2.10.2022
12 teams | Nuorisohalli, Kilpahalli
Ice-hockey
1.10.2022 - 2.10.2022
55 teams | Turku, Turku Energia Areena, Kupittaa 2, Kupittaa 5, Turku Energia Areena A, Turku Energia Areena B, Kupittaa 2 A, Kupittaa 2 B, Kupittaa 5 A, Kupittaa 5 B
Football
1.10.2022 - 2.10.2022
20 teams | Vesileppis tekonurmi
Football
1.10.2022 - 2.10.2022
20 players | Strečno, Stôl 1, Stôl 2, Stôl 3
Showdown
24.9.2022 - 25.9.2022
16 teams | Leppävirta
Football
25.9.2022
12 teams | Lempäälä
Ice-hockey
24.9.2022 - 25.9.2022
12 teams | Mediatili Areena, Paavo Tirkkonen Areena
Ice-hockey
25.9.2022
10 teams | Loimaa
Ice-hockey
24.9.2022
5 teams | Loviisa
Ice-hockey
24.9.2022
12 teams | Kajaanin harjoitusjäähalli, Tulostaulun pääty, Katsomon pääty
Ice-hockey
24.9.2022
10 teams | Viialan tekonurmikenttä
Football
18.9.2022
10 teams | Hämeenkyrö
Ice-hockey
17.9.2022 - 18.9.2022
17 teams | Forssa 1, Forssa 2
Ice-hockey
18.9.2022
10 teams | Salon Jäähalli, SSO-halli
Ice-hockey
18.9.2022
5 teams | Loviisa
Ice-hockey
17.9.2022 - 18.9.2022
11 teams | Porvoon jäähalli, Porvoon nuorisohalli
Ice-hockey
17.9.2022 - 18.9.2022
32 teams | Kenttä 1 TN, Kenttä 2 TN, Kenttä 3 LN, Kenttä 4 LN
Football
18.9.2022
4 teams | Kangasala
Ice-hockey
17.9.2022
8 teams | Uudenkaupungin jäähalli
Ice-hockey
17.9.2022
5 teams | Loviisa
Ice-hockey
17.9.2022
12 teams | Lohja
Ice-hockey
17.9.2022
6 teams | Jäähalli, SSO-halli
Ice-hockey
10.9.2022 - 11.9.2022
18 teams | Lempäälä
Ice-hockey
10.9.2022 - 11.9.2022
16 teams | Linnanmaan Jäähalli
Ice-hockey
10.9.2022 - 11.9.2022
8 teams | Peurungan jäähalli
Ice-hockey
11.9.2022
10 teams | Porvoo 1, Porvoo 2
Ice-hockey
10.9.2022 - 11.9.2022
10 teams | Tampere
Ice-hockey
10.9.2022 - 11.9.2022
15 teams | Vuokatti
Ice-hockey
9.9.2022 - 11.9.2022
10 teams | Vierumäki
Ice-hockey
10.9.2022 - 11.9.2022
16 teams | Leppävirta
Ice-hockey
9.9.2022 - 11.9.2022
5 teams | Piispala
Ice-hockey
10.9.2022 - 11.9.2022
28 teams | Vaasan Sähkö Areena
Ice-hockey
10.9.2022
16 teams | Leppävirta
Football
10.9.2022
5 teams | Loviisa
Ice-hockey
2.9.2022 - 4.9.2022
8 teams | Kalajoki
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
18 teams | Lohjan jäähalli
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
6 teams | Tornio
Ice-hockey
4.9.2022
8 teams | Lempäälä
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
8 teams | Porvoo
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
12 teams | Linnanmaa jäähalli
Ice-hockey
4.9.2022
10 teams | Salon Jäähalli, SSO-halli
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
16 teams | Tuplajäät Toivala
Ice-hockey
31.8.2022 - 4.9.2022
12 teams | Kittilä , Sodankylä
