Powered by GameResultsOnline.com tournament management

BSC Prague Showdown Cup 2022

31.3. - 2.4.2022 Nymburk | Tšekki

Naiset Eliitti
Lohkotilanteet

W First round

W A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi FIN4408 - 090 - 204
2Tina Gostencik SLO4316 - 374 - 663
3Vanessa Cascio ITA4225 - 475 - 782
4Pauline Arnould FRA4132 - 760 - 891
5Marketa Trncakova CZE4041 - 854 - 1000
W B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pierra Folino ITA4408 - 089 - 284
2Tereza Prikrylova CZE4316 - 392 - 733
3Rita Dutsch SUI4224 - 468 - 702
4Anja Dehoff GER4133 - 786 - 1061
5Maria Rajtarova SVK4041 - 844 - 1020
W C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Monika Szwalek POL3306 - 175 - 373
2Dominika Czuj POL3214 - 249 - 372
3Katarzyna Stenka POL3122 - 445 - 531
4Anja Cirar GER3031 - 632 - 740
W D
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sonia Tranchina ITA3306 - 176 - 343
2Annika Hein GER3214 - 370 - 592
3Kristina Cesnakova SVK3124 - 459 - 611
4Christelle Tomaskovic FRA3030 - 618 - 690
W E
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Agnieszka Bardzik POL3306 - 176 - 303
2Birgit Riester GER3215 - 377 - 672
3Walesca Andrighetti ITA3123 - 564 - 751
4Andrea Rippich GER3031 - 634 - 790
W F
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tanja Oranic SLO3306 - 069 - 223
2Weronika Szynal POL3214 - 256 - 332
3Bettina Stefan GER3122 - 442 - 461
4Renata Kohn GER3030 - 60 - 660

W Second round

W G
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi FIN2204 - 047 - 262
2Agnieszka Bardzik POL2112 - 242 - 391
3Annika Hein GER2020 - 423 - 470
W H
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tanja Oranic SLO2113 - 247 - 411
2Pierra Folino ITA2113 - 354 - 571
3Dominika Czuj POL2112 - 341 - 441
W I
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tereza Prikrylova CZE2113 - 247 - 481
2Weronika Szynal POL2113 - 352 - 561
3Monika Szwalek POL2112 - 347 - 421
W J
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Birgit Riester GER2204 - 048 - 272
2Sonia Tranchina ITA2112 - 232 - 351
3Tina Gostencik SLO2020 - 428 - 460
W K
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vanessa Cascio ITA2204 - 046 - 172
2Katarzyna Stenka POL2112 - 226 - 331
3Walesca Andrighetti ITA2020 - 425 - 470
W L
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Bettina Stefan GER2204 - 046 - 82
2Kristina Cesnakova SVK2112 - 227 - 381
3Rita Dutsch SUI2020 - 418 - 450
W M
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Anja Cirar GER3306 - 071 - 153
2Pauline Arnould FRA3214 - 251 - 452
3Maria Rajtarova SVK3122 - 546 - 781
4Andrea Rippich GER3031 - 652 - 820
W N
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Anja Dehoff GER3306 - 068 - 283
2Marketa Trncakova CZE3214 - 262 - 402
3Christelle Tomaskovic FRA3122 - 448 - 441
4Renata Kohn GER3030 - 60 - 660

W Third round

W 9 - 12 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tina Gostencik SLO1102 - 130 - 271
2Annika Hein GER1011 - 227 - 300
W 9 - 12 (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Dominika Czuj POL1102 - 123 - 291
2Monika Szwalek POL1011 - 229 - 230

W Placing 9 - 26

W 25 - 26
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Andrea Rippich GER1102 - 022 - 01
2Renata Kohn GER1010 - 20 - 220
W 23 - 24
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Christelle Tomaskovic FRA1102 - 128 - 161
2Maria Rajtarova SVK1011 - 216 - 280
W 21 - 22
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pauline Arnould FRA1102 - 023 - 81
2Marketa Trncakova CZE1010 - 28 - 230
W 19 - 20
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Anja Dehoff GER1102 - 025 - 191
2Anja Cirar GER1010 - 219 - 250
W 17 - 18
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Rita Dutsch SUI1102 - 023 - 121
2Walesca Andrighetti ITA1010 - 212 - 230
W 15 - 16
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Katarzyna Stenka POL1102 - 022 - 171
2Kristina Cesnakova SVK1010 - 217 - 220
W 13 - 14
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Bettina Stefan GER1102 - 125 - 261
2Vanessa Cascio ITA1011 - 226 - 250
W 11 - 12
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Annika Hein GER1102 - 130 - 221
2Monika Szwalek POL1011 - 222 - 300
W 9 - 10
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tina Gostencik SLO1102 - 130 - 211
2Dominika Czuj POL1011 - 221 - 300

W Quarterfinals

W QF 1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi FIN1103 - 033 - 41
2Sonia Tranchina ITA1010 - 34 - 330
W QF 2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Birgit Riester GER1103 - 240 - 401
2Agnieszka Bardzik POL1012 - 340 - 400
W QF 3
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tanja Oranic SLO1103 - 036 - 141
2Weronika Szynal POL1010 - 314 - 360
W QF 4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pierra Folino ITA1103 - 035 - 201
2Tereza Prikrylova CZE1010 - 320 - 350

W 5 - 8

W 5 - 8 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sonia Tranchina ITA1102 - 023 - 171
2Tereza Prikrylova CZE1010 - 217 - 230
W 5 - 8 (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Weronika Szynal POL1102 - 022 - 131
2Agnieszka Bardzik POL1010 - 213 - 220

W Semifinals

W SF 1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi FIN1103 - 033 - 91
2Pierra Folino ITA1010 - 39 - 330
W SF 2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tanja Oranic SLO1103 - 141 - 321
2Birgit Riester GER1011 - 332 - 410

W Placing 1 - 8

W 7 - 8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Agnieszka Bardzik POL1102 - 022 - 131
2Tereza Prikrylova CZE1010 - 213 - 220
W 5 - 6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sonia Tranchina ITA1102 - 128 - 271
2Weronika Szynal POL1011 - 227 - 280
W Bronze medal
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pierra Folino ITA1103 - 036 - 201
2Birgit Riester GER1010 - 320 - 360
W Final
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hanna Vilmi FIN1103 - 034 - 151
2Tanja Oranic SLO1010 - 315 - 340
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon erät +/- 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com