8.2.2023 - 9.2.2023
8 teams | Pori
Ice-hockey
10.2.2023 - 12.2.2023
8 teams | I-Mediat Areena
Football
11.2.2023
8 teams | Nummela
Football
Pojat 2008 Harraste
11.2.2023 - 12.2.2023
16 teams | Oulu
Football
11.2.2023 - 12.2.2023
5 teams | Piispala
Ice-hockey
12.2.2023
16 teams | Kuopion halli
Football
12.2.2023
8 teams | Lohja
Ice-hockey
15.2.2023
15 teams | Tampere
Futsal
17.2.2023 - 19.2.2023
8 teams | Ilkka areena, Kuortane Urheiluopisto
Football
19.2.2023
16 teams | Mikkeli, Mikkelin jalkapallohalli
Football
26.2.2023
10 teams | Hannulanmäen jäähalli
Ice-hockey
Mixed-15
4.3.2023
6 teams | Hämeenkyrö
Ice-hockey
Mixed-11 AA
4.3.2023
8 teams | Ylöjärvi
Football
Girls-14 More played
17.3.2023 - 19.3.2023
20 teams | Oulunsalon jäähalli
Ice-hockey
18.3.2023 - 19.3.2023
16 teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Football
Tytöt-10 KilpaTytöt-10 Haaste
18.3.2023
8 teams | Ylöjärvi
Football
Girls-14 Less played
18.3.2023
10 teams | Niemisjärvi, Kuopio
Football
24.3.2023 - 26.3.2023
8 teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Football
Tytöt-08 Kilpa
31.3.2023 - 2.4.2023
36 teams | Lohja - Nummela - Kisakallio
Ice-hockey
31.3.2023 - 2.4.2023
60 teams | Jyväskylän harjoitusjäähalli, Hippos, Go-On Areena (Killerin jäähalli Buugi)
Ice-hockey
1.4.2023
16 teams | Kerava , Kerava 2
Ice-hockey
1.4.2023
12 teams | Rauma
Ice-hockey
1.4.2023 - 2.4.2023
16 teams | Oulu, Linnanmaan jäähalli
Ice-hockey
1.4.2023 - 2.4.2023
8 teams | Tanhuvaaran Urheiluopisto
Ice-hockey
U10
1.4.2023
16 teams | Harjoitushalli, Ikioma Areena
Ice-hockey
1.4.2023
12 teams | Kankaanpään jäähalli
Ice-hockey
1.4.2023
16 teams | Espoo
Ice-hockey
1.4.2023 - 2.4.2023
16 teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Football
Pojat-11 KilpaPojat-11 Haaste
1.4.2023 - 2.4.2023
18 teams | Leppävirta
Ice-hockey
1.4.2023 - 2.4.2023
10 teams | Raahe
Ice-hockey
U11 AA
1.4.2023 - 2.4.2023
12 teams | Kouvola, Kuusankosken jäähalli , Valkealan jäähalli
Ice-hockey
AAA lohkoAA lohko
2.4.2023
16 teams | Mikkelin jalkapallohalli
Football
2.4.2023
5 teams | Salon jäähalli
Ice-hockey
2.4.2023
20 teams | Tuki-Areena, Lähdepellon urheilualue
Ice-hockey
U9
2.4.2023
8 teams | Haapajärvi
Ice-hockey
6.4.2023 - 8.4.2023
12 teams | Vierumäki
Ice-hockey
U12 AU12 AA
6.4.2023 - 8.4.2023
20 teams | Vuosaaren jäähalli, Myllypuron jäähalli
Ice-hockey
7.4.2023 - 9.4.2023
16 teams | Myyrmäen jäähalli
Ice-hockey
Boys-09 AAABoys-09 AA
7.4.2023 - 10.4.2023
10 teams | Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä Vuores
Football
P12 KilpaP12 HaasteP11 KilpaP11 HaasteP10 KilpaP10 HaasteP9 KilpaP9 HaasteP8 KilpaP8 HaasteT13T12T11T10T9 KilpaT9 HaasteT8 KilpaT8 Haaste
7.4.2023 - 8.4.2023
20 teams | Vantaa
Ice-hockey
KilpaHaaste
7.4.2023 - 9.4.2023
18 teams | Vuokatti Areena
Ice-hockey
AAAAA
7.4.2023 - 9.4.2023
44 teams | Espoo, Matinkylä
