8.2.2023 - 9.2.2023
8 týmy | Pori
Lední hokej
10.2.2023 - 12.2.2023
8 týmy | I-Mediat Areena
Fotbal
11.2.2023
8 týmy | Nummela
Fotbal
Pojat 2008 Harraste
11.2.2023 - 12.2.2023
16 týmy | Oulu
Fotbal
11.2.2023 - 12.2.2023
5 týmy | Piispala
Lední hokej
12.2.2023
16 týmy | Kuopion halli
Fotbal
12.2.2023
8 týmy | Lohja
Lední hokej
15.2.2023
15 týmy | Tampere
Futsal
17.2.2023 - 19.2.2023
8 týmy | Ilkka areena, Kuortane Urheiluopisto
Fotbal
19.2.2023
16 týmy | Mikkeli, Mikkelin jalkapallohalli
Fotbal
26.2.2023
10 týmy | Hannulanmäen jäähalli
Lední hokej
Smíšené-15
4.3.2023
6 týmy | Hämeenkyrö
Lední hokej
Smíšené-11 AA
4.3.2023
8 týmy | Ylöjärvi
Fotbal
Dívky-14 Ti, co hráli víc
17.3.2023 - 19.3.2023
20 týmy | Oulunsalon jäähalli
Lední hokej
18.3.2023 - 19.3.2023
16 týmy | I-Mediat Areena, Kuortane
Fotbal
Tytöt-10 KilpaTytöt-10 Haaste
18.3.2023
8 týmy | Ylöjärvi
Fotbal
Dívky-14 Méně hrané
18.3.2023
10 týmy | Niemisjärvi, Kuopio
Fotbal
24.3.2023 - 26.3.2023
8 týmy | I-Mediat Areena, Kuortane
Fotbal
Tytöt-08 Kilpa
31.3.2023 - 2.4.2023
36 týmy | Lohja - Nummela - Kisakallio
Lední hokej
31.3.2023 - 2.4.2023
60 týmy | Jyväskylän harjoitusjäähalli, Hippos, Go-On Areena (Killerin jäähalli Buugi)
Lední hokej
1.4.2023
16 týmy | Kerava , Kerava 2
Lední hokej
1.4.2023
12 týmy | Rauma
Lední hokej
1.4.2023 - 2.4.2023
16 týmy | Oulu, Linnanmaan jäähalli
Lední hokej
1.4.2023 - 2.4.2023
8 týmy | Tanhuvaaran Urheiluopisto
Lední hokej
U10
1.4.2023
16 týmy | Harjoitushalli, Ikioma Areena
Lední hokej
1.4.2023
12 týmy | Kankaanpään jäähalli
Lední hokej
1.4.2023
16 týmy | Espoo
Lední hokej
1.4.2023 - 2.4.2023
16 týmy | I-Mediat Areena, Kuortane
Fotbal
Pojat-11 KilpaPojat-11 Haaste
1.4.2023 - 2.4.2023
18 týmy | Leppävirta
Lední hokej
1.4.2023 - 2.4.2023
10 týmy | Raahe
Lední hokej
U11 AA
1.4.2023 - 2.4.2023
12 týmy | Kouvola, Kuusankosken jäähalli , Valkealan jäähalli
Lední hokej
AAA lohkoAA lohko
2.4.2023
16 týmy | Mikkelin jalkapallohalli
Fotbal
2.4.2023
5 týmy | Salon jäähalli
Lední hokej
2.4.2023
20 týmy | Tuki-Areena, Lähdepellon urheilualue
Lední hokej
U9
2.4.2023
8 týmy | Haapajärvi
Lední hokej
6.4.2023 - 8.4.2023
12 týmy | Vierumäki
Lední hokej
U12 AU12 AA
6.4.2023 - 8.4.2023
20 týmy | Vuosaaren jäähalli, Myllypuron jäähalli
Lední hokej
7.4.2023 - 9.4.2023
16 týmy | Myyrmäen jäähalli
Lední hokej
Kluci-09 AAAKluci-09 AA
7.4.2023 - 10.4.2023
10 týmy | Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä Vuores
Fotbal
P12 KilpaP12 HaasteP11 KilpaP11 HaasteP10 KilpaP10 HaasteP9 KilpaP9 HaasteP8 KilpaP8 HaasteT13T12T11T10T9 KilpaT9 HaasteT8 KilpaT8 Haaste
7.4.2023 - 8.4.2023
20 týmy | Vantaa
Lední hokej
KilpaHaaste
7.4.2023 - 9.4.2023
18 týmy | Vuokatti Areena
Lední hokej
AAAAA
7.4.2023 - 9.4.2023
44 týmy | Espoo, Matinkylä
Lední hokej
7.4.2023
10 týmy | Klaukkala
Lední hokej