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
48 teams | Hiukkavaaran monitoimitalo, Haukiputaan yhtenäiskoulu, Nallisport
Floorball
3.9.2022 - 4.9.2022
4 teams | Mäntän Pihlajalinna-Areena
Ice-hockey
2.9.2022 - 4.9.2022
5 teams | Piispala
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
12 teams | Leppävirta
Ice-hockey
2.9.2022 - 4.9.2022
32 teams | Lappeenranta
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
24 teams | Tukiareena, Notra Globen
Ice-hockey
3.9.2022 - 4.9.2022
27 teams | Sipoon jäähalli
Ice-hockey
3.9.2022
10 teams | Raasepori 1, Raasepori 2
Ice-hockey
3.9.2022
16 teams | Nallisport 1, Nallisport 2
Floorball
3.9.2022
10 teams | Valkeakoski
Ice-hockey
3.9.2022
6 teams | Ylivieska
Ice-hockey
28.8.2022 - 3.9.2022
24 teams | Virkkalan urheilukenttä, Asemanpellon pallokenttä
Football
20.7.2022 - 31.8.2022
9 teams | Harapainen Kenttä
Football
27.8.2022 - 28.8.2022
24 teams | Kupittaa, Varissuo
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
15 teams | Hyvinkään Jäähalli
Ice-hockey
26.8.2022 - 28.8.2022
6 teams | Oulun Baari Areena, Raksila Oulu
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
8 teams | Haparanda ishall
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
12 teams | Imatra, Imatran jäähalli OmaSp Areena
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
8 teams | Hakametsä 1
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
34 teams | Mikkeli, Mli
Football
26.8.2022 - 28.8.2022
8 teams | Leppävirta
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
8 teams | KOKKOLA jäähalli
Ice-hockey
26.8.2022 - 28.8.2022
16 teams | Myyrmäen jäähalli
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
12 teams | Tesoman jäähalli, Hakametsä
Ice-hockey
26.8.2022 - 28.8.2022
18 teams | Vuokatti Areena
Ice-hockey
27.8.2022 - 28.8.2022
16 teams | Mikkeli
Ice-hockey
26.8.2022 - 27.8.2022
12 teams | Nurmijärvi Klaukkalan Jäähalli
Ice-hockey
27.8.2022
6 teams | Inmet Areena Pyhäjärvi
Ice-hockey
19.8.2022 - 21.8.2022
16 teams | Lippumäen Tuplajäät
Ice-hockey
19.8.2022 - 21.8.2022
5 teams | Oulu
Ice-hockey
18.8.2022 - 21.8.2022
4 teams | Piispala
Ice-hockey
20.8.2022 - 21.8.2022
12 teams | Peurunka, Suolahti
Ice-hockey
20.8.2022 - 21.8.2022
13 teams | Ylöjärvi
Ice-hockey
20.8.2022 - 21.8.2022
18 teams | Kangasala ja Lempäälä
Ice-hockey
20.8.2022 - 21.8.2022
16 teams | Turun Impivaaran jäähalli
Ice-hockey
19.8.2022 - 21.8.2022
20 teams | Kuopio
Ice-hockey
20.8.2022 - 21.8.2022
16 teams | MIKKELI, Ikioma-Areena, MIKKELI, Harjoitushalli
Ice-hockey
20.8.2022
5 teams | Loimaa
Ice-hockey
13.8.2022 - 14.8.2022
8 teams | Kotka
Ice-hockey
12.8.2022 - 14.8.2022
4 teams | Laukaa
