Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Nordic Hockey Trophy 2019

26.4. - 28.4.2019 Warrior Areena, Espoonlahden jäähalli, Matinkylän Jäähalli, Tapiolan Jäähalli | Suomi

Pojat-06 AA - Otteluohjelma

AA alkulohkot

Pe 26.4.2019
1
15:00
AA alkulohko1
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
Svealand HC404
BJR LV White1321
2
14:00
AA alkulohko2
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
BJR White101
Kuhmon Kiva Ht101
3
16:00
AA alkulohko3
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
EPS Black321
SaiPa Patet220
4
15:15
AA alkulohko4
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
HJK Blue853
Kiekko-Tiikerit oranssi110
5
17:15
AA alkulohko1
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
TPS211
Pelicans Valkoinen101
6
16:15
AA alkulohko2
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Team LKP1248
Jokipojat Punainen211
7
18:15
AA alkulohko3
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
Rauman Lukko Team321
Warkis D2-06110
8
17:30
AA alkulohko4
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Ahmat Musta532
Kalpa Black413
9
19:30
AA alkulohko1
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
TPS211
BJR LV White1110
10
18:30
AA alkulohko2
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Team LKP844
BJR White312
11
20:30
AA alkulohko3
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
Rauman Lukko Team303
EPS Black312
12
19:45
AA alkulohko4
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Ahmat Musta211
HJK Blue716
La 27.4.2019
13
08:00
AA alkulohko1
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
Pelicans Valkoinen202
Svealand HC752
14
08:00
AA alkulohko2
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Jokipojat Punainen211
Kuhmon Kiva Ht1138
15
09:00
AA alkulohko3
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
Warkis D2-06422
SaiPa Patet110
16
09:15
AA alkulohko4
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Kalpa Black514
Kiekko-Tiikerit oranssi752
17
10:15
AA alkulohko1
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
BJR LV White1734
Pelicans Valkoinen312
18
10:15
AA alkulohko2
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
BJR White927
Jokipojat Punainen000
19
11:15
AA alkulohko3
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
EPS Black110
Warkis D2-06211
20
11:30
AA alkulohko4
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
HJK Blue505
Kalpa Black422
21
12:30
AA alkulohko1
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
Svealand HC431
TPS853
22
12:30
AA alkulohko2
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Kuhmon Kiva Ht211
Team LKP725
23
13:30
AA alkulohko3
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
SaiPa Patet000
Rauman Lukko Team844
24
13:45
AA alkulohko4
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Kiekko-Tiikerit oranssi422
Ahmat Musta211

AA lohkofinaalit

La 27.4.2019
25
14:45
AA lohkofinaali A1
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
TPS202
Kuhmon Kiva Ht312
26
14:45
AA lohkofinaali A2
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Svealand HC211
Team LKP642
27
15:45
AA lohkofinaali B1
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
BJR LV White1312
Jokipojat Punainen220
28
16:00
AA lohkofinaali B2
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
BJR White211
Pelicans Valkoinen000
29
17:00
AA lohkofinaali A3
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
Rauman Lukko Team321
Kiekko-Tiikerit oranssi633
30
17:00
AA lohkofinaali A4
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Warkis D2-06321
HJK Blue514
31
18:00
AA lohkofinaali B3
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
EPS Black1010VL
Kalpa Black2101
32
18:15
AA lohkofinaali B4
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
SaiPa Patet211
Ahmat Musta422

AA välierät

La 27.4.2019
33
19:15
AA välierä A 1/1
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
Kuhmon Kiva Ht1165
Kiekko-Tiikerit oranssi303
34
19:15
AA välierä A 1/2
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Team LKP6231VL
HJK Blue5500
Su 28.4.2019
35
08:00
AA välierä B 1/1
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
BJR LV White1321
Kalpa Black101
36
08:00
AA välierä B 1/2
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
BJR White532
Ahmat Musta431
37
09:15
AA välierä B 2/1
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
Jokipojat Punainen000
EPS Black633
38
09:00
AA välierä B 2/2
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Pelicans Valkoinen321
SaiPa Patet101
39
10:15
AA välierä A 2/1
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
TPS101
Rauman Lukko Team312
40
10:15
AA välierä A 2/2
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Svealand HC541
Warkis D2-06202

AA sijoitusottelut

Su 28.4.2019
41
11:30
AA 15-16
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
SaiPa Patet321
Jokipojat Punainen101
42
11:15
AA 13-14
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
EPS Black321
Pelicans Valkoinen422
43
12:30
AA 11-12
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
Kalpa Black303
Ahmat Musta211
44
12:30
AA 9-10
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
BJR LV White1000
BJR White440
45
13:30
AA 7-8
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
TPS220
Warkis D2-06413
46
13:45
AA 5-6
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Rauman Lukko Team312
Svealand HC000
47
14:45
AA Pronssiottelu
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 2
Kiekko-Tiikerit oranssi101
HJK Blue541
48
15:00
AA Loppuottelu
Matinkylän Jäähalli, Matinkylä 3
Kuhmon Kiva Ht000
Team LKP532
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2019 GameResultsOnline.com