Ice-hockey
7.4.2023
10 teams | Klaukkala
Ice-hockey
7.4.2023 - 8.4.2023
16 teams | Leppävirta
Ice-hockey
Mixed-14 Fun
8.4.2023
12 teams | Riihimäen Jäähalli
Ice-hockey
Kilpasarja (AAA)Keskitason sarja (AA)Kevyt taso (A)
8.4.2023
8 teams | Lempäälä
Ice-hockey
Pojat-U14 AAA
8.4.2023
15 teams | Rajupaja Areena
Ice-hockey
Mixed-14
8.4.2023 - 9.4.2023
16 teams | Tesoma, Hakametsä
Ice-hockey
8.4.2023 - 10.4.2023
10 teams | Leppävirta
Ice-hockey
Seka-13
8.4.2023 - 10.4.2023
12 teams | Suomen Urheiluopisto
Ice-hockey
U11 (2012) AAAU11 (2012) AA
8.4.2023
5 teams | Kuortaneen Jäähalli
Ice-hockey
Pelitällit Kuortane
8.4.2023 - 9.4.2023
24 teams | Warrior Areena, Espoonlahti, Tapiola
Ice-hockey
9.4.2023
24 teams | Tikkurilan Areena, Harjoitushalli
Ice-hockey
Mixed-14 Fun
14.4.2023 - 16.4.2023
16 teams | Hyvinkää
Ice-hockey
14.4.2023 - 16.4.2023
32 teams | Prague
Ice-hockey
14.4.2023 - 16.4.2023
24 teams | Järvenpään jäähalli
Ice-hockey
14.4.2023 - 16.4.2023
12 teams | Vierumäen urheiluopisto
Ice-hockey
14.4.2023 - 16.4.2023
18 teams | Vuokatti
Ice-hockey
AAAAA
15.4.2023 - 16.4.2023
12 teams | Savonlinna, Talvisalon Jäähalli, Paavo Tirkkonen Areena
Ice-hockey
15.4.2023 - 16.4.2023
16 teams | Mikkeli
Ice-hockey
Mixed-11 AAAMixed-11 AA
15.4.2023 - 16.4.2023
24 teams | Klaukkala
Ice-hockey
15.4.2023
24 teams | Espoo, Warrior Areena
Ice-hockey
Mixed-14
15.4.2023
16 teams | Pori
Ice-hockey
15.4.2023
10 teams | Helsinki
Ice-hockey
AAA
15.4.2023 - 16.4.2023
16 teams | Hämeenlinna
Ice-hockey
U10
15.4.2023
6 teams | Leppäkoski Areena Parkano
Ice-hockey
15.4.2023
10 teams | Kauniainen
Ice-hockey
15.4.2023 - 16.4.2023
8 teams | Kalajoen jäähalli
Ice-hockey
15.4.2023
10 teams | Kattokeskus Areena
Ice-hockey
U12 AA+U12 A+
15.4.2023 - 16.4.2023
8 teams | Espoo
Ice-hockey
15.4.2023 - 16.4.2023
16 teams | Energia Areena JH1, Seinäjoen jäähalli JH2
Ice-hockey
Mixed-09 AAAMixed-09 AA
15.4.2023 - 16.4.2023
16 teams | Keski-Espoon Urheilupuisto, tekonurmi 2
Football
EliteKilpa
15.4.2023 - 16.4.2023
12 teams | IMATRAN JÄÄHALLI, OMASP AREENA
Ice-hockey
15.4.2023 - 16.4.2023
24 teams | Sentteri
Ice-hockey
16.4.2023
8 teams | Kauniaisten jäähalli
Ice-hockey
16.4.2023
8 teams | Helsinki
Ice-hockey
16.4.2023
8 teams | Mikkeli
Football
Harrasteturnaus
16.4.2023
12 teams | Riihimäki
Ice-hockey
AA+AA-A
21.4.2023 - 22.4.2023
8 teams | Peurungan jäähalli
Ice-hockey
Harrasteturnaus 2023
21.4.2023 - 23.4.2023
18 teams | Vuokatti
Ice-hockey
AAAAA
21.4.2023 - 23.4.2023
12 teams | Vierumäki
Ice-hockey
22.4.2023 - 23.4.2023
12 teams | Mikkeli
Ice-hockey
Mixed-13
22.4.2023 - 23.4.2023
12 teams | Kauniainen
Ice-hockey
22.4.2023
16 teams | Hyvinkää
Ice-hockey
22.4.2023
24 teams | Järvenpään jäähalli
Ice-hockey
22.4.2023 - 23.4.2023
20 teams | Leppävirta
Football
KilpaHaaste
22.4.2023 - 23.4.2023
16 teams | Vantaa
Ice-hockey
