Powered by GameResultsOnline.com tournament management

LEKI U9 KEVÄTTURNAUS

17.4.2027 Lempäälä | Suomi Ilmoittaudu

Lempäälän Kisan 2018-ikäluokan kevätturnaus tulee taas!

 

Tervetuloa jo perinteeksi muodostuneeseen Lempäälän Kisan 2018-ikäluokan järjestämään kevätturnaukseen Lempäälän jäähalliin lauantaina 17.4.2027. 

Pelaamme Leijonaliigan säännöin, pelimuotona 3vs3. Mukaan mahtuu 24 peliryhmää. Pelejä tulee kaikille 6-7, eli jääaikaa on tiedossa reilusti. 

Sarja on U9 eli peliryhmän tulee koostua pääsääntöisesti 2018 syntyneistä pelureista. Mikäli seurasta tulee useampia peliryhmiä, näiden tulee olla keskenään tasavahvat.

 

Ruokailu tullaan järjestämään, kuten myös erilaisia oheispalveluita ja mukavaa tekemistä. Lähdemme siitä, että meno on jälleen mukavaa sekä kaukalossa että sen ulkopuolella.

Tämä sivusto täydentyy ja tarkentuu ajan mittaan (kysy rohkeasti lisätietoja jos jokin mietityttää), mutta ilmoittautuminen on jo auki eli ei muutaku lappuja sisään!

Varaa siis peliryhmillenne paikka tässä perinteisessä, hyvin järjestetyssä ja mukavassa kevätturnauksessa jo nyt. Lämpimästi tervetuloa!

 

Hinnat

  • Ensimmäinen peliryhmä 400 € (varhainen lintu -hinta 31.10.2026 saakka 350 €)
  • Seuraavat peliryhmät samasta seurasta 350 €. 
  • Ennakkomaksu 100 € / peliryhmä laskutetaan loppuvuodesta 2026, loput alkuvuodesta 2027

 

Terveisin

Jussi Vuori
LeKi U9 jojo
050 310 2969
vuori.jussi@gmail.com

Juho Toivola
LeKi U9 turnausvelho
050 506 6362
juho@juhotoivola.fi

GameResultsOnline.com
© 2026 GameResultsOnline.com