Ice-hockey
12.8.2022 - 14.8.2022
8 teams | Tuki-Areena, Tuki-Areena
Ice-hockey
12.8.2022 - 14.8.2022
10 teams | Leppävirta
Ice-hockey
13.8.2022 - 14.8.2022
24 teams | Oulu
Floorball
13.8.2022 - 14.8.2022
12 teams | Pirkkolan jäähalli
Ice-hockey
13.8.2022
4 teams | KALAJOKI
Ice-hockey
10.8.2022 - 13.8.2022
24 teams | Škoda Ice Rink, Letnany Arena
Ice-hockey
6.8.2022 - 7.8.2022
10 teams | Haminan jäähalli
Ice-hockey
5.8.2022 - 7.8.2022
4 teams | Škoda Ice Rink
Ice-hockey
4.8.2022 - 7.8.2022
5 teams | Zimní stadion Eden
Ice-hockey
5.8.2022 - 7.8.2022
4 teams | Espoo
Ice-hockey
5.8.2022 - 7.8.2022
34 teams | Kerava 1, Kerava 2, Järvenpää 1, Järvenpää 2
Ice-hockey
6.8.2022 - 7.8.2022
16 teams | Hyvinkää
Ice-hockey
29.7.2022 - 31.7.2022
24 teams | Helsinki Region, Järvenpään Arena A, Järvenpään Arena B
Ringette
28.7.2022 - 31.7.2022
60 teams | Savonlinnan jäähalli, Harjoitushalli, Savonlinnan jäähalli, Mediatili Areena, Tanhuvaaran Urheiluopisto, Tuukka Rask Areena , Suur-Savo Halli Rantasalmi
Ice-hockey
30.7.2022
28 teams | Nokian keskuskenttä
Football
21.7.2022 - 23.7.2022
55 players | Tiger, Monkey, Elephant, Puma, Alligator
Showdown
22.7.2022 - 23.7.2022
58 teams | Vesanto, Vesannon Urheilukenttä
Football
18.7.2022 - 22.7.2022
4 teams | Piispala
Ice-hockey
15.7.2022 - 16.7.2022
5 teams | Pirkkalan Jäähalli
Ballhockey
1.6.2022 - 13.7.2022
20 teams | Harapaisen Kenttä
Football
9.7.2022
10 teams | Suolahti
Ice-hockey
1.7.2022 - 3.7.2022
14 players | Pajulahti
Showdown
2.7.2022 - 3.7.2022
5 teams | Peurunka
Ice-hockey
2.7.2022 - 3.7.2022
23 players | Mellene, Zemene, Avene
Showdown
2.7.2022 - 3.7.2022
32 teams | Jyväskylä, Palokan tekonurmi, Viitaniemen tekonurmi
Football
2.7.2022
49 teams | Kuopio, Keskuskenttä
Football
27.6.2022 - 1.7.2022
3 teams | Piispala
Ice-hockey
20.6.2022 - 23.6.2022
6 teams | Piispala
Ice-hockey
16.6.2022 - 20.6.2022
7 teams | Piispala
Ice-hockey
16.6.2022 - 20.6.2022
4 teams | Piispala
Ice-hockey
18.6.2022 - 19.6.2022
19 teams | Leppävirta
Football
17.6.2022 - 18.6.2022
15 teams | Evo Areena, Kuusamo
Ice-hockey
12.6.2022 - 16.6.2022
8 teams | Piispala
Ice-hockey
12.6.2022 - 16.6.2022
3 teams | Piispala
Ice-hockey
8.6.2022 - 12.6.2022
5 teams | Piispala
Ice-hockey
11.6.2022
12 teams | Spiral-Halli
Floorball
5.6.2022 - 8.6.2022
5 teams | Piispala
Ice-hockey
3.6.2022 - 4.6.2022
59 players | Vilnius, Kaunas,, Klaipeda,, Šiauliai,, Trakai,
Showdown
27.5.2022 - 29.5.2022
4 teams | Imatra
Ice-hockey
28.5.2022
6 teams | vehkaCenter
Floorball
22.5.2022
12 teams | Hopun urheilupuisto Sastamala (kenttä A1), Hopun urheilupuisto Sastamala (kenttä A2)
Football
21.5.2022
