Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 11. OP Uusimaa Lohja cup

22.5. - 11.9.2021 Lohja, Asemanpelto, Virkkala | Suomi

P9 (2012) -kilpa
Otteluohjelma

Ottelut

La 12.6.2021
1   Lohko A
08:30
Virkkala, Virkkala 3
LoPa / musta
Päättynyt 1 - 2
RCDE Adrià Pedrosa 2013/2012
 
 
Leevi Laurikainen
2   Lohko A
08:30
Virkkala, Virkkala 4
LePa / sininen
Päättynyt 0 - 3
PiTa / musta
 
 
Valtteri Kollin
3   Lohko A
09:30
Virkkala, Virkkala 3
LePa / sininen
Päättynyt 3 - 11
HJK Laru / sininen
 
 
Leevi Laurikainen
4   Lohko A
09:30
Virkkala, Virkkala 4
RCDE Adrià Pedrosa 2013/2012
Päättynyt 4 - 3
PiTa / musta
 
 
Valtteri Kollin
5   Lohko A
10:30
Virkkala, Virkkala 3
PiTa / musta
Päättynyt 1 - 15
HJK Laru / sininen
 
 
Leevi Laurikainen
6   Lohko A
10:30
Virkkala, Virkkala 4
LoPa / musta
Päättynyt 6 - 0
LePa / sininen
 
 
Valtteri Kollin
7   Lohko A
11:30
Virkkala, Virkkala 3
RCDE Adrià Pedrosa 2013/2012
Päättynyt 2 - 4
HJK Laru / sininen
 
 
Riku Määttä
8   Lohko A
11:30
Virkkala, Virkkala 4
LoPa / musta
Päättynyt 4 - 2
PiTa / musta
 
 
Tuukka Lempinen
9   Lohko A
12:30
Virkkala, Virkkala 3
RCDE Adrià Pedrosa 2013/2012
Päättynyt 1 - 3
LePa / sininen
 
 
Riku Määttä
10   Lohko A
12:30
Virkkala, Virkkala 4
LoPa / musta
Päättynyt 3 - 2
HJK Laru / sininen
 
 
Tuukka Lempinen
11   Lohko C
13:30
Virkkala, Virkkala 3
HJK Munkkiniemi P12 / valkoinen
Päättynyt 1 - 3
LePa / musta
 
 
Riku Määttä
12   Lohko C
13:30
Virkkala, Virkkala 4
NuPS
Päättynyt 6 - 0
GrIFK Black Stars 2012
 
 
Tuukka Lempinen
13   Lohko B
14:00
Virkkala, Virkkala 3
HJK Munkkiniemi P12 / sininen
Päättynyt 3 - 1
RaKe P12 / sininen
 
 
Riku Määttä
14   Lohko B
14:00
Virkkala, Virkkala 4
GrIFK Black Ultras 2012
Päättynyt 7 - 1
EPS / valkoinen 1
 
 
Tuukka Lempinen
15   Lohko C
14:30
Virkkala, Virkkala 3
NuPS
Päättynyt 3 - 1
TuPS / musta
 
 
Riku Määttä
16   Lohko C
14:30
Virkkala, Virkkala 4
LePa / musta
Päättynyt 9 - 0
GrIFK Black Stars 2012
 
 
Tuukka Lempinen
17   Lohko B
15:00
Virkkala, Virkkala 3
GrIFK Black Ultras 2012
Päättynyt 7 - 3
KaPy / sininen
 
 
Valtteri Sinisalo
18   Lohko B
15:00
Virkkala, Virkkala 4
RaKe P12 / sininen
Päättynyt 5 - 2
EPS / valkoinen 1
 
 
Aatu Kuitunen
19   Lohko C
15:30
Virkkala, Virkkala 3
GrIFK Black Stars 2012
Päättynyt 1 - 5
TuPS / musta
 
 
Valtteri Sinisalo
20   Lohko C
15:30
Virkkala, Virkkala 4
HJK Munkkiniemi P12 / valkoinen
Päättynyt 0 - 3
NuPS
 
 
Aatu Kuitunen
21   Lohko B
16:00
Virkkala, Virkkala 3
EPS / valkoinen 1
Päättynyt 1 - 6
KaPy / sininen
 
 
Valtteri Sinisalo
22   Lohko B
16:00
Virkkala, Virkkala 4
HJK Munkkiniemi P12 / sininen
Päättynyt 2 - 6
GrIFK Black Ultras 2012
 
 
Aatu Kuitunen
23   Lohko C
16:30
Virkkala, Virkkala 3
LePa / musta
Päättynyt 0 - 1
TuPS / musta
 
 
Valtteri Sinisalo
24   Lohko C
16:30
Virkkala, Virkkala 4
HJK Munkkiniemi P12 / valkoinen
Päättynyt 4 - 6
GrIFK Black Stars 2012
 
 
Aatu Kuitunen
25   Lohko B
17:00
Virkkala, Virkkala 3
KaPy / sininen
Päättynyt 5 - 1
RaKe P12 / sininen
 
 
Valtteri Sinisalo
26   Lohko B
17:00
Virkkala, Virkkala 4
EPS / valkoinen 1
Päättynyt 2 - 6
HJK Munkkiniemi P12 / sininen
 
 
Aatu Kuitunen
27   Lohko C
17:30
Virkkala, Virkkala 3
LePa / musta
Päättynyt 5 - 1
NuPS
 
 
Valtteri Sinisalo
28   Lohko C
17:30
Virkkala, Virkkala 4
HJK Munkkiniemi P12 / valkoinen
Päättynyt 11 - 5
TuPS / musta
 
 
Aatu Kuitunen
29   Lohko B
18:00
Virkkala, Virkkala 3
RaKe P12 / sininen
Päättynyt 2 - 7
GrIFK Black Ultras 2012
 
 
Valtteri Sinisalo
30   Lohko B
18:00
Virkkala, Virkkala 4
HJK Munkkiniemi P12 / sininen
Päättynyt 4 - 0
KaPy / sininen
 
 
Aatu Kuitunen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com