Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Oxdogliiga 2022-2023

1.10. - 30.4.2023 Haukiputaan yhtenäiskoulu, Nallisport, Kastellinmonitoimitalo, Hiukkavaaran monitoimitalo | Suomi
Lauantai 19.11.2022
Haukiputaan yhtenäiskoulu @ 12:00

Team tempo T13

OFBC Vihreä P12

1 - 11

(Päättynyt)
 
Maalit
 
03:31
0 - 1
Koivisto Miska (Keränen Aapo)
03:31
0 - 1
Koivisto Miska (Keränen Aapo)
05:54
0 - 2
Järvinen Hugo (Keränen Aapo)
05:54
0 - 2
Järvinen Hugo (Keränen Aapo)
12:43
0 - 3
Riipi Joel (Kiviniemi Valte)
12:43
0 - 3
Riipi Joel (Kiviniemi Valte)
16:08
0 - 4
Keränen Aapo (Koivisto Miska)
16:08
0 - 4
Keränen Aapo (Koivisto Miska)
22:00
0 - 5
Hinkula Niilo (Riipi Joel)
22:00
0 - 5
Hinkula Niilo (Riipi Joel)
22:46
0 - 6
Kantala Paavo
22:46
0 - 6
Kantala Paavo
24:39
0 - 7
Riipi Joel (Kiviniemi Valte)
24:39
0 - 7
Riipi Joel (Kiviniemi Valte)
Keskitalo Marianna (Pitkäaho Nita)
1 - 7
25:28
25:28
1 - 7
Keskitalo Marianna (Pitkäaho Nita)
26:05
1 - 8
Kähkönen Anton (Keränen Aapo)
26:05
1 - 8
Kähkönen Anton (Keränen Aapo)
26:52
1 - 9
Hannu Eero (Kiviniemi Valte)
26:52
1 - 9
Hannu Eero (Kiviniemi Valte)
31:53
1 - 10
Kiviniemi Valte (Kantala Paavo)
31:53
1 - 10
Kiviniemi Valte (Kantala Paavo)
38:26
1 - 11
Hannu Eero (Kiviniemi Valte)
38:26
1 - 11
Hannu Eero (Kiviniemi Valte)
 
Rangaistukset
 
Ei merkintöjä
 
Maalivahtien torjunnat
 
Ei merkintöjä
 
Kokoonpanot
 
Karvonen Nella91
Keskitalo Marianna88
Kukkohovi Jade82
Oikarinen Lilja55
Lukkarila Martta51
Lehtikangas Veera26
Pitkäaho Nita22
Kylmälä Helmi19
Niiranen Ella15
Tohu Iida14
Kinnunen Lilli11
Hämeenaho Selda10
Viitanen Jasmiina8
Savukoski Viivi7
Pitkäaho Jaro6
Viitanen Viljami5
 
98Hannu Eero
91Savolainen Veikka
87Latva-Ranta Severi
74Lehtonen Joonas
72Siltavirta Elmo
71Alakorpi Eetu
55Lipponen Perttu
50Koivisto Miska
40Salo Eetu
36Isometsä Julius
34Kokko Joakim
31Hinkula Niilo
30Riipi Joel
29Koivukoski Matias
25Tarkki Marius
22Laukka Jasper
21Kähkönen Anton
19Haverinen Väinö
17Väyrynen Antti
16Jyväsjärvi Leevi
15Siikavirta Joona
14Tervonen Mikael
13Kantala Paavo
12Juntunen Peetu
11Järvinen Hugo
10Keränen Aapo
8Kiviniemi Valte
7Rauhala Daniel
6Hutri Tomas
5Pyhäjärvi Miko
2Suikki Eetu
Team tempo T13
91
Karvonen Nella
88
Keskitalo Marianna
82
Kukkohovi Jade
55
Oikarinen Lilja
51
Lukkarila Martta
26
Lehtikangas Veera
22
Pitkäaho Nita
19
Kylmälä Helmi
15
Niiranen Ella
14
Tohu Iida
11
Kinnunen Lilli
10
Hämeenaho Selda
8
Viitanen Jasmiina
7
Savukoski Viivi
6
Pitkäaho Jaro
5
Viitanen Viljami
OFBC Vihreä P12
98
Hannu Eero
91
Savolainen Veikka
87
Latva-Ranta Severi
74
Lehtonen Joonas
72
Siltavirta Elmo
71
Alakorpi Eetu
55
Lipponen Perttu
50
Koivisto Miska
40
Salo Eetu
36
Isometsä Julius
34
Kokko Joakim
31
Hinkula Niilo
30
Riipi Joel
29
Koivukoski Matias
25
Tarkki Marius
22
Laukka Jasper
21
Kähkönen Anton
19
Haverinen Väinö
17
Väyrynen Antti
16
Jyväsjärvi Leevi
15
Siikavirta Joona
14
Tervonen Mikael
13
Kantala Paavo
12
Juntunen Peetu
11
Järvinen Hugo
10
Keränen Aapo
8
Kiviniemi Valte
7
Rauhala Daniel
6
Hutri Tomas
5
Pyhäjärvi Miko
2
Suikki Eetu
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com