12 teams | Tampere Center
Ice-hockey
14.5.2022 - 15.5.2022
20 teams | Leppävirta
Football
13.5.2022 - 15.5.2022
6 teams | Piispala
Ice-hockey
14.5.2022 - 15.5.2022
10 teams | Jalkapallohalli
Football
13.5.2022 - 15.5.2022
12 teams | Porvoo
Ice-hockey
13.5.2022 - 14.5.2022
6 teams | BUUGI 1, BUUGI 2
Ice-hockey
13.5.2022 - 14.5.2022
14 teams | Oulunsalon jäähalli
Ice-hockey
13.5.2022 - 14.5.2022
8 teams | Peurunka
Ice-hockey
14.5.2022
8 teams | Iisi-areena
Floorball
14.5.2022
19 teams | Kajaani
Floorball
11.5.2022 - 12.5.2022
8 teams | UK Areena
Ice-hockey
7.5.2022 - 8.5.2022
16 teams | Vierumäki
Ice-hockey
7.5.2022 - 8.5.2022
20 teams | Oulunsalon jäähalli
Ice-hockey
6.5.2022 - 8.5.2022
24 teams | Matinkylän Jääurheilukeskus
Ice-hockey
8.5.2022
10 teams | Porvoo
Ice-hockey
7.5.2022 - 8.5.2022
16 teams | Leppävirta
Football
7.5.2022
15 teams | Tampere, Tampere Sentteri
Ice-hockey
30.4.2022 - 1.5.2022
14 teams | Leppävirta
Football
30.4.2022 - 1.5.2022
8 teams | Peurunka
Ice-hockey
29.4.2022 - 1.5.2022
10 teams | Piispala
Ice-hockey
30.4.2022
6 teams | Hämeenkyrön Jäähalli
Ice-hockey
30.4.2022
8 teams | Oulun Energia Areena
Ice-hockey
23.4.2022 - 24.4.2022
18 teams | Jyväskylä, Go On Areena
Ice-hockey
22.4.2022 - 24.4.2022
12 teams | Suomen Urheiluopisto Vierumäki
Ice-hockey
23.4.2022 - 24.4.2022
12 teams | Imatra
Ice-hockey
23.4.2022 - 24.4.2022
40 teams | Oulu, Nallisport, Hiukkavaara
Floorball
24.4.2022
16 teams | Jalkapallohalli
Football
23.4.2022 - 24.4.2022
12 teams | Peurunka, Suolahti
Ice-hockey
22.4.2022 - 24.4.2022
25 teams | Tampere, Tampereen jäähalli
Ice-hockey
22.4.2022 - 24.4.2022
10 teams | Leppävirta
Ice-hockey
23.4.2022 - 24.4.2022
16 teams | Myyrmäki
Ice-hockey
23.4.2022 - 24.4.2022
16 teams | Ikioma-Areena, Mikkelin Harjoitusjäähalli
Ice-hockey
22.4.2022 - 24.4.2022
10 teams | Kuortane
Ice-hockey
22.4.2022 - 24.4.2022
5 teams | Piispala
Ice-hockey
23.4.2022
10 teams | Järvenpään Jäähalli
Ice-hockey
23.4.2022
8 teams | Malmin jäähalli
Ice-hockey
23.4.2022
16 teams | Hyvinkään jäähalli
Ice-hockey
23.4.2022
6 teams | Hameenkyrö
Ice-hockey
23.4.2022
12 teams | Maxbuild Areena
Ice-hockey
23.4.2022
8 teams | Naantali
Ice-hockey
23.4.2022
17 teams | Riihimäki
Ice-hockey
23.4.2022
6 teams | Helsinki
Ice-hockey
23.4.2022
20 teams | Vesileppis tekonurmi
Football
18.4.2022
24 teams | Tikkurilan Urheilupuisto
Ice-hockey
16.4.2022 - 18.4.2022
12 teams | Vierumäki
Ice-hockey
17.4.2022 - 18.4.2022
6 teams | Iisalmi
Ice-hockey
17.4.2022 - 18.4.2022
16 teams | Leppävirta
Ice-hockey
16.4.2022 - 18.4.2022
6 teams | Kisakallio
Ice-hockey
16.4.2022 - 18.4.2022
8 teams | Piispala
Ice-hockey
15.4.2022 - 17.4.2022
