Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Amber of Liepaja 2019

26.7. - 28.7.2019 - | Latvia

Miehet Eliitti
Lohkotilanteet

Group stage

A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Krystian Kisiel4408 - 199 - 344
2Mārtiņš Allis 4317 - 393 - 743
3Aigars Bušs4225 - 480 - 722
4Per Rosqvist4132 - 751 - 931
5Jabrail Arsegov4041 - 846 - 960
B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adrian Sloninka4408 - 089 - 344
2Vladislav Lapchenko 4316 - 278 - 573
3Igor Balitskii4224 - 472 - 702
4Alishan Ganiev 4132 - 652 - 731
5Mikael Lundstrom4040 - 838 - 950
C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marco Carrai3306 - 070 - 243
2Andreas Schmitz3214 - 253 - 482
3Olli Kytöviita 3122 - 442 - 501
4Emil Nilson3030 - 627 - 700
D
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Jouni Viitamäki3306 - 175 - 533
2Ariel Kiresztura3215 - 376 - 632
3Luciano Florio3123 - 463 - 571
4Maksim Meledin3030 - 628 - 690
E
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vladimir Polyakov 3306 - 071 - 353
2Siarhei Shkibel 3214 - 261 - 462
3Miroslav Marcinko3122 - 439 - 551
4Viktor Paring 3030 - 634 - 690
F
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Štefan Marcin3306 - 281 - 683
2Robert Lätt3215 - 486 - 842
3Benjamin Samoray3124 - 477 - 631
4Oleg Suntsov3031 - 648 - 770
G
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Juha Oikarainen 3306 - 068 - 323
2Raimonds Briežkalns 3214 - 262 - 432
3Stefano Greci 3122 - 447 - 611
4Dominique Breard 3030 - 627 - 680
H
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Dusan Milo 3306 - 070 - 213
2Pierre Bertrand3214 - 252 - 472
3Georgijs Muravjovs 3122 - 548 - 701
4Igors Kudrinskis 3031 - 646 - 780
I
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Alisher Hoshanijazov3306 - 067 - 183
2Deniss Ovsjaņņikovs3214 - 259 - 392
3Juris Strazdiņš 3122 - 430 - 531
4Husen Pliev 3030 - 622 - 680
J
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lukasz Byczkowski 3306 - 179 - 613
2Pavol Kubosko 3214 - 264 - 422
3Matúš Marcin 3123 - 460 - 651
4Aliaksandr Khalalei 3030 - 635 - 700

Second round

K(1-20)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Krystian Kisiel4408 - 093 - 464
2Lukasz Byczkowski 4316 - 382 - 743
3Pierre Bertrand4134 - 690 - 871
4Ariel Kiresztura4132 - 647 - 741
5Robert Lätt4132 - 769 - 1001
L(1-20)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vladimir Polyakov 4408 - 198 - 634
2Adrian Sloninka4316 - 499 - 793
3Alisher Hoshanijazov4225 - 490 - 812
4Raimonds Briežkalns 4133 - 674 - 801
5Andreas Schmitz4041 - 838 - 960
M(1-20)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Deniss Ovsjaņņikovs4408 - 198 - 664
2Marco Carrai4317 - 293 - 643
3Štefan Marcin4224 - 583 - 862
4Dusan Milo 4133 - 778 - 1041
5Mārtiņš Allis 4041 - 863 - 950
N(1-20)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pavol Kubosko 4317 - 3101 - 763
2Juha Oikarainen 4225 - 6101 - 1052
3Vladislav Lapchenko 4226 - 490 - 902
4Jouni Viitamäki4225 - 6107 - 1002
5Siarhei Shkibel 4133 - 775 - 1031
O(21-30)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Matúš Marcin 4408 - 188 - 444
2Luciano Florio4316 - 284 - 513
3Aigars Bušs4224 - 464 - 722
4Georgijs Muravjovs 4133 - 774 - 931
5Stefano Greci 4041 - 845 - 950
P(21-30)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Olli Kytöviita 4408 - 093 - 654
2Benjamin Samoray4316 - 287 - 553
3Miroslav Marcinko4133 - 674 - 911
4Juris Strazdiņš 4132 - 662 - 851
5Igor Balitskii4132 - 781 - 1011
R(31-40)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Aliaksandr Khalalei 4408 - 3108 - 634
2Per Rosqvist4316 - 279 - 593
3Maksim Meledin4225 - 486 - 782
4Dominique Breard 4133 - 660 - 931
5Igors Kudrinskis 4041 - 857 - 970
S(31-40)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Oleg Suntsov4317 - 4103 - 843
2Alishan Ganiev 4317 - 3101 - 713
3Viktor Paring 4225 - 697 - 1062
4Husen Pliev 4225 - 5101 - 882
5Emil Nilson4042 - 851 - 1040

