17.7.2024 - 20.7.2024
10 Teams | Harbin
Eishockey
U12 AAA/AA
19.7.2024 - 21.7.2024
12 Teams | Helsinki Region
Fußball
19.7.2024 - 20.7.2024
5 Teams | Parainen
Ballhockey
19.7.2024 - 20.7.2024
64 Teams | Vesannon Urheilukenttä
Fußball
24.7.2024 - 29.7.2024
24 Teams | Changsha
Fußball
U12 AA
25.7.2024 - 28.7.2024
63 Teams | Paavo Tirkkonen Arena(harjoitushalli), Mediatili Arena (kilpahalli), Tuukka Rask Arena Tanhuvaara, SuurSavo Halli
Eishockey
27.7.2024 - 28.7.2024
50 Teams | Keuruu, Keskusurheilukenttä, Tervan tekonurmi
Fußball
28.7.2024
8 Teams | OmaSp Stadion, Seinäjoki
Fußball
2.8.2024 - 4.8.2024
24 Teams | Helsinki Region
Ringette
3.8.2024
10 Teams | Kyötikkälän urheilukeskus
Fußball
P8
7.8.2024 - 10.8.2024
40 Teams | Ice Arena Letnany, Skoda Ice Rink
Eishockey
9.8.2024 - 11.8.2024
26 Teams | Järvenpää, Riihimäki, Järvenpää 2, Riihimäki JJ
Eishockey
9.8.2024 - 11.8.2024
6 Teams | Piispala
Eishockey
Miehet harraste
10.8.2024 - 11.8.2024
15 Teams | Kisahalli, Nuorisohalli
Eishockey
10.8.2024 - 11.8.2024
24 Teams | Paloheinän jäähalli
Eishockey
U11 AA (2014)U11 A (2014)U10 (2015)
10.8.2024 - 11.8.2024
12 Teams | Pirkkala vapaa-aikakeskus
Floorball
P13 (2012) KilpasarjaP14 (2011) Kilpasarja
16.8.2024 - 18.8.2024
8 Teams | Tuki-areena
Eishockey
16.8.2024 - 18.8.2024
5 Teams | Oulu
Eishockey
16.8.2024 - 18.8.2024
8 Teams | Peurunka, Suolahti
Eishockey
16.8.2024 - 18.8.2024
24 Teams | Mäntsälä, Mäntsälä
Eishockey
17.8.2024 - 18.8.2024
15 Teams | Mikkeli
Eishockey
17.8.2024 - 18.8.2024
130 Teams | Arto Tolsa areena, Karhulan keskuskenttä , Puistolan urheilukenttä
Fußball
T 7P 7T 8 P 8 VP P 8 EPT 9 P 9 VPP 9 EPT 10 HaasteT 10 KilpaP 10 HaasteP 10 KilpaT 11 HaasteT 11 KilpaP 11 HaasteP 11 KilpaT 12 HaasteT 12 KilpaP 12 HaasteP 12 KilpaT13 HaasteT 13 KilpaP13 HarrasteP 13 HaasteP 13 Kilpa
17.8.2024 - 18.8.2024
104 Teams | Espoo
Fußball
Gemischt-11 SpaßGemischt-12 WettbewerbGemischt-12 HerausforderungGemischt-12 SpaßGemischt-14 EliteGemischt-14 WettbewerbGemischt-14 HerausforderungGemischt-14 SpaßGemischt-16 WettbewerbGemischt-16 HerausforderungGemischt-16 SpaßGemischt-17 Enemmän pelanneetGemischt-17 Vähemmän pelanneet
17.8.2024
4 Teams | Riihimäki
Eishockey
17.8.2024
4 Teams | Salo, Salon jäähalli
Eishockey
17.8.2024
40 Teams | Oulu, Nallisport
Floorball
P13P14P15T13T14T15
17.8.2024 - 18.8.2024
16 Teams | Nokia
Eishockey
Gemischt-13 AAAGemischt-13 AA
18.8.2024
8 Teams | Riihimäki
Eishockey
18.8.2024
12 Teams | Lempäälä
