Powered by GameResultsOnline.com tournament management

LNSS season 2022 showdown 1st stage in Liepaja

9.4. - 10.4.2022 Kijiva, Harkiva, Ļviva | Latvia

Second league
Otteluohjelma

First round

La 9.4.2022
1   Group C
08:15
Kijiva
Kaspars Biezais
Päättynyt 1 - 2
Diāna Dubrovska
(9-12, 11-6, 5-11)
 
 
Artūrs Kalniņš
2   Group B
08:15
Harkiva
Nikolajs Osipovs
Päättynyt 2 - 0
Milēna Bogustova
(11-2, 12-10)
 
 
Nauris Kašmers
3   Group C
08:15
Ļviva
Elīze Strazdiņa
Päättynyt 2 - 0
Edgars Fomičevs
(11-9, 12-10)
 
 
Agnese Gāga
4   Group B
08:40
Kijiva
Andis Briģis
Päättynyt 2 - 1
Guntars Spalviņš
(6-11, 12-3, 11-5)
 
 
Dāvids Eļjaševics
5   Group A
08:40
Ļviva
Viktorija Dukaļska
Päättynyt 2 - 0
Vilis Dons Blumbergs
(12-7, 13-10)
 
 
Nauris Kašmers
6   Group A
08:40
Harkiva
Ziedonis Mazūrs
Päättynyt 2 - 0
Artūrs Līvmanis
(11-3, 12-0)
 
 
Artūrs Būda
7   Group B
09:30
Kijiva
Andis Briģis
Päättynyt 2 - 0
Nikolajs Osipovs
(12-2, 13-10)
 
 
Artūrs Kalniņš
8   Group A
09:30
Harkiva
Aigija Tērauda
Päättynyt 2 - 0
Vilis Dons Blumbergs
(12-8, 11-9)
 
 
Artūrs Būda
9   Group B
09:30
Ļviva
Aldis Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Amanda Blumberga
(2-12, 6-11)
 
 
Nauris Kašmers
10   Group A
09:55
Kijiva
Viktorija Dukaļska
Päättynyt 0 - 2
Ziedonis Mazūrs
(4-12, 5-12)
 
 
Agnese Gāga
11   Group B
09:55
Harkiva
Milēna Bogustova
Päättynyt 0 - 2
Guntars Spalviņš
(3-11, 0-12)
 
 
Artūrs Kalniņš
12   Group C
09:55
Ļviva
Alise Mālere
Päättynyt 2 - 0
Andris Kalniņš
(12-2, 12-0)
 
 
Dāvids Eļjaševics
13   Group C
10:45
Kijiva
Alise Mālere
Päättynyt 1 - 2
Kaspars Biezais
(5-12, 11-9, 7-11)
 
 
Agnese Gāga
14   Group C
10:45
Harkiva
Elīze Strazdiņa
Päättynyt 2 - 0
Andris Kalniņš
(11-3, 11-2)
 
 
Artūrs Kalniņš
15   Group B
10:45
Ļviva
Nikolajs Osipovs
Päättynyt 2 - 0
Amanda Blumberga
(12-1, 12-9)
 
 
Nauris Kašmers
16   Group B
11:10
Kijiva
Aldis Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Andis Briģis
(2-11, 6-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
17   Group C
11:10
Harkiva
Diāna Dubrovska
Päättynyt 2 - 0
Edgars Fomičevs
(11-9, 12-6)
 
 
Artūrs Būda
18   Group A
11:10
Ļviva
Artūrs Līvmanis
Päättynyt 2 - 1
Viktorija Dukaļska
(2-12, 11-6, 11-9)
 
 
Nauris Kašmers
19   Group A
11:35
Ļviva
Ziedonis Mazūrs
Päättynyt 2 - 0
Vilis Dons Blumbergs
(12-2, 11-2)
 
 
Agnese Gāga
20   Group B
12:00
Kijiva
Guntars Spalviņš
Päättynyt 2 - 0
Aldis Kalniņš
(11-2, 11-1)
 
 
Dāvids Eļjaševics
21   Group C
12:00
Ļviva
Kaspars Biezais
Päättynyt 2 - 0
Edgars Fomičevs
(11-4, 11-7)
 
