Powered by GameResultsOnline.com tournament management

BSC Prague Showdown Cup 2022

31.3. - 2.4.2022 Nymburk | Tšekki

Miehet Eliitti
Lohkotilanteet

M First round

M A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adrian Sloninka POL55010 - 0116 - 375
2Christoph Niehaus GER5327 - 5119 - 1053
3Ondrej Kodet CZE5327 - 5104 - 1043
4Lubos Zajic CZE5234 - 895 - 1262
5Franck Bouilloux FRA5144 - 8110 - 1271
6Vaclav Krychtalek CZE5142 - 862 - 1071
M B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Thade Rosenfeldt GER55010 - 0115 - 315
2Patrick Walterscheidt GER5327 - 4109 - 883
3Adam Wolczynski POL5327 - 5104 - 883
4Dusan Milo SVK5326 - 5101 - 883
5Antonio Michienzi GER5142 - 862 - 1041
6Giovanni Cancelliere ITA5050 - 1024 - 1160
M C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marco Carrai ITA4408 - 091 - 374
2Kevin Barth GER4316 - 486 - 713
3Jeremy Travert FRA4224 - 572 - 822
4David Hájek CZE4134 - 776 - 1001
5Petr Bayer CZE4042 - 872 - 1070
M D
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Stefan Marcin SVK4408 - 093 - 284
2Jaroslav Gajdos SVK4316 - 277 - 553
3Olli Kytoviita FIN4224 - 582 - 742
4Ciril Kavaš SLO4133 - 669 - 761
5Franck Miquard FRA4040 - 80 - 880
M E
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pietro Finistrella ITA4317 - 399 - 703
2Christoff Eilers BEL4316 - 388 - 703
3Pierre Bertrand FRA4316 - 494 - 763
4Deniz Kurtoglu GER4134 - 784 - 1041
5Benjamin Levicek CZE4042 - 860 - 1050
M F
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen FIN4408 - 199 - 484
2Tomas Myslivecek CZE4317 - 4100 - 943
3Andrea Lazzarini ITA4225 - 486 - 622
4Timotej Skledar SLO4133 - 667 - 831
5Taha Festali FRA4040 - 826 - 910
M G
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Miroslav Marcinko SVK4317 - 2100 - 663
2Francesco Raffi ITA4316 - 4100 - 873
3Pavol Kuboško SVK4225 - 486 - 752
4Ladislav Humski SLO4225 - 595 - 962
5Simon Bienlein GER4040 - 835 - 920
M H
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lukasz Byczkowski POL4408 - 093 - 374
2Luciano Florio ITA4316 - 4103 - 753
3Simon Rejtar CZE4225 - 486 - 632
4Horst Griffaton GER4133 - 660 - 791
5Sebastian Dellit GER4040 - 80 - 880

M Second round

M I
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adrian Sloninka POL3306 - 175 - 413
2Luciano Florio ITA3215 - 372 - 672
3Pietro Finistrella ITA3123 - 456 - 621
4Jaroslav Gajdos SVK3030 - 637 - 700
M J
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Thade Rosenfeldt GER3306 - 066 - 123
2Ari Lahtinen FIN3214 - 357 - 532
3Kevin Barth GER3123 - 446 - 611
4Francesco Raffi ITA3030 - 623 - 660
M K
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Patrick Walterscheidt GER3306 - 172 - 463
2Marco Carrai ITA3215 - 272 - 352
3Tomas Myslivecek CZE3122 - 438 - 531
4Miroslav Marcinko SVK3030 - 618 - 660
M L
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Stefan Marcin SVK3306 - 179 - 383
2Lukasz Byczkowski POL3215 - 374 - 732
3Christoff Eilers BEL3123 - 571 - 761
4Christoph Niehaus GER3031 - 637 - 740
M M
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pierre Bertrand FRA3306 - 070 - 333
2Olli Kytoviita FIN3214 - 474 - 702
3Ondrej Kodet CZE3123 - 461 - 741
4Simon Rejtar CZE3031 - 648 - 760
M N
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Andrea Lazzarini ITA3215 - 380 - 682
2Jeremy Travert FRA3214 - 260 - 402
3Adam Wolczynski POL3123 - 563 - 741
4Pavol Kuboško SVK3123 - 561 - 821
M O
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Deniz Kurtoglu GER3306 - 180 - 493
2Horst Griffaton GER3214 - 365 - 562
3Ciril Kavaš SLO3123 - 551 - 741
4Lubos Zajic CZE3032 - 668 - 850
M P
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Timotej Skledar SLO3306 - 281 - 673
2David Hájek CZE3214 - 478 - 832
3Ladislav Humski SLO3124 - 475 - 721
4Dusan Milo SVK3032 - 676 - 880
M Q
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Benjamin Levicek CZE4408 - 1101 - 394
2Franck Bouilloux FRA4317 - 298 - 363
3Giovanni Cancelliere ITA4224 - 453 - 452
4Franck Miquard FRA3030 - 60 - 660
5Sebastian Dellit GER3030 - 60 - 660
M R
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Petr Bayer CZE4408 - 1100 - 574
2Vaclav Krychtalek CZE4317 - 4119 - 933
3Antonio Michienzi GER4133 - 670 - 911
4Simon Bienlein GER4133 - 656 - 881
5Taha Festali FRA4133 - 776 - 921

