Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Oxdogliiga 2022-2023

1.10. - 30.4.2023 Haukiputaan yhtenäiskoulu, Nallisport, Kastellinmonitoimitalo, Hiukkavaaran monitoimitalo | Suomi
Sunnuntai 13.11.2022
Hiukkavaaran monitoimitalo @ 09:45

Merikoski SBT P12 Keltainen

OLS P11

7 - 5

(Päättynyt)
 
Maalit
 
Lehto Altti (Hirvonen Paulus)
1 - 0
01:54
01:54
1 - 0
Lehto Altti (Hirvonen Paulus)
Lehto Altti (Ilomäki Miro)
2 - 0
05:51
05:51
2 - 0
Lehto Altti (Ilomäki Miro)
12:05
2 - 1
Aatos Niemelä (Santtu Pälve)
12:05
2 - 1
Aatos Niemelä (Santtu Pälve)
Kolehmainen Artturi (Lehto Altti)
3 - 1
14:58
14:58
3 - 1
Kolehmainen Artturi (Lehto Altti)
Uusimaa Eeli
4 - 1
20:34
20:34
4 - 1
Uusimaa Eeli
25:48
4 - 2
Santtu Pälve (Aatos Niemelä)
25:48
4 - 2
Santtu Pälve (Aatos Niemelä)
Hirvonen Paulus (Kolehmainen Artturi)
5 - 2
30:03
30:03
5 - 2
Hirvonen Paulus (Kolehmainen Artturi)
30:53
5 - 3
Santtu Pälve (Aake Lukkari)
30:53
5 - 3
Santtu Pälve (Aake Lukkari)
Lehto Altti
6 - 3
32:54
32:54
6 - 3
Lehto Altti
33:14
6 - 4
Eeli Koskelo (Arsi Hamara)
33:14
6 - 4
Eeli Koskelo (Arsi Hamara)
Lehto Altti (Hirvonen Paulus)
7 - 4
35:57
35:57
7 - 4
Lehto Altti (Hirvonen Paulus)
36:10
7 - 5
Santtu Pälve
36:10
7 - 5
Santtu Pälve
 
Rangaistukset
 
20:00
2 min
Viljami Männikkö (Mailaan lyöminen tai potkaiseminen)
20:00
2 min
Viljami Männikkö
(Mailaan lyöminen tai potkaiseminen)
Laurila Veeti (Väärä vaihto)
2 min
21:28
21:28
2 min
Laurila Veeti
(Väärä vaihto)
 
Maalivahtien torjunnat
 
Ei merkintöjä
 
Kokoonpanot
 
Juntunen Niklas97
Siltakoski Miika88
Puustinen Patrik87
Hannuksela Jooa72
Ylisirniö Jaakko70
Parkkila Onni64
Laurila Veeti61
Lehto Altti38
Hirvonen Paulus37
Busk Leon32
Uusimaa Eeli30
Urhonen Aatos26
Ilomäki Miro16
Kolehmainen Artturi13
Karivuo Urho11
Juntunen Luukas2
Mikkonen Matias
 
94Eetu Perttula
46Eeli Koskelo
34Santtu Pälve
33Veeti Kainulainen
32Eemeli Raudaskoski
31Viljami Männikkö
29Emil Luukkonen
22Aatos Niemelä
20Veikka Tolkkinen
19Vili Meskanen
15Roope Torvela
12Miro Alatalo
10Mikael Roivio
9Aake Lukkari
8Arsi Hamara
7Eetu Kärki
6Samu Kvist
Merikoski SBT P12 Keltainen
97
Juntunen Niklas
88
Siltakoski Miika
87
Puustinen Patrik
72
Hannuksela Jooa
70
Ylisirniö Jaakko
64
Parkkila Onni
61
Laurila Veeti
38
Lehto Altti
37
Hirvonen Paulus
32
Busk Leon
30
Uusimaa Eeli
26
Urhonen Aatos
16
Ilomäki Miro
13
Kolehmainen Artturi
11
Karivuo Urho
2
Juntunen Luukas
Mikkonen Matias
OLS P11
94
Eetu Perttula
46
Eeli Koskelo
34
Santtu Pälve
33
Veeti Kainulainen
32
Eemeli Raudaskoski
31
Viljami Männikkö
29
Emil Luukkonen
22
Aatos Niemelä
20
Veikka Tolkkinen
19
Vili Meskanen
15
Roope Torvela
12
Miro Alatalo
10
Mikael Roivio
9
Aake Lukkari
8
Arsi Hamara
7
Eetu Kärki
6
Samu Kvist
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com