Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Deutsch
Oxdogliiga 2022-2023
1.10. - 30.4.2023 Haukiputaan yhtenäiskoulu, Nallisport, Kastellinmonitoimitalo, Hiukkavaaran monitoimitalo | Finnland
P11-P12
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Statistiken
Teams
P14
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Statistiken
Teams
P13
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Statistiken
Teams
P10
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Statistiken
Teams
P14
P13
P10
P11-P12
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Statistiken
Teams
P11-P12
Zeitplan
Oxdog P11-P12
Sonne 13.11.2022
1
Alkusarja
09:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Fertig
5 - 7
OLS P12
OLS P12
Spielereignisse
2
Alkusarja
09:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Fertig
7 - 5
OLS P11
OLS P11
Spielereignisse
3
Alkusarja
10:30
Hiukkavaaran monitoimitalo
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Fertig
6 - 0
TyPS P11
TyPS P11
Spielereignisse
4
Alkusarja
11:15
Hiukkavaaran monitoimitalo
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Fertig
8 - 2
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Spielereignisse
5
Alkusarja
12:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
MuhU P11
MuhU P11
Fertig
9 - 0
Team tempo T13
Team tempo T13
Spielereignisse
6
Alkusarja
12:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Fertig
0 - 4
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Spielereignisse
7
Alkusarja
13:30
Hiukkavaaran monitoimitalo
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Fertig
3 - 15
OLS P11
OLS P11
Spielereignisse
8
Alkusarja
14:15
Hiukkavaaran monitoimitalo
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Fertig
3 - 11
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Spielereignisse
9
Alkusarja
15:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
MuhU P11
MuhU P11
Fertig
4 - 10
TyPS P11
TyPS P11
Spielereignisse
10
Alkusarja
15:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
Team tempo T13
Team tempo T13
Fertig
0 - 12
OLS P12
OLS P12
Spielereignisse
Sa 19.11.2022
11
Alkusarja
09:45
Haukiputaan yhtenäiskoulu
KeLy P12
KeLy P12
Fertig
6 - 2
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Spielereignisse
12
Alkusarja
10:30
Haukiputaan yhtenäiskoulu
MuhU P11
MuhU P11
Fertig
3 - 8
OLS P11
OLS P11
Spielereignisse
13
Alkusarja
11:15
Haukiputaan yhtenäiskoulu
KeLy P12
KeLy P12
Fertig
5 - 5
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Spielereignisse
14
Alkusarja
12:00
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Team tempo T13
Team tempo T13
Fertig
1 - 11
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Spielereignisse
15
Alkusarja
12:45
Haukiputaan yhtenäiskoulu
TyPS P11
TyPS P11
Fertig
3 - 8
OLS P12
OLS P12
Spielereignisse
16
Alkusarja
13:30
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Fertig
5 - 8
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Spielereignisse
17
Alkusarja
13:30
Haukiputaan yhtenäiskoulu
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Fertig
7 - 1
MuhU P11
MuhU P11
Spielereignisse
18
Alkusarja
14:15
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Team tempo T13
Team tempo T13
Fertig
1 - 13
KeLy P12
KeLy P12
Spielereignisse
19
Alkusarja
15:00
Haukiputaan yhtenäiskoulu
OLS P11
OLS P11
Fertig
4 - 2
OLS P12
OLS P12
Spielereignisse
20
Alkusarja
15:45
Haukiputaan yhtenäiskoulu
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Fertig
14 - 2
TyPS P11
TyPS P11
Spielereignisse
Sonne 4.12.2022
21
Alkusarja
09:00
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Fertig
7 - 6
MuhU P11
MuhU P11
Spielereignisse
22
Alkusarja
09:45
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Team tempo T13
Team tempo T13
Fertig
1 - 7
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Spielereignisse
23
Alkusarja
10:30
Haukiputaan yhtenäiskoulu
OLS P12
OLS P12
Fertig
2 - 5
