaa
Eishockey
Vepe Center Cup U13 AAA
5.1.2025
12 Teams | Hämeenkyrö
Eishockey
8.2.2025 - 9.2.2025
8 Teams | Imatra
Eishockey
25.4.2025 - 27.4.2025
24 Teams | Vantaa
Eishockey
25.7.2025 - 27.7.2025
16 Teams | Prague
Ringette
1.8.2025 - 3.8.2025
24 Teams | Helsinki Region
Ringette
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com