Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Nordic Hockey Trophy 2019

26.4. - 28.4.2019 Warrior Areena, Espoonlahden jäähalli, Matinkylän Jäähalli, Tapiolan Jäähalli | Suomi

Pojat-06 A - Otteluohjelma

A alkulohkot

Pe 26.4.2019
1
14:00
A alkulohko1
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
BJR White110
RNK Flames211
2
14:00
A alkulohko2
Espoonlahden jäähalli, Forum
EPS Blue211
HaKi White1046
3
15:00
A alkulohko3
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
BJR LV White2000
Uplakers734
4
15:15
A alkulohko4
Espoonlahden jäähalli, Forum
HJK Black110
Haki White2422
5
16:15
A alkulohko1
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
TPS UPIT532
Pelicans Musta101
6
16:15
A alkulohko2
Espoonlahden jäähalli, Forum
TPS SEPOT312
Hermes Valkoinen642
7
17:15
A alkulohko3
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
Rauman Lukko Säppi404
Kalpa Silver422
8
17:30
A alkulohko4
Espoonlahden jäähalli, Forum
Ahmat Valkoinen431
Jokipojat Valkoinen853
9
18:30
A alkulohko1
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
TPS UPIT321
BJR White743
10
18:30
A alkulohko2
Espoonlahden jäähalli, Forum
TPS SEPOT211
EPS Blue000
11
19:30
A alkulohko3
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
Rauman Lukko Säppi110
BJR LV White2211
12
19:45
A alkulohko4
Espoonlahden jäähalli, Forum
Ahmat Valkoinen110
HJK Black624
La 27.4.2019
13
08:00
A alkulohko1
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
Pelicans Musta000
RNK Flames422
14
08:00
A alkulohko2
Espoonlahden jäähalli, Forum
Hermes Valkoinen220
HaKi White743
15
09:00
A alkulohko3
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
Kalpa Silver220
Uplakers541
16
09:15
A alkulohko4
Espoonlahden jäähalli, Forum
Jokipojat Valkoinen422
Haki White21165
17
10:15
A alkulohko1
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
BJR White110
Pelicans Musta431
18
10:15
A alkulohko2
Espoonlahden jäähalli, Forum
EPS Blue523
Hermes Valkoinen853
19
11:15
A alkulohko3
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
BJR LV White2101
Kalpa Silver532
20
11:30
A alkulohko4
Espoonlahden jäähalli, Forum
HJK Black321
Jokipojat Valkoinen220
21
12:30
A alkulohko1
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
RNK Flames413
TPS UPIT321
22
12:30
A alkulohko2
Espoonlahden jäähalli, Forum
HaKi White440
TPS SEPOT110
23
13:30
A alkulohko3
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
Uplakers633
Rauman Lukko Säppi110
24
13:45
A alkulohko4
Espoonlahden jäähalli, Forum
Haki White2981
Ahmat Valkoinen431

A lohkofinaalit

La 27.4.2019
25
14:45
A lohkofinaali A1
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
RNK Flames211
Hermes Valkoinen880
26
14:45
A lohkofinaali A2
Espoonlahden jäähalli, Forum
BJR White110
HaKi White505
27
15:45
A lohkofinaali B1
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
TPS UPIT211
EPS Blue431
28
16:00
A lohkofinaali B2
Espoonlahden jäähalli, Forum
Pelicans Musta000
TPS SEPOT523
29
17:00
A lohkofinaali A3
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
Uplakers312
HJK Black743
30
17:00
A lohkofinaali A4
Espoonlahden jäähalli, Forum
Kalpa Silver110
Haki White2716
31
18:00
A lohkofinaali B3
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
BJR LV White2422
Ahmat Valkoinen211
32
18:00
A lohkofinaali B4
Espoonlahden jäähalli, Forum
Jokipojat Valkoinen3030VL
Rauman Lukko Säppi4211

A välierät

La 27.4.2019
33
19:15
A välierä A 1/1
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
Hermes Valkoinen532
HJK Black303
34
19:00
A välierä A 1/2
Espoonlahden jäähalli, Forum
HaKi White7331VL
Haki White26330
Su 28.4.2019
35
08:00
A välierä B 1/1
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
EPS Blue532
BJR LV White2321
36
08:00
A välierä B 1/2
Espoonlahden jäähalli, Forum
TPS SEPOT523
Rauman Lukko Säppi211
37
09:15
A välierä B 2/1
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
TPS UPIT651
Ahmat Valkoinen431
38
09:00
A välierä B 2/2
Espoonlahden jäähalli, Forum
Pelicans Musta312
Jokipojat Valkoinen211
39
10:15
A välierä A 2/1
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
RNK Flames220
Uplakers330
40
10:15
A välierä A 2/2
Espoonlahden jäähalli, Forum
BJR White321
Kalpa Silver000

A sijoitusottelut

Su 28.4.2019
41
11:30
A 15-16
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
Ahmat Valkoinen1064
Jokipojat Valkoinen312
42
11:15
A 13-14
Espoonlahden jäähalli, Forum
TPS UPIT422
Pelicans Musta202
43
12:30
A 11-12
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
BJR LV White2110
Rauman Lukko Säppi413
44
12:30
A 9-10
Espoonlahden jäähalli, Forum
EPS Blue312
TPS SEPOT101
45
13:30
A 7-8
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
RNK Flames532
Kalpa Silver101
46
13:45
A 5-6
Espoonlahden jäähalli, Forum
Uplakers422
BJR White000
47
14:45
A Pronssiottelu
Espoonlahden jäähalli, Harjoitushalli
HJK Black211
Haki White2110
48
15:00
A Loppuottelu
Espoonlahden jäähalli, Forum
Hermes Valkoinen312
HaKi White743
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com