44 teams | rtv.fi (Espoonlahden Forum), Leader.fi (Ilmatar 1), Westpro.fi (Ilmatar 2), Ilmatar.fi (Ilmatar 3), Ramirent.fi (harjoitushalli 2), Hockeybase.fi (harjoitushalli 3), Espoonlahti harjoitushalli
Ice-hockey
15.4.2022 - 17.4.2022
24 teams | Järvenpään jäähalli
Ice-hockey
15.4.2022 - 17.4.2022
16 teams | Helsinki Region, Hyvinkään Jäähalli / Hyvinkää Icehockey hall
Ice-hockey
16.4.2022 - 17.4.2022
20 teams | Jyväskylä
Ice-hockey
15.4.2022 - 17.4.2022
22 teams | Linnanmaan jäähalli
Ice-hockey
17.4.2022
14 teams | Tikkurila Areena, Harjoitushalli
Ice-hockey
15.4.2022 - 17.4.2022
8 teams | Kuortane
Ice-hockey
16.4.2022 - 17.4.2022
9 teams | Peurunka
Ice-hockey
17.4.2022
9 teams | Riihimäen Jäähalli
Ice-hockey
17.4.2022
16 teams | Mikkeli
Ice-hockey
15.4.2022 - 16.4.2022
16 teams | Mikkeli
Ice-hockey
15.4.2022 - 16.4.2022
20 teams | Tikkurila
Ice-hockey
14.4.2022 - 16.4.2022
12 teams | Vierumäki
Ice-hockey
16.4.2022
8 teams | Porvoo
Ice-hockey
15.4.2022 - 16.4.2022
6 teams | Iisalmi
Ice-hockey
16.4.2022
8 teams | Ranua
Floorball
14.4.2022 - 16.4.2022
10 teams | Kisakallio
Ice-hockey
15.4.2022
10 teams | Helsinki
Ice-hockey
9.4.2022 - 10.4.2022
16 teams | Kenttä 1, Kenttä 2
Ice-hockey
9.4.2022 - 10.4.2022
28 teams | Sentteri
Ice-hockey
8.4.2022 - 10.4.2022
12 teams | Vierumäki
Ice-hockey
9.4.2022 - 10.4.2022
32 teams | Astora Areena
Ice-hockey
10.4.2022
18 teams | Järvenpään jäähalli, Harjoitushalli, oikea pääty , Harjoitushalli, vasen pääty, Areena, kahviopääty, Areena, kellopääty
Ice-hockey
9.4.2022 - 10.4.2022
12 teams | Linnanmaan jäähalli
Ice-hockey
10.4.2022
10 teams | Riihimäki
Ice-hockey
9.4.2022 - 10.4.2022
32 teams | Nurmijärvi Klaukkala
Ice-hockey
9.4.2022 - 10.4.2022
8 teams | Tornio
Ice-hockey
9.4.2022 - 10.4.2022
90 teams | Nallisport, Hiukkavaaran monitoimitalo
Floorball
10.4.2022
12 teams | Kuortane, I-Mediat Areena, KENTTÄ 1, I-Mediat Areena, KENTTÄ 2
Football
10.4.2022
4 teams | Iisalmi
Ice-hockey
8.4.2022 - 10.4.2022
42 teams | Espoonlahti harjoitusjäähalli, Espoonlahti Forum, Warrior-Areena Alpha-kaukalo, Warrior-Areena Covert-kaukalo, Tapiolan harjoitusjäähalli, Metro areena
Ice-hockey
8.4.2022 - 10.4.2022
26 teams | Prague, Ice Arena Letňany, Škoda Ice Rink
Ice-hockey
8.4.2022 - 10.4.2022
12 teams | Leppävirta
Ice-hockey
9.4.2022 - 10.4.2022
27 players | Kijiva, Harkiva, Ļviva
Showdown
9.4.2022 - 10.4.2022
64 teams | Buugi 1, Buugi 2, Harjoitushalli 1, Harjoitushali 2, Harjoitushalli 1 A, Harjoitushalli 1 B, Harjoitushalli 2 A, Harjoitushalli 2 B
Ice-hockey
9.4.2022 - 10.4.2022
10 teams | E. Helaakoski Areena Raahe
Ice-hockey
8.4.2022 - 10.4.2022
7 teams | Kisakallio
