Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Oxdogliiga 2022-2023

1.10. - 30.4.2023 Haukiputaan yhtenäiskoulu, Nallisport, Kastellinmonitoimitalo, Hiukkavaaran monitoimitalo | Suomi
Sunnuntai 4.12.2022
Haukiputaan yhtenäiskoulu @ 14:15

TyPS P11

Merikoski SBT P12 sininen

1 - 10

(Päättynyt)
 
Maalit
 
00:31
0 - 1
Eskola Aleksi (Kukkonen Anton)
00:31
0 - 1
Eskola Aleksi (Kukkonen Anton)
07:45
0 - 2
Möttönen Konsta (Lotvonen Akseli)
07:45
0 - 2
Möttönen Konsta (Lotvonen Akseli)
12:29
0 - 3
Eskola Aleksi
12:29
0 - 3
Eskola Aleksi
Oliver Arvola (Perttu Näsänen)
1 - 3
21:18
21:18
1 - 3
Oliver Arvola (Perttu Näsänen)
24:56
1 - 4
Määttä Kasperi
24:56
1 - 4
Määttä Kasperi
28:08
1 - 5
Määttä Kasperi
28:08
1 - 5
Määttä Kasperi
29:31
1 - 6
Nissinen Joona (Lotvonen Akseli)
29:31
1 - 6
Nissinen Joona (Lotvonen Akseli)
30:12
1 - 7
Määttä Kasperi (Eskola Aleksi)
30:12
1 - 7
Määttä Kasperi (Eskola Aleksi)
30:32
1 - 8
Keränen Mikael (Lotvonen Aleksi)
30:32
1 - 8
Keränen Mikael (Lotvonen Aleksi)
33:42
1 - 9
Eskola Aleksi
33:42
1 - 9
Eskola Aleksi
36:55
1 - 10
Määttä Kasperi
36:55
1 - 10
Määttä Kasperi
 
Rangaistukset
 
Ei merkintöjä
 
Maalivahtien torjunnat
 
Ei merkintöjä
 
Kokoonpanot
 
Niila Alakorva99
Oscar Hänninen88
Arttu Ojala60
Joel Karhula49
Miio Niskasaari35
Julius Kemppainen33
Jere Saarela31
Perttu Näsänen29
Onni Kylmänen24
Peetu Rantapelkonen19
Samu Pajala18
Jesse Sääskilahti17
Lasse Ollakka16
Julius Pajala11
Aapo Rajasärkkä6
Oliver Arvola1
Aaku Konttila
Luka Kauppi
 
92Toivanen Oliver
91Lotvonen Aleksi
78Sääskilahti Lenni
77Savolainen Elmo
74Rajanen Aatu
55Eskola Aleksi
39Savilaakso Simeoni
33Toljamo Oliver
31Ontero Eero
29Lotvonen Akseli
25Määttä Kasperi
14Keränen Mikael
10Kukkonen Anton
9Lehmikangas Elmeri
7Möttönen Konsta
4Nissinen Joona
3Kananen Olavi
TyPS P11
99
Niila Alakorva
88
Oscar Hänninen
60
Arttu Ojala
49
Joel Karhula
35
Miio Niskasaari
33
Julius Kemppainen
31
Jere Saarela
29
Perttu Näsänen
24
Onni Kylmänen
19
Peetu Rantapelkonen
18
Samu Pajala
17
Jesse Sääskilahti
16
Lasse Ollakka
11
Julius Pajala
6
Aapo Rajasärkkä
1
Oliver Arvola
Aaku Konttila
Luka Kauppi
Merikoski SBT P12 sininen
92
Toivanen Oliver
91
Lotvonen Aleksi
78
Sääskilahti Lenni
77
Savolainen Elmo
74
Rajanen Aatu
55
Eskola Aleksi
39
Savilaakso Simeoni
33
Toljamo Oliver
31
Ontero Eero
29
Lotvonen Akseli
25
Määttä Kasperi
14
Keränen Mikael
10
Kukkonen Anton
9
Lehmikangas Elmeri
7
Möttönen Konsta
4
Nissinen Joona
3
Kananen Olavi
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com