Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 11. OP Uusimaa Lohja cup

22.5. - 11.9.2021 Lohja, Asemanpelto, Virkkala | Suomi

P10 (2011) -eliitti
Otteluohjelma

Alkusarja

Su 13.6.2021
1   Lohko A
14:45
Asemanpelto, Asema 3
LoPa / valkoinen
Päättynyt 1 - 3
HPS
 
 
Eemil Raitanen
2   Lohko B
14:45
Asemanpelto, Asema 4
PK-35
Päättynyt 4 - 0
FC Honka Pre-akatemia
 
 
Roope Määttä
3   Lohko A
15:15
Asemanpelto, Asema 3
NoPS
Päättynyt 0 - 2
KaaPo / keltainen
 
 
Eemil Raitanen
4   Lohko B
15:15
Asemanpelto, Asema 4
FC Inter 2011 / musta
Päättynyt 0 - 3
RCDE/Sergi Darder 2011-12
 
 
Roope Määttä
5   Lohko A
15:45
Asemanpelto, Asema 3
LoPa / valkoinen
Päättynyt 1 - 0
NoPS
 
 
Eemil Raitanen
6   Lohko B
15:45
Asemanpelto, Asema 4
PK-35
Päättynyt 9 - 0
FC Inter 2011 / musta
 
 
Roope Määttä
7   Lohko A
16:15
Asemanpelto, Asema 3
HPS
Päättynyt 2 - 1
KaaPo / keltainen
 
 
Eemil Raitanen
8   Lohko B
16:15
Asemanpelto, Asema 4
FC Honka Pre-akatemia
Päättynyt 2 - 1
RCDE/Sergi Darder 2011-12
 
 
Roope Määttä
9   Lohko A
16:45
Asemanpelto, Asema 3
KaaPo / keltainen
Päättynyt 5 - 1
LoPa / valkoinen
 
 
Eemil Raitanen
10   Lohko B
16:45
Asemanpelto, Asema 4
RCDE/Sergi Darder 2011-12
Päättynyt 1 - 2
PK-35
 
 
Roope Määttä
11   Lohko A
17:15
Asemanpelto, Asema 3
HPS
Päättynyt 3 - 1
NoPS
 
 
Eemil Raitanen
12   Lohko B
17:15
Asemanpelto, Asema 4
FC Honka Pre-akatemia
Päättynyt 2 - 0
FC Inter 2011 / musta
 
 
Roope Määttä

Sijoitusottelut

Su 13.6.2021
13   Sijat 7-8
18:00
Asemanpelto, Asema 4
NoPS
Päättynyt 4 - 1
FC Inter 2011 / musta
 
 
Roope Määttä
14   Sijat 5-6
18:00
Asemanpelto, Asema 3
LoPa / valkoinen
Päättynyt 1 - 5
RCDE/Sergi Darder 2011-12
 
 
Eemil Raitanen
15   Sijat 3-4
19:00
Asemanpelto, Asema 4
KaaPo / keltainen
Päättynyt 1 - 3
 RPK
FC Honka Pre-akatemia
 
 
Roope Määttä
16   Sijat 1-2
19:00
Asemanpelto, Asema 3
HPS
Päättynyt 0 - 3
PK-35
 
 
Eemil Raitanen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com