M 9-16

M 9 - 12 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pietro Finistrella ITA1102 - 128 - 261
2Christoff Eilers BEL1011 - 226 - 280
M 9 - 12 (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tomas Myslivecek CZE1102 - 025 - 131
2Kevin Barth GER1010 - 213 - 250
M 13 - 16 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Jaroslav Gajdos SVK1102 - 122 - 241
2Christoph Niehaus GER1011 - 224 - 220
M 13 - 16 (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Francesco Raffi ITA1102 - 022 - 111
2Miroslav Marcinko SVK1010 - 211 - 220

M Placing 9 - 42

M 41 - 42
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sebastian Dellit GER0000 - 00 - 00
2Taha Festali FRA0000 - 00 - 00
M 39 - 40
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Franck Miquard FRA0000 - 00 - 00
2Simon Bienlein GER0000 - 00 - 00
M 37 - 38
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Antonio Michienzi GER1102 - 130 - 261
2Giovanni Cancelliere ITA1011 - 226 - 300
M 35 - 36
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Franck Bouilloux FRA1102 - 124 - 171
2Vaclav Krychtalek CZE1011 - 217 - 240
M 33 - 34
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Benjamin Levicek CZE1102 - 023 - 141
2Petr Bayer CZE1010 - 214 - 230
M 31 - 32
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Dusan Milo SVK1102 - 022 - 111
2Lubos Zajic CZE1010 - 211 - 220
M 29 - 30
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ladislav Humski SLO1102 - 022 - 121
2Ciril Kavaš SLO1010 - 212 - 220
M 27 - 28
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1David Hájek CZE1102 - 022 - 141
2Horst Griffaton GER1010 - 214 - 220
M 25 - 26
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Deniz Kurtoglu GER1102 - 134 - 301
2Timotej Skledar SLO1011 - 230 - 340
M 23 - 24
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pavol Kuboško SVK1102 - 022 - 101
2Simon Rejtar CZE1010 - 210 - 220
M 21 - 22
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adam Wolczynski POL1102 - 022 - 151
2Ondrej Kodet CZE1010 - 215 - 220
M 19 - 20
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Olli Kytoviita FIN1102 - 024 - 201
2Jeremy Travert FRA1010 - 220 - 240
M 17 - 18
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pierre Bertrand FRA1102 - 023 - 171
2Andrea Lazzarini ITA1010 - 217 - 230
M 15 - 16
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Christoph Niehaus GER1102 - 022 - 141
2Miroslav Marcinko SVK1010 - 214 - 220
M 13-14
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Francesco Raffi ITA1102 - 024 - 211
2Jaroslav Gajdos SVK1010 - 221 - 240
M 11 - 12
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Christoff Eilers BEL1102 - 023 - 91
2Kevin Barth GER1010 - 29 - 230
M 9 - 10
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pietro Finistrella ITA1102 - 131 - 211
2Tomas Myslivecek CZE1011 - 221 - 310

M Quarterfinals

M QF 1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adrian Sloninka POL1103 - 139 - 261
2Lukasz Byczkowski POL1011 - 326 - 390
M QF 2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Stefan Marcin SVK1103 - 035 - 191
2Luciano Florio ITA1010 - 319 - 350
M QF 3
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Thade Rosenfeldt GER1103 - 137 - 381
2Marco Carrai ITA1011 - 338 - 370
M QF 4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen FIN1103 - 242 - 361
2Patrick Walterscheidt GER1012 - 336 - 420

M 5 - 8

M 5 - 8 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lukasz Byczkowski POL1102 - 023 - 161
2Patrick Walterscheidt GER1010 - 216 - 230
M 5 - 8 (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marco Carrai ITA1102 - 022 - 91
2Luciano Florio ITA1010 - 29 - 220

M Semifinals

M SF 1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adrian Sloninka POL1103 - 246 - 361
2Ari Lahtinen FIN1012 - 336 - 460
M SF 2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Stefan Marcin SVK1103 - 140 - 301
2Thade Rosenfeldt GER1011 - 330 - 400

M Placing 1 - 8

M 7 - 8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Luciano Florio ITA1102 - 125 - 251
2Patrick Walterscheidt GER1011 - 225 - 250
M 5 - 6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lukasz Byczkowski POL1102 - 023 - 131
2Marco Carrai ITA1010 - 213 - 230
M Bronze medal
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Thade Rosenfeldt GER1103 - 035 - 81
2Ari Lahtinen FIN1010 - 38 - 350
M Final
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adrian Sloninka POL1103 - 034 - 181
2Stefan Marcin SVK1010 - 318 - 340
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon erät +/- 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com