7.4.2023 - 8.4.2023
16 týmy | Leppävirta
Lední hokej
Smíšené-14 Zábava
8.4.2023
12 týmy | Riihimäen Jäähalli
Lední hokej
Kilpasarja (AAA)Keskitason sarja (AA)Kevyt taso (A)
8.4.2023
8 týmy | Lempäälä
Lední hokej
Pojat-U14 AAA
8.4.2023
15 týmy | Rajupaja Areena
Lední hokej
Smíšené-14
8.4.2023 - 9.4.2023
16 týmy | Tesoma, Hakametsä
Lední hokej
8.4.2023 - 10.4.2023
10 týmy | Leppävirta
Lední hokej
Seka-13
8.4.2023 - 10.4.2023
12 týmy | Suomen Urheiluopisto
Lední hokej
U11 (2012) AAAU11 (2012) AA
8.4.2023
5 týmy | Kuortaneen Jäähalli
Lední hokej
Pelitällit Kuortane
8.4.2023 - 9.4.2023
24 týmy | Warrior Areena, Espoonlahti, Tapiola
Lední hokej
9.4.2023
24 týmy | Tikkurilan Areena, Harjoitushalli
Lední hokej
Smíšené-14 Zábava
14.4.2023 - 16.4.2023
47 týmy | Espoo
Lední hokej
14.4.2023 - 16.4.2023
16 týmy | Hyvinkää
Lední hokej
14.4.2023 - 16.4.2023
32 týmy | Prague
Lední hokej
14.4.2023 - 16.4.2023
24 týmy | Järvenpään jäähalli
Lední hokej
14.4.2023 - 16.4.2023
12 týmy | Vierumäen urheiluopisto
Lední hokej
14.4.2023 - 16.4.2023
18 týmy | Vuokatti
Lední hokej
AAAAA
15.4.2023 - 16.4.2023
12 týmy | Savonlinna, Talvisalon Jäähalli, Paavo Tirkkonen Areena
Lední hokej
15.4.2023 - 16.4.2023
16 týmy | Mikkeli
Lední hokej
Smíšené-11 AAASmíšené-11 AA
15.4.2023 - 16.4.2023
24 týmy | Klaukkala
Lední hokej
15.4.2023
24 týmy | Espoo, Warrior Areena
Lední hokej
Smíšené-14
15.4.2023
16 týmy | Pori
Lední hokej
15.4.2023
10 týmy | Helsinki
Lední hokej
AAA
15.4.2023 - 16.4.2023
16 týmy | Hämeenlinna
Lední hokej
U10
15.4.2023
6 týmy | Leppäkoski Areena Parkano
Lední hokej
15.4.2023
10 týmy | Kauniainen
Lední hokej
15.4.2023 - 16.4.2023
8 týmy | Kalajoen jäähalli
Lední hokej
15.4.2023
10 týmy | Kattokeskus Areena
Lední hokej
U12 AA+U12 A+
15.4.2023 - 16.4.2023
8 týmy | Espoo
Lední hokej
15.4.2023 - 16.4.2023
16 týmy | Energia Areena JH1, Seinäjoen jäähalli JH2
Lední hokej
Smíšené-09 AAASmíšené-09 AA
15.4.2023 - 16.4.2023
16 týmy | Keski-Espoon Urheilupuisto, tekonurmi 2
Fotbal
EliteKilpa
15.4.2023 - 16.4.2023
12 týmy | IMATRAN JÄÄHALLI, OMASP AREENA
Lední hokej
15.4.2023 - 16.4.2023
24 týmy | Sentteri
Lední hokej
16.4.2023
8 týmy | Kauniaisten jäähalli
Lední hokej
16.4.2023
8 týmy | Helsinki
Lední hokej
16.4.2023
8 týmy | Mikkeli
Fotbal
Harrasteturnaus
16.4.2023
12 týmy | Riihimäki
Lední hokej
AA+AA-A
21.4.2023 - 22.4.2023
8 týmy | Peurungan jäähalli
Lední hokej
Harrasteturnaus 2023
21.4.2023 - 23.4.2023
18 týmy | Vuokatti
Lední hokej
AAAAA
21.4.2023 - 23.4.2023
12 týmy | Vierumäki
Lední hokej
22.4.2023 - 23.4.2023
12 týmy | Mikkeli
Lední hokej
Smíšené-13
22.4.2023 - 23.4.2023
12 týmy | Kauniainen
Lední hokej
22.4.2023
16 týmy | Hyvinkää
Lední hokej
22.4.2023
24 týmy | Järvenpään jäähalli
Lední hokej
22.4.2023 - 23.4.2023
20 týmy | Leppävirta
Fotbal
KilpaHaaste