Eishockey
U15 AU15 AA
23.8.2024 - 25.8.2024
100 Teams | Espoo
Fußball
Gemischt-09 SpaßGemischt-10 SpaßGemischt-13 EliteGemischt-13 WettbewerbGemischt-13 HerausforderungGemischt-13 SpaßGemischt-15 WettbewerbGemischt-15 HerausforderungGemischt-15 SpaßGemischt-18 Enemmän pelanneetGemischt-18 Vähemmän pelanneet
23.8.2024 - 25.8.2024
16 Teams | Turku
Eishockey
23.8.2024 - 25.8.2024
20 Teams | Ylöjärvi
Eishockey
24.8.2024 - 25.8.2024
12 Teams | Klaukkalan jäähalli
Eishockey
24.8.2024 - 25.8.2024
20 Teams | Imatra
Eishockey
24.8.2024 - 25.8.2024
16 Teams | Hyvinkää
Eishockey
AAA
24.8.2024 - 25.8.2024
16 Teams | Ikioma Areena, Harjoitushalli
Eishockey
AAAAA
24.8.2024 - 25.8.2024
16 Teams | Tikkurila Areena, Tikkurilan harjoitushalli
Eishockey
24.8.2024
5 Teams | Valkeakoski
Eishockey
24.8.2024 - 25.8.2024
12 Teams | Vepe Center Peurunka, Suolahden jäähalli
Eishockey
24.8.2024 - 25.8.2024
8 Teams | Piispala
Eishockey
U15 AAAU15 AA
24.8.2024
12 Teams | Lohja
Eishockey
24.8.2024 - 25.8.2024
8 Teams | Kokkola
Eishockey
24.8.2024 - 25.8.2024
26 Teams | Kattokeskus Areena, Nokia
Eishockey
AAAAAA
24.8.2024 - 25.8.2024
24 Teams | Astora Areena, Enersense Areena, Framil Areena
Eishockey
24.8.2024
6 Teams | Lohja
Eishockey
Gemischt-10 AA
25.8.2024
8 Teams | Mäntsälän Jäähalli
Eishockey
25.8.2024
8 Teams | Riihimäki
Eishockey
31.8.2024 - 1.9.2024
16 Teams | Tuplajäät, Toivala
Eishockey
31.8.2024 - 1.9.2024
12 Teams | Sipoon Jäähalli
Eishockey
31.8.2024 - 1.9.2024
8 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-14 AA
31.8.2024 - 1.9.2024
60 Teams | Aronrannan nurmikenttä, Ylöjärvi
Fußball
P2018 yleissarjaP2017 yleissarjaP2016 vähemmän pelanneetP2016 enemmän pelanneetP2015 vähemmän pelanneetP2015 enemmän pelanneetT2017-2018 yleissarjaT2015-2016 vähemmän pelanneetT2015-2016 enemmän pelanneet
31.8.2024
6 Teams | Pieksämäki
Eishockey
31.8.2024 - 1.9.2024
8 Teams | Tuukka Rask- areena
Eishockey
U11 AA
31.8.2024
24 Teams | Järvenpään jäähalli
Eishockey
U9
31.8.2024 - 1.9.2024
18 Teams | Lempäälä
Eishockey
AAAAAA
31.8.2024
8 Teams | Salo
Eishockey
U14 AA
31.8.2024
8 Teams | Hannulanmäen jäähalli
Eishockey
31.8.2024
4 Teams | Loimaa
Eishockey
31.8.2024
12 Teams | Lohjan jäähalli
Eishockey
Gemischt-15
31.8.2024
4 Teams | Riihimäki
Eishockey
U16 Suomi-Sarja
31.8.2024 - 1.9.2024
14 Teams | Turku
Eishockey
U12 AAAU12 AAU12 A
31.8.2024 - 1.9.2024
6 Teams | PORVOO
Eishockey
1.9.2024
12 Teams | Mikkeli
Fußball
Haaste 2012