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Spielereignisse
24
Alkusarja
11:15
Haukiputaan yhtenäiskoulu
TyPS P11
TyPS P11
Fertig
1 - 11
KeLy P12
KeLy P12
Spielereignisse
25
Alkusarja
12:00
Haukiputaan yhtenäiskoulu
OLS P11
OLS P11
Fertig
4 - 10
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Spielereignisse
26
Alkusarja
12:45
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Team tempo T13
Team tempo T13
Fertig
1 - 13
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Spielereignisse
27
Alkusarja
13:30
Haukiputaan yhtenäiskoulu
OLS P12
OLS P12
Fertig
11 - 1
MuhU P11
MuhU P11
Spielereignisse
28
Alkusarja
14:15
Haukiputaan yhtenäiskoulu
TyPS P11
TyPS P11
Fertig
1 - 10
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Spielereignisse
29
Alkusarja
15:00
Haukiputaan yhtenäiskoulu
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Fertig
6 - 6
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Spielereignisse
30
Alkusarja
15:45
Haukiputaan yhtenäiskoulu
OLS P11
OLS P11
Fertig
5 - 5
KeLy P12
KeLy P12
Spielereignisse
Sonne 8.1.2023
31
Alkusarja
09:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
OLS P12
OLS P12
Fertig
6 - 4
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Spielereignisse
32
Alkusarja
09:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
TyPS P11
TyPS P11
Fertig
5 - 5
Team tempo T13
Team tempo T13
Spielereignisse
33
Alkusarja
10:30
Hiukkavaaran monitoimitalo
OLS P12
OLS P12
Fertig
2 - 9
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Spielereignisse
34
Alkusarja
11:15
Hiukkavaaran monitoimitalo
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Fertig
5 - 3
TyPS P11
TyPS P11
Spielereignisse
35
Alkusarja
12:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
OLS P11
OLS P11
Fertig
10 - 0
Team tempo T13
Team tempo T13
Spielereignisse
36
Alkusarja
12:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
MuhU P11
MuhU P11
Fertig
2 - 14
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Spielereignisse
37
Alkusarja
13:30
Hiukkavaaran monitoimitalo
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Fertig
6 - 8
KeLy P12
KeLy P12
Spielereignisse
38
Alkusarja
14:15
Hiukkavaaran monitoimitalo
OLS P11
OLS P11
Fertig
5 - 3
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Spielereignisse
39
Alkusarja
15:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
MuhU P11
MuhU P11
Fertig
3 - 10
KeLy P12
KeLy P12
Spielereignisse
40
Alkusarja
15:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Fertig
4 - 2
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Spielereignisse
Sa 4.2.2023
41
Alkusarja
09:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
KeLy P12
KeLy P12
Fertig
5 - 6
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Spielereignisse
42
Alkusarja
09:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
TyPS P11
TyPS P11
Fertig
3 - 11
OLS P11
OLS P11
Spielereignisse
43
Alkusarja
10:30
Hiukkavaaran monitoimitalo
KeLy P12
KeLy P12
Fertig
1 - 5
OLS P12
OLS P12
Spielereignisse
44
Alkusarja
11:15
Hiukkavaaran monitoimitalo
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Fertig
10 - 4
Team tempo T13
Team tempo T13
Spielereignisse
45
Alkusarja
12:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
MuhU P11
MuhU P11
Fertig
2 - 14
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Spielereignisse
Ylempi loppusarja
Sa 4.2.2023
46
Ylempi Lohko
12:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
KeLy P12
KeLy P12
Fertig
3 - 8
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Spielereignisse
47
Ylempi Lohko
14:15
Hiukkavaaran monitoimitalo
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Fertig
3 - 4
OLS P12
OLS P12
Spielereignisse
Sonne 5.2.2023
48
Ylempi Lohko
09:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
OLS P12
OLS P12
Fertig
1 - 3
KeLy P12
KeLy P12
Spielereignisse
49
Ylempi Lohko
10:30
Hiukkavaaran monitoimitalo
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Fertig