22.4.2023 - 23.4.2023
16 týmy | Vantaa
Lední hokej
KilpaHaaste
22.4.2023
20 týmy | Pirkkolan jäähalli
Lední hokej
22.4.2023 - 23.4.2023
16 týmy | Helsinki, Aimo Mäkinen Areena (Vuosaaren Jäähalli)
Lední hokej
22.4.2023 - 23.4.2023
16 týmy | Keski-Espoon urheilupuisto
Fotbal
22.4.2023
6 týmy | Hameenkyro
Lední hokej
Smíšené-10 AA
22.4.2023 - 23.4.2023
15 týmy | Vantaa, Tikkurila Areena, Tikkurila harjoitushalli
Lední hokej
22.4.2023 - 23.4.2023
16 týmy | Go On Areena, Jyväskylä
Lední hokej
22.4.2023 - 23.4.2023
12 týmy | Imatran jäähalli, OmaSp Areena
Lední hokej
23.4.2023
10 týmy | Järvenpään jäähalli
Lední hokej
23.4.2023
5 týmy | Helsinki, Salmisaaren liikuntakeskus
Lední hokej
Smíšené-14
23.4.2023
10 týmy | Riihimäen Jäähallit
Lední hokej
AA+A
23.4.2023
32 týmy | Mikkeli
Fotbal
P7 leikkimaailmaP8 (2015) vähemmän pelanneetP8 (2015) enemmän pelanneet
28.4.2023 - 30.4.2023
18 týmy | Vuokatti
Lední hokej
AAAAA
28.4.2023 - 29.4.2023
16 týmy | Nokian jäähalli
Lední hokej
50+sarja60+sarja
29.4.2023
12 týmy | JÄÄLIIKUNTAKESKUS HAKIO
Lední hokej
29.4.2023
12 týmy | Järvenpään jäähalli
Lední hokej
29.4.2023 - 30.4.2023
72 týmy | Seinäjoki
Fotbal
T11 (2012)T10 (2013)T9 (2014)T8 (2015)T7 (2016)P10 (2013)P9 (2014)P8 (2015)P7 (2016)
29.4.2023 - 30.4.2023
24 týmy | Garam Masala Areena, Heinäpään jalkapallohalli, Heinäpään urheilukeskus
Fotbal
6.5.2023 - 7.5.2023
20 týmy | Leppävirta
Fotbal
P11 KilpasarjaP11 Haastesarja
6.5.2023 - 7.5.2023
16 týmy | Vuokatti
Lední hokej
35+50+
6.5.2023
6 týmy | Suolahti
Lední hokej
U14 AA
12.5.2023 - 13.5.2023
10 týmy | Haabersti Icerink Tallinn
Lední hokej
U12AA
13.5.2023
18 týmy | Salo(Halikko), Hippo-Areena
Fotbal
13.5.2023
6 týmy | Suolahti
Lední hokej
Harrasteturnaus
13.5.2023 - 14.5.2023
16 týmy | Vuokatti
Lední hokej
KilpasarjaHarrastesarja
13.5.2023 - 14.5.2023
24 týmy | Leppävirta
Fotbal
KilpasarjaHaastesarja
18.5.2023
32 týmy | TURKU
Fotbal
P2015 Helaturnaus (Taso 1) P2015 Helaturnaus (Taso 2)
20.5.2023 - 21.5.2023
20 týmy | Leppävirta
Fotbal
P12 - taso 1P12 - taso 2
27.5.2023 - 28.5.2023
16 týmy | ORIMATTILA
Fotbal
27.5.2023 - 28.5.2023
154 týmy | Hyvinkää
Fotbal
28.5.2023
24 týmy | Hopun urheilupuisto
Fotbal
T9 (s2014-2015) kilpaP9 (s2014-2015) kilpaT9 (s2014-2015) haasteP9 (s2014-2015) haaste
10.6.2023 - 11.6.2023
12 týmy | Tampere
Inline hokej
17.6.2023 - 18.6.2023
90 týmy | Raviradan nurmikentät
Fotbal
P7 (2016) leikkimaailmaP8 (2015) enemmän pelanneetP8 (2015) vähemmän pelanneetP9 (2014) kilpaP9 (2014) haasteP10 (2013) kilpaP10 (2013) haasteP11 (2012) kilpaP11 (2012) haasteP12 (2011) harrasteP13 (2010) harraste
17.6.2023 - 18.6.2023
10 týmy | Tampere
Fotbal
30.6.2023 - 1.7.2023
8 týmy | Ylitornio
Ballhockey
SM-turnaus 2023
30.6.2023 - 2.7.2023
200 týmy | Jyväskylä, Palokka, Viitaniemi, Huhtasuo, Comets' Park, Vehkalampi, Jyskä, Kuokkala
