Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Amber of Liepaja 2019

26.7. - 28.7.2019 - | Latvia

Naiset Eliitti
Lohkotilanteet

Group stage

A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Elizabet Mielczarek4408 - 092 - 164
2Sonia Tranchina4316 - 277 - 433
3Luigia Nobile4133 - 654 - 931
4Kristína Cesnaková4132 - 657 - 821
5Ornella Punzo4132 - 748 - 941
B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Monika Szwalek4317 - 291 - 453
2Marina Galuzova4316 - 267 - 443
3Agnieszka Bardzik4316 - 394 - 613
4Anastasia Danina4132 - 642 - 701
5Monika Zarcuk- Engelsama4040 - 817 - 910
C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Yanina Shafarenka4408 - 2102 - 674
2Piera Folino4225 - 588 - 752
3Yuliya Muhortova4226 - 592 - 982
4Chiara Cavallaro4134 - 678 - 811
5Gulnara Antonova4132 - 752 - 911
D
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Aksana Ivanova3306 - 068 - 213
2Bettina Steffan3214 - 256 - 412
3Patrycja Kaza3122 - 436 - 481
4Iryna Fiadotava3030 - 620 - 700
E
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Antje Samoray3306 - 069 - 173
2Sabrina Schmitz3214 - 255 - 352
3Tanja Janatzek3122 - 437 - 511
4Angelina Elmstrom3030 - 610 - 680

Second round

F(1-10)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Elizabet Mielczarek4408 - 198 - 454
2Marina Galuzova4317 - 398 - 723
3Aksana Ivanova4224 - 467 - 742
4Piera Folino4132 - 764 - 1071
5Sabrina Schmitz4042 - 874 - 1030
G(1-10)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Antje Samoray4408 - 196 - 534
2Yanina Shafarenka4317 - 3100 - 843
3Monika Szwalek4133 - 674 - 941
4Sonia Tranchina4132 - 664 - 861
5Bettina Steffan4133 - 782 - 991
H(11-15)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Patrycja Kaza4317 - 398 - 783
2Tanja Janatzek4316 - 391 - 543
3Luigia Nobile4224 - 456 - 632
4Agnieszka Bardzik4225 - 574 - 932
5Yuliya Muhortova4041 - 867 - 980
I(16-20)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Chiara Cavallaro4408 - 090 - 384
2Kristína Cesnaková4316 - 499 - 833
3Iryna Fiadotava4224 - 582 - 912
4Angelina Elmstrom4133 - 668 - 901
5Anastasia Danina4042 - 868 - 1050
J(21-23)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ornella Punzo2113 - 361 - 511
2Monika Zarcuk- Engelsama2113 - 248 - 411
3Gulnara Antonova2112 - 336 - 531

Quarterfinals

1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Elizabet Mielczarek1103 - 035 - 91
2Sonia Tranchina1010 - 39 - 350
2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Aksana Ivanova1103 - 137 - 301
2Yanina Shafarenka1011 - 330 - 370
3
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marina Galuzova1103 - 036 - 191
2Monika Szwalek1010 - 319 - 360
4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Antje Samoray1103 - 134 - 231
2Piera Folino1011 - 323 - 340

Semifinals

5./8.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sonia Tranchina1102 - 132 - 231
2Yanina Shafarenka1011 - 223 - 320
5./8.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Piera Folino1102 - 023 - 101
2Monika Szwalek1010 - 210 - 230
1./4.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Elizabet Mielczarek1103 - 034 - 111
2Aksana Ivanova1010 - 311 - 340
1./4.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marina Galuzova1103 - 139 - 291
2Antje Samoray1011 - 329 - 390

Finals

9.-10
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sabrina Schmitz1102 - 131 - 151
2Bettina Steffan1011 - 215 - 310
7.-8.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Yanina Shafarenka1102 - 129 - 221
2Monika Szwalek1011 - 222 - 290
5.-6.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sonia Tranchina1102 - 022 - 101
2Piera Folino1010 - 210 - 220
Bronze medal game
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Antje Samoray1103 - 033 - 211
2Aksana Ivanova1010 - 321 - 330
Final
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Elizabet Mielczarek0000 - 00 - 00
2Marina Galuzova0000 - 00 - 00
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 4) Keskinäisten otteluiden pisteet 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com