KilpaHaaste
22.4.2023
20 teams | Pirkkolan jäähalli
Ice-hockey
22.4.2023 - 23.4.2023
16 teams | Helsinki, Aimo Mäkinen Areena (Vuosaaren Jäähalli)
Ice-hockey
22.4.2023 - 23.4.2023
16 teams | Keski-Espoon urheilupuisto
Football
22.4.2023
6 teams | Hameenkyro
Ice-hockey
Mixed-10 AA
22.4.2023 - 23.4.2023
15 teams | Vantaa, Tikkurila Areena, Tikkurila harjoitushalli
Ice-hockey
22.4.2023 - 23.4.2023
16 teams | Go On Areena, Jyväskylä
Ice-hockey
22.4.2023 - 23.4.2023
12 teams | Imatran jäähalli, OmaSp Areena
Ice-hockey
23.4.2023
10 teams | Järvenpään jäähalli
Ice-hockey
23.4.2023
5 teams | Helsinki, Salmisaaren liikuntakeskus
Ice-hockey
Mixed-14
23.4.2023
10 teams | Riihimäen Jäähallit
Ice-hockey
AA+A
23.4.2023
32 teams | Mikkeli
Football
P7 leikkimaailmaP8 (2015) vähemmän pelanneetP8 (2015) enemmän pelanneet
28.4.2023 - 30.4.2023
18 teams | Vuokatti
Ice-hockey
AAAAA
28.4.2023 - 29.4.2023
16 teams | Nokian jäähalli
Ice-hockey
50+sarja60+sarja
29.4.2023
12 teams | JÄÄLIIKUNTAKESKUS HAKIO
Ice-hockey
29.4.2023
12 teams | Järvenpään jäähalli
Ice-hockey
29.4.2023 - 30.4.2023
72 teams | Seinäjoki
Football
T11 (2012)T10 (2013)T9 (2014)T8 (2015)T7 (2016)P10 (2013)P9 (2014)P8 (2015)P7 (2016)
29.4.2023 - 30.4.2023
24 teams | Garam Masala Areena, Heinäpään jalkapallohalli, Heinäpään urheilukeskus
Football
6.5.2023 - 7.5.2023
12 teams | Sipoon jäähalli
Ice-hockey
6.5.2023 - 7.5.2023
20 teams | Leppävirta
Football
P11 KilpasarjaP11 Haastesarja
6.5.2023 - 7.5.2023
16 teams | Vuokatti
Ice-hockey
35+50+
6.5.2023
6 teams | Suolahti
Ice-hockey
U14 AA
12.5.2023 - 13.5.2023
10 teams | Haabersti Icerink Tallinn
Ice-hockey
U12AA
13.5.2023
18 teams | Salo(Halikko), Hippo-Areena
Football
13.5.2023
6 teams | Suolahti
Ice-hockey
Harrasteturnaus
13.5.2023 - 14.5.2023
16 teams | Vuokatti
Ice-hockey
KilpasarjaHarrastesarja
13.5.2023 - 14.5.2023
24 teams | Leppävirta
Football
KilpasarjaHaastesarja
18.5.2023
32 teams | TURKU
Football
P2015 Helaturnaus (Taso 1) P2015 Helaturnaus (Taso 2)
20.5.2023 - 21.5.2023
20 teams | Leppävirta
Football
P12 - taso 1P12 - taso 2
27.5.2023 - 28.5.2023
16 teams | ORIMATTILA
Football
27.5.2023 - 28.5.2023
154 teams | Hyvinkää
Football
28.5.2023
24 teams | Hopun urheilupuisto
Football
T9 (s2014-2015) kilpaP9 (s2014-2015) kilpaT9 (s2014-2015) haasteP9 (s2014-2015) haaste
10.6.2023 - 11.6.2023
12 teams | Tampere
Inline Hockey
17.6.2023 - 18.6.2023
90 teams | Raviradan nurmikentät
Football
P7 (2016) leikkimaailmaP8 (2015) enemmän pelanneetP8 (2015) vähemmän pelanneetP9 (2014) kilpaP9 (2014) haasteP10 (2013) kilpaP10 (2013) haasteP11 (2012) kilpaP11 (2012) haasteP12 (2011) harrasteP13 (2010) harraste
17.6.2023 - 18.6.2023
10 teams | Tampere
Football
30.6.2023 - 1.7.2023
8 teams | Ylitornio
Ballhockey
SM-turnaus 2023
30.6.2023 - 2.7.2023
200 teams | Jyväskylä, Palokka, Viitaniemi, Huhtasuo, Comets' Park, Vehkalampi, Jyskä, Kuokkala