1.9.2024
5 Teams | Pieksämäki
Eishockey
Gemischt-13 AA
1.9.2024
10 Teams | Salon Jäähalli & SSO-halli
Eishockey
1.9.2024
15 Teams | Helsinki
Fußball
Super Cup EliittiSuper Cup KilpaSuper Cup Harraste
1.9.2024
5 Teams | Riihimäki
Eishockey
U20 Suomi Sarja
6.9.2024 - 8.9.2024
8 Teams | Haapajärvi
Eishockey
Gemischt-12 AA
6.9.2024 - 8.9.2024
32 Teams | Lappeenranta
Eishockey
6.9.2024 - 8.9.2024
12 Teams | Prague
Fußball
6.9.2024 - 8.9.2024
10 Teams | Leppävirta
Floorball
P13
7.9.2024 - 8.9.2024
16 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-15 Spaß
7.9.2024
4 Teams | pieksämäki
Eishockey
7.9.2024 - 8.9.2024
16 Teams | Harjoitushalli, Kilpahalli
Eishockey
7.9.2024 - 8.9.2024
22 Teams | Jääliikuntakeskus Hakio
Eishockey
La 7.9 AAASu 8.9 AALa 7.9 A
7.9.2024
5 Teams | Loviisa
Eishockey
Jungs-10 AA
7.9.2024
5 Teams | Partel Areena, Parainen
Eishockey
U14 AA
7.9.2024 - 8.9.2024
10 Teams | Hämeenkyrö
Eishockey
7.9.2024 - 8.9.2024
16 Teams | Linnanmaan Jäähalli, Oulu
Eishockey
AAAAA
7.9.2024 - 8.9.2024
8 Teams | Piispala
Eishockey
U12 AA
7.9.2024
100 Teams | Algeco Areena Helsinki
Fußball
Miehet harraste/ A aloittelevat Miehet harraste/ B edistyneetNaiset harraste/ A aloittelevat Naiset harraste/ B edistyneetSekasarja
7.9.2024
10 Teams | Kotka
Eishockey
U12 / AAU12 / A
7.9.2024
16 Teams | Savonlinna
Fußball
HAASTESARJA 2014HARRASTESARJA 2014KILPASARJA 2014
7.9.2024
16 Teams | Riihimäki
Eishockey
U10 (2015) Pelitällit
7.9.2024
16 Teams | Kokkola
Fußball
Tytöt-14 KilpaTytöt-14 Haaste
7.9.2024 - 8.9.2024
32 Teams | Vaasa
Eishockey
U11 AAA+U11 AAAU11 AAU11 A
7.9.2024
10 Teams | Raahe
Eishockey
U9
7.9.2024
6 Teams | Pyhäjärvi
Eishockey
8.9.2024
10 Teams | Parainen
Eishockey
8.9.2024
12 Teams | Porvoo
Eishockey
Alkusarja
8.9.2024
6 Teams | KALAJOKI
Eishockey
13.9.2024 - 14.9.2024
8 Teams | Tallinn
Eishockey
U12AA
14.9.2024 - 15.9.2024
16 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-16 Spaß
14.9.2024 - 15.9.2024
10 Teams | Parainen
Eishockey
14.9.2024 - 15.9.2024
16 Teams | Leppävirta
Fußball
11v11 (kilpa)8v8 (haaste)
14.9.2024 - 15.9.2024
8 Teams | Tallinn
Eishockey
U10AA
14.9.2024 - 15.9.2024
12 Teams | Forssa
Eishockey
AA-AAA-
14.9.2024 - 15.9.2024
12 Teams | Raision jäähalli 1 ja 2
Eishockey
14.9.2024
5 Teams | Loviisa
Eishockey
14.9.2024 - 15.9.2024
40 Teams | Oulu
Floorball
FIRMATP7P8P9P10P11P12T7T8T9T10T11T12
14.9.2024
10 Teams | Porvoo
Eishockey
AAAA
15.9.2024
16 Teams | Helsinki
Fußball
15.9.2024
