Powered by GameResultsOnline.com tournament management

LNSS season 2022 showdown 1st stage in Liepaja

9.4. - 10.4.2022 Kijiva, Harkiva, Ļviva | Latvia

Group C

Second league
Lohkotilanteet

Group C
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Elīze Strazdiņa541116 - 93234
2Diāna Dubrovska541120 - 85354
3Kaspars Biezais532128 - 97313
4Alise Mālere532107 - 72353
5Edgars Fomičevs51476 - 100-241
6Andris Kalniņš50517 - 117-1000
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa

Second league
Otteluohjelma

First round

La 9.4.2022
1   Group C
08:15
Kijiva
Kaspars Biezais
Päättynyt 1 - 2
Diāna Dubrovska
(9-12, 11-6, 5-11)
 
 
Artūrs Kalniņš
3   Group C
08:15
Ļviva
Elīze Strazdiņa
Päättynyt 2 - 0
Edgars Fomičevs
(11-9, 12-10)
 
 
Agnese Gāga
12   Group C
09:55
Ļviva
Alise Mālere
Päättynyt 2 - 0
Andris Kalniņš
(12-2, 12-0)
 
 
Dāvids Eļjaševics
13   Group C
10:45
Kijiva
Alise Mālere
Päättynyt 1 - 2
Kaspars Biezais
(5-12, 11-9, 7-11)
 
 
Agnese Gāga
14   Group C
10:45
Harkiva
Elīze Strazdiņa
Päättynyt 2 - 0
Andris Kalniņš
(11-3, 11-2)
 
 
Artūrs Kalniņš
17   Group C
11:10
Harkiva
Diāna Dubrovska
Päättynyt 2 - 0
Edgars Fomičevs
(11-9, 12-6)
 
 
Artūrs Būda
21   Group C
12:00
Ļviva
Kaspars Biezais
Päättynyt 2 - 0
Edgars Fomičevs
(11-4, 11-7)
 
 
Nauris Kašmers
23   Group C
12:25
Harkiva
Diāna Dubrovska
Päättynyt 2 - 0
Alise Mālere
(11-9, 12-5)
 
 
Artūrs Būda
25   Group C
14:10
Kijiva
Diāna Dubrovska
Päättynyt 1 - 2
Elīze Strazdiņa
(2-11, 11-9, 8-11)
 
 
Agnese Gāga
28   Group C
14:35
Kijiva
Edgars Fomičevs
Päättynyt 0 - 2
Alise Mālere
(6-12, 1-12)
 
 
Dāvids Eļjaševics
29   Group C
14:35
Harkiva
Kaspars Biezais
Päättynyt 2 - 0
Andris Kalniņš
(12-2, 11-0)
 
 
Artūrs Būda
33   Group C
15:25
Ļviva
Andris Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Diāna Dubrovska
(0-12, 0-12)
 
 
Artūrs Būda
34   Group C
15:50
Kijiva
Alise Mālere
Päättynyt 2 - 0
Elīze Strazdiņa
(11-2, 11-6)
 
 
Agnese Gāga
36   Group C
16:15
Harkiva
Edgars Fomičevs
Päättynyt 2 - 0
Andris Kalniņš
(12-5, 12-3)
 
 
Artūrs Būda
38   Group C
16:40
Kijiva
Kaspars Biezais
Päättynyt 1 - 2
Elīze Strazdiņa
(12-9, 8-12, 6-11)
 
 
Artūrs Kalniņš
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com