Ice-hockey
8.4.2022 - 10.4.2022
10 teams | Piispala
Ice-hockey
9.4.2022
12 teams | Nokian jäähalli
Ice-hockey
9.4.2022
20 teams | Rauma
Ice-hockey
9.4.2022
12 teams | Lohjan jäähalli, Lohjan jäähalli
Ice-hockey
2.4.2022 - 3.4.2022
17 teams | Kauniainen
Ice-hockey
2.4.2022 - 3.4.2022
16 teams | West Areena, Astora Areena, Harjoitusjäähalli
Ice-hockey
1.4.2022 - 3.4.2022
10 teams | Piispala
Ice-hockey
1.4.2022 - 3.4.2022
31 teams | Lohja, OP-Halli, Esbecon Areena, Kisakallion jäähalli
Ice-hockey
2.4.2022 - 3.4.2022
16 teams | Oulu, Linnanmaan jäähalli
Ice-hockey
2.4.2022
5 teams | Forssa
Ice-hockey
2.4.2022
10 teams | Salon Jäähalli, SSO-halli
Ice-hockey
2.4.2022
5 teams | Karstula
Ice-hockey
31.3.2022 - 2.4.2022
68 players | Nymburk
Showdown
2.4.2022
12 teams | Keravan jäähalli
Ice-hockey
25.3.2022 - 27.3.2022
8 teams | Kuortane
Football
21.3.2022 - 26.3.2022
8 teams | Ylivieska
Ice-hockey
19.3.2022 - 20.3.2022
24 teams | Oulunsalon jäähalli
Ice-hockey
18.3.2022 - 20.3.2022
8 teams | I-Mediat Areena
Football
19.3.2022 - 20.3.2022
10 teams | Niemisjärven kylätalo
Football
19.3.2022 - 20.3.2022
12 teams | Ranuan jäähalli
Rinkball
19.3.2022 - 20.3.2022
18 teams | Koulukatu
Ice-hockey
19.3.2022
4 teams | Leppävirta
Ice-hockey
11.3.2022 - 13.3.2022
16 players | X-BIONIC® SPHERE, Stôl 1, Stôl 2
Showdown
12.3.2022 - 13.3.2022
8 teams | Kisakallio
Ice-hockey
12.3.2022 - 13.3.2022
3 teams | Kisakallio
Floorball
12.3.2022
22 players | Jyväskylä
Showdown
5.3.2022
3 teams | Eurajoki
Street Hockey
20.2.2022
9 teams | Yli-Ii
Floorball
19.2.2022
8 teams | Utajärvi
Rinkball
12.2.2022 - 13.2.2022
12 teams | I-Mediat Areena, I-Mediat Areena, Kenttä 2
Football
12.2.2022 - 13.2.2022
6 teams | Garam Masala
Football
28.1.2022 - 30.1.2022
4 teams | Piispala
Ice-hockey
21.1.2022 - 23.1.2022
8 teams | I-Mediat Areena
Football
21.1.2022 - 23.1.2022
60 players | Lahti, Table
Showdown
21.1.2022 - 22.1.2022
120 teams | Wilhelm Areena, Stadion
Street Hockey
8.1.2022 - 9.1.2022
16 teams | Kuortane, I-Mediat Areena, I-Mediat Areena
Football
8.1.2022 - 9.1.2022
20 teams | Espoonlahti Forum, Espoonlahti Harjoitusjäähalli
Ice-hockey
6.1.2022 - 7.1.2022
6 teams | Piispala
Ice-hockey
6.1.2022 - 7.1.2022
15 teams | Peurungan jäähalli, Buugi liikuntakeskus
Ice-hockey
6.1.2022
18 teams | Espoo, Alpha kaukalo, Covert kaukalo
Ice-hockey
4.1.2022 - 5.1.2022
4 teams | Piispala
Ice-hockey
2.1.2022 - 3.1.2022
6 teams | Piispala
Ice-hockey
2.1.2022
15 teams | Hervanta 1, Sentteri - Radiokulma, Sentteri - Aseman Lukko
Ice-hockey
2.1.2022
10 teams | Lempäälän jäähalli 1
Ice-hockey
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com