Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 11. OP Uusimaa Lohja cup

22.5. - 11.9.2021 Lohja, Asemanpelto, Virkkala | Suomi

P9 (2012) -haaste
Otteluohjelma

Ottelut

La 12.6.2021
1   Lohko F
08:00
Virkkala, Virkkala 1
LoPa / valkoinen
Päättynyt 10 - 2
GrIFK Green 2012
 
 
Justus Nikkanen
2   Lohko F
08:00
Virkkala, Virkkala 2
HJK Laru / valkoinen
Päättynyt 6 - 3
TuPS / punainen
 
 
Nuutti Ruoho
3   Lohko D
08:00
Virkkala, Virkkala 3
KJS Sudet
Päättynyt 9 - 6
LoPa / keltainen
 
 
Leevi Laurikainen
4   Lohko D
08:00
Virkkala, Virkkala 4
HIFK Red
Päättynyt 4 - 3
TuPS / vihreä
 
 
Valtteri Kollin
5   Lohko F
09:00
Virkkala, Virkkala 1
HJK Laru / valkoinen
Päättynyt 6 - 4
KaPy / valkoinen
 
 
Justus Nikkanen
6   Lohko F
09:00
Virkkala, Virkkala 2
GrIFK Green 2012
Päättynyt 8 - 5
TuPS / punainen
 
 
Nuutti Ruoho
7   Lohko D
09:00
Virkkala, Virkkala 3
HIFK Red
Päättynyt 4 - 2
NuPS / punainen
 
 
Leevi Laurikainen
8   Lohko D
09:00
Virkkala, Virkkala 4
TuPS / vihreä
Päättynyt 0 - 7
LoPa / keltainen
 
 
Valtteri Kollin
9   Lohko F
10:00
Virkkala, Virkkala 1
KaPy / valkoinen
Päättynyt 2 - 7
TuPS / punainen
 
 
Justus Nikkanen
10   Lohko F
10:00
Virkkala, Virkkala 2
LoPa / valkoinen
Päättynyt 5 - 8
HJK Laru / valkoinen
 
 
Nuutti Ruoho
11   Lohko D
10:00
Virkkala, Virkkala 3
NuPS / punainen
Päättynyt 4 - 3
TuPS / vihreä
 
 
Leevi Laurikainen
12   Lohko D
10:00
Virkkala, Virkkala 4
KJS Sudet
Päättynyt 6 - 2
HIFK Red
 
 
Valtteri Kollin
13   Lohko F
11:00
Virkkala, Virkkala 2
TuPS / punainen
Päättynyt 7 - 6
LoPa / valkoinen
 
 
Markus Kollin
14   Lohko F
11:00
Virkkala, Virkkala 1
GrIFK Green 2012
Päättynyt 6 - 1
KaPy / valkoinen
 
 
Ina Tiainen
15   Lohko D
11:00
Virkkala, Virkkala 3
NuPS / punainen
Päättynyt 2 - 3
LoPa / keltainen
 
 
Leevi Laurikainen
16   Lohko D
11:00
Virkkala, Virkkala 4
KJS Sudet
Päättynyt 9 - 0
TuPS / vihreä
 
 
Valtteri Kollin
17   Lohko F
12:00
Virkkala, Virkkala 1
GrIFK Green 2012
Päättynyt 2 - 7
HJK Laru / valkoinen
 
 
Ina Tiainen
18   Lohko F
12:00
Virkkala, Virkkala 2
KaPy / valkoinen
Päättynyt 1 - 6
LoPa / valkoinen
 
 
Valtteri Kollin
19   Lohko D
12:00
Virkkala, Virkkala 3
LoPa / keltainen
Päättynyt 4 - 1
HIFK Red
 
 
Riku Määttä
20   Lohko D
12:00
Virkkala, Virkkala 4
KJS Sudet
Päättynyt 3 - 3
NuPS / punainen
 
 
Tuukka Lempinen
21   Lohko E
14:00
Virkkala, Virkkala 1
FC SauPa P12
Päättynyt 0 - 13
LePa / vihreä
 
 
Janni Kuusela
22   Lohko E
14:00
Virkkala, Virkkala 2
HJK Munkkiniemi P12 / keltainen
Päättynyt 1 - 2
EPS / valkoinen 2
 
 
Nette Jokivalli
23   Lohko E
15:00
Virkkala, Virkkala 1
HJK Munkkiniemi P12 / keltainen
Päättynyt 3 - 1
PiTa / punainen
 
 
Janni Kuusela
24   Lohko E
15:00
Virkkala, Virkkala 2
LePa / vihreä
Päättynyt 3 - 3
EPS / valkoinen 2
 
 
Nette Jokivalli
25   Lohko E
16:00
Virkkala, Virkkala 1
EPS / valkoinen 2
Päättynyt 0 - 6
PiTa / punainen
 
 
Janni Kuusela
26   Lohko E
16:00
Virkkala, Virkkala 2
FC SauPa P12
Päättynyt 7 - 4
HJK Munkkiniemi P12 / keltainen
 
 
Nette Jokivalli
27   Lohko E
17:00
Virkkala, Virkkala 1
LePa / vihreä
Päättynyt 7 - 2
PiTa / punainen
 
 
Olivia Lindberg
28   Lohko E
17:00
Virkkala, Virkkala 2
FC SauPa P12
Päättynyt 5 - 13
EPS / valkoinen 2
 
 
Iina Lahdelma
29   Lohko E
18:00
Virkkala, Virkkala 1
LePa / vihreä
Päättynyt 5 - 4
HJK Munkkiniemi P12 / keltainen
 
 
Olivia Lindberg
30   Lohko E
18:00
Virkkala, Virkkala 2
FC SauPa P12
Päättynyt 4 - 7
PiTa / punainen
 
 
Iina Lahdelma
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com