 
Nauris Kašmers
22   Group A
12:25
Kijiva
Viktorija Dukaļska
Päättynyt 0 - 2
Aigija Tērauda
(8-12, 7-11)
 
 
Artūrs Kalniņš
23   Group C
12:25
Harkiva
Diāna Dubrovska
Päättynyt 2 - 0
Alise Mālere
(11-9, 12-5)
 
 
Artūrs Būda
24   Group B
12:25
Ļviva
Andis Briģis
Päättynyt 2 - 0
Milēna Bogustova
(11-5, 11-5)
 
 
Dāvids Eļjaševics
25   Group C
14:10
Kijiva
Diāna Dubrovska
Päättynyt 1 - 2
Elīze Strazdiņa
(2-11, 11-9, 8-11)
 
 
Agnese Gāga
26   Group B
14:10
Harkiva
Amanda Blumberga
Päättynyt 0 - 2
Guntars Spalviņš
(4-12, 4-12)
 
 
Dāvids Eļjaševics
27   Group B
14:10
Ļviva
Milēna Bogustova
Päättynyt 0 - 2
Aldis Kalniņš
(4-12, 5-12)
 
 
Nauris Kašmers
28   Group C
14:35
Kijiva
Edgars Fomičevs
Päättynyt 0 - 2
Alise Mālere
(6-12, 1-12)
 
 
Dāvids Eļjaševics
29   Group C
14:35
Harkiva
Kaspars Biezais
Päättynyt 2 - 0
Andris Kalniņš
(12-2, 11-0)
 
 
Artūrs Būda
30   Group A
14:35
Ļviva
Artūrs Līvmanis
Päättynyt 0 - 2
Aigija Tērauda
(10-12, 0-11)
 
 
Agnese Gāga
31   Group B
15:25
Kijiva
Guntars Spalviņš
Päättynyt 1 - 2
Nikolajs Osipovs
(11-9, 9-12, 9-11)
 
 
Agnese Gāga
32   Group B
15:25
Harkiva
Andis Briģis
Päättynyt 2 - 0
Amanda Blumberga
(12-3, 12-7)
 
 
Artūrs Kalniņš
33   Group C
15:25
Ļviva
Andris Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Diāna Dubrovska
(0-12, 0-12)
 
 
Artūrs Būda
34   Group C
15:50
Kijiva
Alise Mālere
Päättynyt 2 - 0
Elīze Strazdiņa
(11-2, 11-6)
 
 
Agnese Gāga
35   Group A
15:50
Harkiva
Ziedonis Mazūrs
Päättynyt 2 - 0
Aigija Tērauda
(12-3, 12-2)
 
 
Dāvids Eļjaševics
36   Group C
16:15
Harkiva
Edgars Fomičevs
Päättynyt 2 - 0
Andris Kalniņš
(12-5, 12-3)
 
 
Artūrs Būda
37   Group B
16:15
Ļviva
Milēna Bogustova
Päättynyt 0 - 2
Amanda Blumberga
(2-11, 7-12)
 
 
Dāvids Eļjaševics
38   Group C
16:40
Kijiva
Kaspars Biezais
Päättynyt 1 - 2
Elīze Strazdiņa
(12-9, 8-12, 6-11)
 
 
Artūrs Kalniņš
39   Group A
16:40
Harkiva
Vilis Dons Blumbergs
Päättynyt 2 - 1
Artūrs Līvmanis
(9-11, 11-5, 11-8)
 
 
Agnese Gāga
40   Group B
16:40
Ļviva
Aldis Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Nikolajs Osipovs
(0-12, 0-11)
 
 
Nauris Kašmers

Quarterfinals places 9. -16.

La 9.4.2022
17:30
Kijiva
Viktorija Dukaļska
Päättynyt 2 - 0
Vilis Dons Blumbergs
(12-10, 11-9)
 
 
Agnese Gāga
17:30
Harkiva
Artūrs Līvmanis
Päättynyt 1 - 2
Edgars Fomičevs
(10-12, 11-5, 6-12)
 
 
Nauris Kašmers
17:55
Kijiva
Amanda Blumberga
Päättynyt 2 - 0
Aldis Kalniņš
(11-5, 12-4)
 
 
Artūrs Kalniņš
17:55
Harkiva
Alise Mālere
Päättynyt 2 - 0
Milēna Bogustova
(11-4, 12-0)
 
 
Artūrs Būda

Quarterfinals places 1. - 8.

