Powered by GameResultsOnline.com tournament management

LNSS season 2022 showdown 1st stage in Liepaja

9.4. - 10.4.2022 Kijiva, Harkiva, Ļviva | Latvia

Group B

Second league
Lohkotilanteet

Group B
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Andis Briģis550122 - 59635
2Nikolajs Osipovs541114 - 76384
3Guntars Spalviņš532117 - 75423
4Amanda Blumberga52374 - 89-152
5Aldis Kalniņš51443 - 99-561
6Milēna Bogustova50543 - 115-720
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa

Second league
Otteluohjelma

First round

La 9.4.2022
2   Group B
08:15
Harkiva
Nikolajs Osipovs
Päättynyt 2 - 0
Milēna Bogustova
(11-2, 12-10)
 
 
Nauris Kašmers
4   Group B
08:40
Kijiva
Andis Briģis
Päättynyt 2 - 1
Guntars Spalviņš
(6-11, 12-3, 11-5)
 
 
Dāvids Eļjaševics
7   Group B
09:30
Kijiva
Andis Briģis
Päättynyt 2 - 0
Nikolajs Osipovs
(12-2, 13-10)
 
 
Artūrs Kalniņš
9   Group B
09:30
Ļviva
Aldis Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Amanda Blumberga
(2-12, 6-11)
 
 
Nauris Kašmers
11   Group B
09:55
Harkiva
Milēna Bogustova
Päättynyt 0 - 2
Guntars Spalviņš
(3-11, 0-12)
 
 
Artūrs Kalniņš
15   Group B
10:45
Ļviva
Nikolajs Osipovs
Päättynyt 2 - 0
Amanda Blumberga
(12-1, 12-9)
 
 
Nauris Kašmers
16   Group B
11:10
Kijiva
Aldis Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Andis Briģis
(2-11, 6-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
20   Group B
12:00
Kijiva
Guntars Spalviņš
Päättynyt 2 - 0
Aldis Kalniņš
(11-2, 11-1)
 
 
Dāvids Eļjaševics
24   Group B
12:25
Ļviva
Andis Briģis
Päättynyt 2 - 0
Milēna Bogustova
(11-5, 11-5)
 
 
Dāvids Eļjaševics
26   Group B
14:10
Harkiva
Amanda Blumberga
Päättynyt 0 - 2
Guntars Spalviņš
(4-12, 4-12)
 
 
Dāvids Eļjaševics
27   Group B
14:10
Ļviva
Milēna Bogustova
Päättynyt 0 - 2
Aldis Kalniņš
(4-12, 5-12)
 
 
Nauris Kašmers
31   Group B
15:25
Kijiva
Guntars Spalviņš
Päättynyt 1 - 2
Nikolajs Osipovs
(11-9, 9-12, 9-11)
 
 
Agnese Gāga
32   Group B
15:25
Harkiva
Andis Briģis
Päättynyt 2 - 0
Amanda Blumberga
(12-3, 12-7)
 
 
Artūrs Kalniņš
37   Group B
16:15
Ļviva
Milēna Bogustova
Päättynyt 0 - 2
Amanda Blumberga
(2-11, 7-12)
 
 
Dāvids Eļjaševics
40   Group B
16:40
Ļviva
Aldis Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Nikolajs Osipovs
(0-12, 0-11)
 
 
Nauris Kašmers
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com