Third round

T(9.-12)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vladislav Lapchenko 3215 - 381 - 642
2Alisher Hoshanijazov3214 - 255 - 492
3Štefan Marcin3214 - 473 - 692
4Pierre Bertrand3032 - 657 - 840
U(13.-16.)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Dusan Milo 3306 - 287 - 663
2Jouni Viitamäki3214 - 367 - 512
3Ariel Kiresztura3123 - 462 - 711
4Raimonds Briežkalns 3032 - 657 - 850
V(17.-20.)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Robert Lätt3306 - 282 - 553
2Siarhei Shkibel 3215 - 266 - 612
3Andreas Schmitz3122 - 449 - 551
4Mārtiņš Allis 3031 - 651 - 770

Quarterfinals

1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Krystian Kisiel1103 - 137 - 371
2Juha Oikarainen 1011 - 337 - 370
2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adrian Sloninka1103 - 251 - 471
2Deniss Ovsjaņņikovs1012 - 347 - 510
3
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pavol Kubosko 1103 - 248 - 501
2Lukasz Byczkowski 1012 - 350 - 480
4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vladimir Polyakov 1103 - 035 - 141
2Marco Carrai1010 - 314 - 350

Semifinals

5./8.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Juha Oikarainen 1102 - 022 - 51
2Deniss Ovsjaņņikovs1010 - 25 - 220
5./8.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marco Carrai1102 - 124 - 281
2Lukasz Byczkowski 1011 - 228 - 240
1./4.(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adrian Sloninka1103 - 239 - 381
2Krystian Kisiel1012 - 338 - 390
1./4.(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vladimir Polyakov 1103 - 144 - 281
2Pavol Kubosko 1011 - 328 - 440

Finals

41.-42.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Mikael Lundstrom1102 - 023 - 111
2Jabrail Arsegov1010 - 211 - 230
39.-40
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Emil Nilson1102 - 024 - 91
2Igors Kudrinskis 1010 - 29 - 240
37.-38
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Husen Pliev 1102 - 024 - 141
2Dominique Breard 1010 - 214 - 240
35.-36.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Viktor Paring 1102 - 022 - 101
2Maksim Meledin1010 - 210 - 220
33.-34.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Alishan Ganiev 1102 - 022 - 91
2Per Rosqvist1010 - 29 - 220
31.-32
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Aliaksandr Khalalei 1102 - 022 - 61
2Oleg Suntsov1010 - 26 - 220
29.-30
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Igor Balitskii1102 - 022 - 01
2Stefano Greci 1010 - 20 - 220
27.28.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Georgijs Muravjovs 1102 - 125 - 191
2Juris Strazdiņš 1011 - 219 - 250
25.-26.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Miroslav Marcinko1102 - 023 - 141
2Aigars Bušs1010 - 214 - 230
23.-24.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Luciano Florio1102 - 126 - 291
2Benjamin Samoray1011 - 229 - 260
21.-22.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Olli Kytöviita 1102 - 130 - 231
2Matúš Marcin 1011 - 223 - 300
7.-8.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Deniss Ovsjaņņikovs1102 - 022 - 181
2Lukasz Byczkowski 1010 - 218 - 220
5.-6.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Juha Oikarainen 1102 - 132 - 261
2Marco Carrai1011 - 226 - 320
Bronze medal game
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Krystian Kisiel1103 - 143 - 281
2Pavol Kubosko 1011 - 328 - 430
Final
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adrian Sloninka0000 - 00 - 00
2Vladimir Polyakov 0000 - 00 - 00
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 4) Keskinäisten otteluiden pisteet 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com