9 - 1
OLS P11
OLS P11
Spielereignisse
50
Ylempi Lohko
12:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
OLS P12
OLS P12
Fertig
0 - 8
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Spielereignisse
51
Ylempi Lohko
13:30
Hiukkavaaran monitoimitalo
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Fertig
6 - 3
OLS P11
OLS P11
Spielereignisse
52
Ylempi Lohko
15:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Fertig
7 - 3
KeLy P12
KeLy P12
Spielereignisse
53
Ylempi Lohko
16:30
Hiukkavaaran monitoimitalo
OLS P11
OLS P11
Fertig
4 - 4
OLS P12
OLS P12
Spielereignisse
Mi 1.3.2023
54
Ylempi Lohko
18:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
KeLy P12
KeLy P12
Fertig
12 - 2
OLS P11
OLS P11
Spielereignisse
Sonne 19.3.2023
55
Ylempi Lohko
10:30
Hiukkavaaran monitoimitalo
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Fertig
6 - 3
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Spielereignisse
Alempi loppusarja
Sa 4.2.2023
56
Alempi Lohko
13:30
Hiukkavaaran monitoimitalo
Team tempo T13
Team tempo T13
Fertig
1 - 11
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Spielereignisse
57
Alempi Lohko
15:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
TyPS P11
TyPS P11
Fertig
6 - 6
MuhU P11
MuhU P11
Spielereignisse
58
Alempi Lohko
15:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Fertig
5 - 8
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Spielereignisse
Sonne 5.2.2023
59
Alempi Lohko
09:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
Team tempo T13
Team tempo T13
Fertig
1 - 13
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Spielereignisse
60
Alempi Lohko
11:15
Hiukkavaaran monitoimitalo
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Fertig
13 - 4
TyPS P11
TyPS P11
Spielereignisse
61
Alempi Lohko
12:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
MuhU P11
MuhU P11
Fertig
0 - 12
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Spielereignisse
62
Alempi Lohko
14:15
Hiukkavaaran monitoimitalo
TyPS P11
TyPS P11
Fertig
2 - 13
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Spielereignisse
63
Alempi Lohko
15:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Fertig
9 - 3
MuhU P11
MuhU P11
Spielereignisse
Sonne 19.3.2023
64
Alempi Lohko
09:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
Team tempo T13
Team tempo T13
Fertig
5 - 7
TyPS P11
TyPS P11
Spielereignisse
65
Alempi Lohko
11:15
Hiukkavaaran monitoimitalo
MuhU P11
MuhU P11
Fertig
5 - 4
Team tempo T13
Team tempo T13
Spielereignisse
Ylempi loppusarja Välierät
Sonne 19.3.2023
66
Välierä 1
12:00
Hiukkavaaran monitoimitalo
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Fertig
3 - 5
KeLy P12
KeLy P12
Spielereignisse
67
Välierä 2
13:30
Hiukkavaaran monitoimitalo
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Fertig
11 - 6
OLS P12
OLS P12
Spielereignisse
Ylempi loppusarja Mitallipelit
Sonne 26.3.2023
68
Pronssi ottelu
13:15
Haukiputaan yhtenäiskoulu
SBT Suola P12
SBT Suola P12
Fertig
4 - 2
OLS P12
OLS P12
Spielereignisse
69
Finaali
14:45
Haukiputaan yhtenäiskoulu
KeLy P12
KeLy P12
Fertig
1 - 9
OFBC Vihreä P12
OFBC Vihreä P12
Spielereignisse
Alempi loppusarja Välierät
Sonne 19.3.2023
70
Välierä 1
12:45
Hiukkavaaran monitoimitalo
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Fertig
12 - 2
MuhU P11
MuhU P11
Spielereignisse
71
Välierä 2
14:15
Hiukkavaaran monitoimitalo
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Fertig
1 - 5
TyPS P11
TyPS P11
Spielereignisse
Alempi loppusarja Mitalipelit
Sonne 26.3.2023
72
Pronssi ottelu
12:30
Haukiputaan yhtenäiskoulu
MuhU P11
MuhU P11
Fertig
2 - 5
Merikoski SBT P12 Keltainen
Merikoski SBT P12 Keltainen
Spielereignisse
73
Finaali
14:00
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Merikoski SBT P12 sininen
Merikoski SBT P12 sininen
Fertig
7 - 4
TyPS P11
TyPS P11
Spielereignisse
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com