Powered by GameResultsOnline.com tournament management

LNSS season 2022 showdown 1st stage in Liepaja

9.4. - 10.4.2022 Kijiva, Harkiva, Ļviva | Latvia

Second league
Lohkotilanteet

First round

Group A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ziedonis Mazūrs4408 - 094 - 214
2Aigija Tērauda4316 - 274 - 663
3Artūrs Līvmanis4133 - 761 - 1041
4Viktorija Dukaļska4133 - 676 - 881
5Vilis Dons Blumbergs4132 - 769 - 951
Group B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Andis Briģis55010 - 1122 - 595
2Nikolajs Osipovs5418 - 3114 - 764
3Guntars Spalviņš5328 - 4117 - 753
4Amanda Blumberga5234 - 674 - 892
5Aldis Kalniņš5142 - 843 - 991
6Milēna Bogustova5050 - 1043 - 1150
Group C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Elīze Strazdiņa5418 - 4116 - 934
2Diāna Dubrovska5419 - 3120 - 854
3Kaspars Biezais5328 - 5128 - 973
4Alise Mālere5327 - 4107 - 723
5Edgars Fomičevs5142 - 876 - 1001
6Andris Kalniņš5050 - 1017 - 1170

Quarterfinals places 9. -16.

QF1 rank 9 vs 16
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Alise Mālere1102 - 023 - 41
2Milēna Bogustova1010 - 24 - 230
QF2 rank 10 vs15
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Amanda Blumberga1102 - 023 - 91
2Aldis Kalniņš1010 - 29 - 230
QF3 rank 11 vs 14
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Edgars Fomičevs1102 - 129 - 271
2Artūrs Līvmanis1011 - 227 - 290
QF4 rank 12 vs 13
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Viktorija Dukaļska1102 - 023 - 191
2Vilis Dons Blumbergs1010 - 219 - 230

Quarterfinals places 1. - 8.

QF5 rank 1. vs 8.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Andis Briģis1103 - 142 - 271
2Aigija Tērauda1011 - 327 - 420
QF6 rank 2 vs 7
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ziedonis Mazūrs1103 - 035 - 111
2Kaspars Biezais1010 - 311 - 350
QF7 rank 3 vs 6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Nikolajs Osipovs1103 - 035 - 91
2Guntars Spalviņš1010 - 39 - 350
QF8 rank 4 vs 5
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Diāna Dubrovska1103 - 142 - 241
2Elīze Strazdiņa1011 - 324 - 420

Semifinals places 13. - 16.

SF1 Losers QF1 vs QF4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vilis Dons Blumbergs1102 - 130 - 241
2Milēna Bogustova1011 - 224 - 300
SF2 Losers QF2 vs QF3
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Artūrs Līvmanis1102 - 023 - 151
2Aldis Kalniņš1010 - 215 - 230

Semifinals places 9. -12.

SF3 Winners QF1 vs QF4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Alise Mālere1102 - 127 - 191
2Viktorija Dukaļska1011 - 219 - 270
SF4 Winners QF2 vs QF3
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Edgars Fomičevs1102 - 023 - 81
2Amanda Blumberga1010 - 28 - 230

Semifinals places 5. - 8.

SF5 Losers QF5 vs QF8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Elīze Strazdiņa1102 - 023 - 121
2Aigija Tērauda1010 - 212 - 230
SF6 Losers QF6 vs QF7
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kaspars Biezais1102 - 022 - 61
2Guntars Spalviņš1010 - 26 - 220

Semifinals places 1. - 4.

SF7 Winners QF5 vs QF8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Andis Briģis1103 - 033 - 161
2Diāna Dubrovska1010 - 316 - 330
SF8 Winners QF6 vs QF7
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ziedonis Mazūrs1103 - 035 - 171
2Nikolajs Osipovs1010 - 317 - 350

Game 15. - 16. place

Losers SF1 vs SF2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Milēna Bogustova1102 - 022 - 01
2Aldis Kalniņš1010 - 20 - 220

Game 13. - 14. place

Winners SF1 vs SF2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vilis Dons Blumbergs1102 - 023 - 141
2Artūrs Līvmanis1010 - 214 - 230

Game 11. - 12. place

Losers SF3 vs SF4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Amanda Blumberga1102 - 023 - 181
2Viktorija Dukaļska1010 - 218 - 230

Game 9. - 10. place

Winners SF3 vs SF4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Alise Mālere1102 - 023 - 141
2Edgars Fomičevs1010 - 214 - 230

Game 7. - 8. place

Losers SF5 vs SF6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Guntars Spalviņš1102 - 023 - 61
2Aigija Tērauda1010 - 26 - 230

Game 5. - 6. place

Winners SF5 vs SF6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kaspars Biezais1102 - 022 - 41
2Elīze Strazdiņa1010 - 24 - 220

Bronze medal game

Losers SF7 vs SF8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Diāna Dubrovska1103 - 247 - 501
2Nikolajs Osipovs1012 - 350 - 470

Final

Winner SF7 vs SF8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ziedonis Mazūrs1103 - 035 - 121
2Andis Briģis1010 - 312 - 350
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com