Football
P2010 KilpaP2010 HaasteT2010 KilpaT2010 HaasteP2011 KilpaP2011 HaasteT2011 KilpaT2011 HaasteP2012 KilpaP2012 HaasteT2012 KilpaT2012 HaasteP2013 KilpaP2013 HaasteT2013 KilpaT2013 HaasteP2014 Enemmän pelanneetP2014 Vähemmän pelanneetT2014 Enemmän pelanneetT2014 Vähemmän pelanneetP2015 Enemmän pelanneetP2015 Vähemmän pelanneetT2015 Enemmän pelanneetT2015 Vähemmän pelanneet
8.7.2023
12 teams | Suolahti
Ice-hockey
Runkosarja
21.7.2023 - 23.7.2023
12 teams | Prague
Ringette
U16U19/Open
28.7.2023 - 30.7.2023
22 teams | Helsinki Region
Ringette
28.7.2023 - 30.7.2023
72 teams | Keuruu
Football
P12 kilpaP11 haasteP10 haasteP9 haasteP8 vähemmän pelanneetP7 vähemmän pelanneetT12 haasteT9 haasteT8 vähemmän pelanneetT7 vähemmän pelanneet
28.7.2023 - 30.7.2023
100 teams | Tornio
Football
P7 (2016 & sen jälkeensyntyneet)P8E (2015 &sen jälkeen syntyneetP8V (2015 & sen jälkeen synt)P9E (2014 & sen jälkeen synt)P9V (2014 & sen jälkeen synt)P10 (2013 & sen jälkeen synt)P11 (2012 & sen jälkeen synt)P12 (2011 & sen jälkeen synt)P13 (2010 & sen jälkeen synt)P14(2009 & sen jälkeen synt)P14 (2009 & sen jälkeen synt)P15 (2008 & sen jälkeen synt)P15 (2008 & sen jälkeen synt)P6 (2017 & sen jälkeen synt)T6 (2017 & sen jälkeen synt)T7 (2016 & sen jälkeen synt)T8 (2015 & sen jälkeen synt)T9 (2014 & sen jälkeen synt)T11 (2012 & sen jälkeen synt)T12 (2011 & sen jälkeen syntyneeT13 (2010 & sen jälkeen synt)T14 (2009 & sen jälkeen synt)T15(2008 & sen jälkeen synt)
29.7.2023
36 teams | Nokia
Football
Tytöt T13 KilpaTytöt T13 HaasteTytöt T13 Harraste
4.8.2023 - 6.8.2023
32 teams | Helsinki
Ice-hockey
9.8.2023 - 12.8.2023
32 teams | Prague
Ice-hockey
11.8.2023 - 13.8.2023
4 teams | Laukaa
Ice-hockey
19.8.2023 - 20.8.2023
16 teams | Laukaa / Suolahti
Ice-hockey
U15 AAAU15 AA
26.8.2023 - 27.8.2023
16 teams | Mikkeli
Ice-hockey
AAA AA
26.8.2023 - 27.8.2023
16 teams | Paavo Tirkkonen Areena, Mediatili Areena
Ice-hockey
AAAAA
2.9.2023 - 3.9.2023
16 teams | Leppävirta
Ice-hockey
Mixed-14 Fun
2.9.2023 - 3.9.2023
24 teams | Lohja
Football
9.9.2023 - 10.9.2023
16 teams | Laukaa / Suolahti
Ice-hockey
U12 AAAU12 AA
9.9.2023 - 10.9.2023
16 teams | Leppävirta
Ice-hockey
Mixed-15 Fun
16.9.2023 - 17.9.2023
10 teams | Tampere
Football
16.9.2023 - 17.9.2023
16 teams | Leppävirta
Ice-hockey
Mixed-16 Fun
16.9.2023 - 17.9.2023
24 teams | Leppävirta
Football
KilpasarjaHaastesarja
23.9.2023 - 24.9.2023
32 teams | Leppävirta
Football
Pojat 2012 taso 1Pojat 2012 taso 2Pojat 2013 taso 1Pojat 2013 taso 2
23.9.2023 - 24.9.2023
16 teams | Laukaa
Ice-hockey
U10 Syysturnaus
29.9.2023 - 1.10.2023
16 teams | Vuokatti
Ice-hockey
30.9.2023 - 1.10.2023
10 teams | Tampere
Football
30.9.2023 - 1.10.2023
16 teams | Leppävirta
Football
P12 Taso 1P12 Taso 2
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com