Fotbal
P2010 KilpaP2010 HaasteT2010 KilpaT2010 HaasteP2011 KilpaP2011 HaasteT2011 KilpaT2011 HaasteP2012 KilpaP2012 HaasteT2012 KilpaT2012 HaasteP2013 KilpaP2013 HaasteT2013 KilpaT2013 HaasteP2014 Enemmän pelanneetP2014 Vähemmän pelanneetT2014 Enemmän pelanneetT2014 Vähemmän pelanneetP2015 Enemmän pelanneetP2015 Vähemmän pelanneetT2015 Enemmän pelanneetT2015 Vähemmän pelanneet
8.7.2023
12 týmy | Suolahti
Lední hokej
Runkosarja
21.7.2023 - 23.7.2023
12 týmy | Prague
Ringette
U16U19/Open
28.7.2023 - 30.7.2023
22 týmy | Helsinki Region
Ringette
28.7.2023 - 30.7.2023
72 týmy | Keuruu
Fotbal
P12 kilpaP11 haasteP10 haasteP9 haasteP8 vähemmän pelanneetP7 vähemmän pelanneetT12 haasteT9 haasteT8 vähemmän pelanneetT7 vähemmän pelanneet
28.7.2023 - 30.7.2023
100 týmy | Tornio
Fotbal
P7 (2016 & sen jälkeensyntyneet)P8E (2015 &sen jälkeen syntyneetP8V (2015 & sen jälkeen synt)P9E (2014 & sen jälkeen synt)P9V (2014 & sen jälkeen synt)P10 (2013 & sen jälkeen synt)P11 (2012 & sen jälkeen synt)P12 (2011 & sen jälkeen synt)P13 (2010 & sen jälkeen synt)P14(2009 & sen jälkeen synt)P14 (2009 & sen jälkeen synt)P15 (2008 & sen jälkeen synt)P15 (2008 & sen jälkeen synt)P6 (2017 & sen jälkeen synt)T6 (2017 & sen jälkeen synt)T7 (2016 & sen jälkeen synt)T8 (2015 & sen jälkeen synt)T9 (2014 & sen jälkeen synt)T11 (2012 & sen jälkeen synt)T12 (2011 & sen jälkeen syntyneeT13 (2010 & sen jälkeen synt)T14 (2009 & sen jälkeen synt)T15(2008 & sen jälkeen synt)
29.7.2023
36 týmy | Nokia
Fotbal
Tytöt T13 KilpaTytöt T13 HaasteTytöt T13 Harraste
4.8.2023 - 6.8.2023
32 týmy | Helsinki
Lední hokej
9.8.2023 - 12.8.2023
32 týmy | Prague
Lední hokej
11.8.2023 - 13.8.2023
4 týmy | Laukaa
Lední hokej
19.8.2023 - 20.8.2023
16 týmy | Laukaa / Suolahti
Lední hokej
U15 AAAU15 AA
26.8.2023 - 27.8.2023
16 týmy | Mikkeli
Lední hokej
AAA AA
26.8.2023 - 27.8.2023
16 týmy | Paavo Tirkkonen Areena, Mediatili Areena
Lední hokej
AAAAA
2.9.2023 - 3.9.2023
16 týmy | Leppävirta
Lední hokej
Smíšené-14 Zábava
2.9.2023 - 3.9.2023
24 týmy | Lohja
Fotbal
9.9.2023 - 10.9.2023
16 týmy | Laukaa / Suolahti
Lední hokej
U12 AAAU12 AA
9.9.2023 - 10.9.2023
16 týmy | Leppävirta
Lední hokej
Smíšené-15 Zábava
16.9.2023 - 17.9.2023
10 týmy | Tampere
Fotbal
16.9.2023 - 17.9.2023
16 týmy | Leppävirta
Lední hokej
Smíšené-16 Zábava
16.9.2023 - 17.9.2023
24 týmy | Leppävirta
Fotbal
KilpasarjaHaastesarja
23.9.2023 - 24.9.2023
32 týmy | Leppävirta
Fotbal
Pojat 2012 taso 1Pojat 2012 taso 2Pojat 2013 taso 1Pojat 2013 taso 2
23.9.2023 - 24.9.2023
16 týmy | Laukaa
Lední hokej
U10 Syysturnaus
29.9.2023 - 1.10.2023
16 týmy | Vuokatti
Lední hokej
30.9.2023 - 1.10.2023
10 týmy | Tampere
Fotbal
30.9.2023 - 1.10.2023
16 týmy | Leppävirta
Fotbal
P12 Taso 1P12 Taso 2
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com