Su 10.4.2022
08:15
Kijiva
Andis Briģis
Päättynyt 3 - 1
Aigija Tērauda
(11-8, 8-11, 12-1, 11-7)
 
 
Agnese Gāga
08:15
Harkiva
Ziedonis Mazūrs
Päättynyt 3 - 0
Kaspars Biezais
(11-5, 12-4, 12-2)
 
 
Dāvids Eļjaševics
09:00
Kijiva
Elīze Strazdiņa
Päättynyt 1 - 3
Diāna Dubrovska
(3-11, 11-8, 2-12, 8-11)
 
 
Artūrs Kalniņš
09:00
Harkiva
Nikolajs Osipovs
Päättynyt 3 - 0
Guntars Spalviņš
(11-5, 12-1, 12-3)
 
 
Nauris Kašmers

Semifinals places 13. - 16.

Su 10.4.2022
09:45
Harkiva
Milēna Bogustova
Päättynyt 1 - 2
Vilis Dons Blumbergs
(5-11, 11-8, 8-11)
 
 
Nauris Kašmers
09:45
Ļviva
Aldis Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Artūrs Līvmanis
(10-12, 5-11)
 
 
Artūrs Būda

Semifinals places 9. -12.

Su 10.4.2022
10:10
Ļviva
Amanda Blumberga
Päättynyt 0 - 2
Edgars Fomičevs
(7-11, 1-12)
 
 
Artūrs Būda
10:10
Kijiva
Alise Mālere
Päättynyt 2 - 1
Viktorija Dukaļska
(11-0, 4-11, 12-8)
 
 
Agnese Gāga

Semifinals places 5. - 8.

Su 10.4.2022
10:35
Kijiva
Kaspars Biezais
Päättynyt 2 - 0
Guntars Spalviņš
(11-2, 11-4)
 
 
Dāvids Eļjaševics
10:35
Ļviva
Aigija Tērauda
Päättynyt 0 - 2
Elīze Strazdiņa
(4-11, 8-12)
 
 
Nauris Kašmers

Semifinals places 1. - 4.

Su 10.4.2022
11:00
Kijiva
Andis Briģis
Päättynyt 3 - 0
Diāna Dubrovska
(11-9, 11-2, 11-5)
 
 
Artūrs Kalniņš
11:00
Harkiva
Ziedonis Mazūrs
Päättynyt 3 - 0
Nikolajs Osipovs
(11-5, 12-3, 12-9)
 
 
Artūrs Būda

Game 15. - 16. place

Su 10.4.2022
11:45
Ļviva
Milēna Bogustova
Päättynyt 2 - 0
Aldis Kalniņš
(11-0, 11-0)
 
 

Game 13. - 14. place

Su 10.4.2022
11:45
Harkiva
Vilis Dons Blumbergs
Päättynyt 2 - 0
Artūrs Līvmanis
(12-6, 11-8)
 
 
Nauris Kašmers

Game 11. - 12. place

Su 10.4.2022
12:50
Ļviva
Viktorija Dukaļska
Päättynyt 0 - 2
Amanda Blumberga
(10-12, 8-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics

Game 9. - 10. place

Su 10.4.2022
12:50
Harkiva
Alise Mālere
Päättynyt 2 - 0
Edgars Fomičevs
(11-6, 12-8)
 
 
Artūrs Būda

Game 7. - 8. place

Su 10.4.2022
13:15
Harkiva
Aigija Tērauda
Päättynyt 0 - 2
Guntars Spalviņš
(6-12, 0-11)
 
 
Nauris Kašmers

Game 5. - 6. place

Su 10.4.2022
13:15
Kijiva
Elīze Strazdiņa
Päättynyt 0 - 2
Kaspars Biezais
(4-11, 0-11)
 
 
Agnese Gāga

Bronze medal game

Su 10.4.2022
14:05
Kijiva
Diāna Dubrovska
Päättynyt 3 - 2
Nikolajs Osipovs
(11-9, 7-12, 4-11, 11-7, 14-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics

Final

Su 10.4.2022
14:50
Kijiva
Andis Briģis
Päättynyt 0 - 3
Ziedonis Mazūrs
(5-12, 1-12, 6-11)
 
 
Agnese Gāga
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com