Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 11. OP Uusimaa Lohja cup

22.5. - 11.9.2021 Lohja, Asemanpelto, Virkkala | Suomi

P12 (2009) -harraste
Otteluohjelma

Alkusarja

Su 5.9.2021
1   Lohko F
11:30
Asemanpelto, Asema 1
LoPa T0809
Päättynyt 4 - 1
MPS / musta
 
 
2   Lohko F
11:30
Asemanpelto, Asema 2
NuPS P09 / punainen
Päättynyt 2 - 6
Sibbo Vargarna / sininen
 
 
3   Lohko E
11:30
Asemanpelto, Asema 3
LoPa / sininen
Päättynyt 1 - 2
FC Viikingit / sininen
 
 
4   Lohko E
11:30
Asemanpelto, Asema 4
Fc SauPa
Päättynyt 2 - 0
EPS / musta B2
 
 
5   Lohko F
12:00
Asemanpelto, Asema 1
FC Reipas Raita
Päättynyt 0 - 2
LoPa T0809
 
 
6   Lohko F
12:00
Asemanpelto, Asema 2
Sibbo Vargarna / sininen
Päättynyt 1 - 2
MPS / musta
 
 
7   Lohko E
12:00
Asemanpelto, Asema 3
Jäppärä 09-11
Päättynyt 2 - 1
LoPa / sininen
 
 
8   Lohko E
12:00
Asemanpelto, Asema 4
EPS / musta B2
Päättynyt 0 - 0
FC Viikingit / sininen
 
 
9   Lohko E
12:30
Asemanpelto, Asema 3
Fc SauPa
Päättynyt 2 - 0
Jäppärä 09-11
 
 
10   Lohko F
12:30
Asemanpelto, Asema 4
NuPS P09 / punainen
Päättynyt 2 - 3
FC Reipas Raita
 
 
11   Lohko E
13:00
Asemanpelto, Asema 3
LoPa / sininen
Päättynyt 0 - 2
EPS / musta B2
 
 
12   Lohko F
13:00
Asemanpelto, Asema 4
LoPa T0809
Päättynyt 2 - 1
Sibbo Vargarna / sininen
 
 
13   Lohko E
13:30
Asemanpelto, Asema 3
FC Viikingit / sininen
Päättynyt 1 - 2
Fc SauPa
 
 
14   Lohko F
13:30
Asemanpelto, Asema 4
MPS / musta
Päättynyt 0 - 1
NuPS P09 / punainen
 
 
15   Lohko E
14:00
Asemanpelto, Asema 3
EPS / musta B2
Päättynyt 0 - 2
Jäppärä 09-11
 
 
16   Lohko F
14:00
Asemanpelto, Asema 4
Sibbo Vargarna / sininen
Päättynyt 2 - 5
FC Reipas Raita
 
 
17   Lohko E
14:30
Asemanpelto, Asema 3
LoPa / sininen
Päättynyt 0 - 4
Fc SauPa
 
 
18   Lohko F
14:30
Asemanpelto, Asema 4
LoPa T0809
Päättynyt 5 - 0
NuPS P09 / punainen
 
 
19   Lohko E
15:00
Asemanpelto, Asema 3
FC Viikingit / sininen
Päättynyt 0 - 1
Jäppärä 09-11
 
 
20   Lohko F
15:00
Asemanpelto, Asema 4
MPS / musta
Päättynyt 0 - 1
FC Reipas Raita
 
 

Sijoitusottelut

Su 5.9.2021
21   Sijat 9-10
15:30
Asemanpelto, Asema 4
LoPa / sininen
Päättynyt 1 - 2
NuPS P09 / punainen
 
 
22   Sijat 7-8
15:30
Asemanpelto, Asema 3
MPS / musta
Päättynyt 3 - 2
EPS / musta B2
 
 
23   Sijat 5-6
16:00
Asemanpelto, Asema 4
FC Viikingit / sininen
Päättynyt 4 - 2
Sibbo Vargarna / sininen
 
 
24   Sijat 3-4
16:00
Asemanpelto, Asema 3
FC Reipas Raita
Päättynyt 1 - 0
Jäppärä 09-11
 
 
25   Sijat 1-2
16:30
Asemanpelto, Asema 3
Fc SauPa
Päättynyt 3 - 2
LoPa T0809
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com