Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Nordic Hockey Trophy 2019

26.4. - 28.4.2019 Warrior Areena, Espoonlahden jäähalli, Matinkylän Jäähalli, Tapiolan Jäähalli | Suomi

Pojat-06 A - Lohkotilanteet

A alkulohkot

A alkulohko1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1RNK Flames330010 - 46
2BJR White31029 - 92
3TPS UPIT310211 - 122
4Pelicans Musta31025 - 102
A alkulohko2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HaKi White330021 - 56
2Hermes Valkoinen320116 - 154
3TPS SEPOT31026 - 102
4EPS Blue30037 - 200
A alkulohko3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Uplakers330018 - 36
2Kalpa Silver311111 - 103
3BJR LV White231023 - 132
4Rauman Lukko Säppi30126 - 121
A alkulohko4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Haki White2330024 - 96
2HJK Black320110 - 74
3Jokipojat Valkoinen310214 - 182
4Ahmat Valkoinen30039 - 230

A lohkofinaalit

A lohkofinaali A1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Hermes Valkoinen11008 - 22
2RNK Flames10012 - 80
A lohkofinaali A2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HaKi White11005 - 12
2BJR White10011 - 50
A lohkofinaali B1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EPS Blue11004 - 22
2TPS UPIT10012 - 40
A lohkofinaali B2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1TPS SEPOT11005 - 02
2Pelicans Musta10010 - 50
A lohkofinaali A3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK Black11007 - 32
2Uplakers10013 - 70
A lohkofinaali A4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Haki White211007 - 12
2Kalpa Silver10011 - 70
A lohkofinaali B3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR LV White211004 - 22
2Ahmat Valkoinen10012 - 40
A lohkofinaali B4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Rauman Lukko Säppi11004 - 32
2Jokipojat Valkoinen10013 - 40

A välierät

A välierä A 1/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Hermes Valkoinen11005 - 32
2HJK Black10013 - 50
A välierä A 1/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HaKi White11007 - 62
2Haki White210016 - 70
A välierä B 1/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EPS Blue11005 - 32
2BJR LV White210013 - 50
A välierä B 1/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1TPS SEPOT11005 - 22
2Rauman Lukko Säppi10012 - 50
A välierä B 2/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1TPS UPIT11006 - 42
2Ahmat Valkoinen10014 - 60
A välierä B 2/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Pelicans Musta11003 - 22
2Jokipojat Valkoinen10012 - 30
A välierä A 2/1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Uplakers11003 - 22
2RNK Flames10012 - 30
A välierä A 2/2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BJR White11003 - 02
2Kalpa Silver10010 - 30

A sijoitusottelut

A 15-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Ahmat Valkoinen110010 - 32
2Jokipojat Valkoinen10013 - 100
A 13-14
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1TPS UPIT11004 - 22
2Pelicans Musta10012 - 40
A 11-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Rauman Lukko Säppi11004 - 12
2BJR LV White210011 - 40
A 9-10
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EPS Blue11003 - 12
2TPS SEPOT10011 - 30
A 7-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1RNK Flames11005 - 12
2Kalpa Silver10011 - 50
A 5-6
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Uplakers11004 - 02
2BJR White10010 - 40
A Pronssiottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK Black11002 - 12
2Haki White210011 - 20
A Loppuottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HaKi White11007 - 32
2Hermes Valkoinen10013 - 70
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Lohkon otteluiden maaliero 4) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 5) Keskinäisten otteluiden maaliero 6) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 7) Rangaistukset 8) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2019 GameResultsOnline.com