20 Teams | Lempäälän jäähalli, Kiekkobussi Areena
Eishockey
U9U10
15.9.2024
16 Teams | Kulosaaren Kenttä (Kulps)
Fußball
P/T2015 HaasteP/T2015 Harraste
21.9.2024 - 22.9.2024
8 Teams | Piispala
Eishockey
U11 AA
21.9.2024 - 22.9.2024
20 Teams | Leppävirta
Fußball
Kilpa P10Haaste P10
21.9.2024 - 22.9.2024
15 Teams | Porvoo
Eishockey
21.9.2024 - 22.9.2024
16 Teams | Kuopio
Fußball
KilpaHaaste
21.9.2024 - 22.9.2024
16 Teams | Laukaa / Vepe Center Peurunka
Eishockey
U10 Vepe Center Cup
21.9.2024 - 22.9.2024
100 Teams | Tampere
Fußball
21.9.2024 - 22.9.2024
24 Teams | Tornio
Eishockey
22.9.2024
12 Teams | Mikkeli
Fußball
Haaste
22.9.2024
10 Teams | Aktia Ishall
Eishockey
U9
28.9.2024 - 29.9.2024
24 Teams | Kirkkonummi
Fußball
28.9.2024 - 29.9.2024
32 Teams | Leppävirta
Fußball
KilpaHaaste
28.9.2024 - 29.9.2024
100 Teams | Tampere
Fußball
T12 KilpaT12 HaasteT11 KilpaT11 HaasteT10 KilpaT10 HaasteT9 Taso 1T9 Taso 2T8 Taso 1T8 Taso 2
5.10.2024 - 6.10.2024
28 Teams | Jyväskylä, Comets Park
Fußball
5.10.2024 - 6.10.2024
50 Teams | Kupittaa
Fußball
6.10.2024
12 Teams | Porvoo
Eishockey
13.10.2024
20 Teams | Mikkeli
Fußball
5 V 5
13.10.2024
20 Teams | Mikkeli
Fußball
5 V 5 Enemmän pelanneet5 V 5 Vähemmän pelanneet
20.10.2024
16 Teams | Mikkeli
Fußball
8 V 8 Kilpa8 V 8 Haaste
3.11.2024
6 Teams | Mikkeli
Fußball
Haaste 2011
10.11.2024
16 Teams | Mikkeli
Fußball
8 v 8 Kilpa 20148 v 8 Haaste 2014
17.11.2024
16 Teams | Mikkeli
Fußball
8 v 8 Kilpa 20138 v 8 Haaste 2013
1.12.2024
12 Teams | Mikkeli
Fußball
11 v 11 Kilpa 20128 v 8 Haaste 2012
6.12.2024 - 7.12.2024
16 Teams | Ilmatar-areena
Eishockey
AAA AA
6.12.2024
10 Teams | Klaukkala
Eishockey
AAAAA
14.12.2024
24 Teams | Myyrmäki1, Myyrmäki 2
Eishockey
14.12.2024
8 Teams | Nummela
Fußball
U17
15.12.2024
20 Teams | Vantaa
Eishockey
28.12.2024 - 29.12.2024
8 Teams | Laukaa
Eishockey
28.12.2024 - 29.12.2024
18 Teams | Vantaa
Eishockey
28.12.2024 - 29.12.2024
12 Teams | RAUMA
Eishockey
U11 AU11 AAU11 AAA
3.1.2025 - 5.1.2025
24 Teams | Harjoitusjäähalli, Jyväskylä
Eishockey
Gemischt-13 AAAGemischt-13 AAGemischt-13 A
3.1.2025 - 5.1.2025
24 Teams | Espoo
Eishockey
4.1.2025 - 5.1.2025
32 Teams | Pori
Eishockey
A-sarjaB-sarja
4.1.2025 - 5.1.2025
15 Teams | Nokia
Eishockey
4.1.2025 - 5.1.2025
18 Teams | Tampere
Eishockey
4.1.2025 - 5.1.2025
16 Teams | Tuplajäät Lippumäki
Eishockey
5.1.2025
8 Teams | Valkeakoski
Eishockey
Gemischt-14 AA
5.1.2025
12 Teams | Hämeenkyrö
Eishockey
6.1.2025
10 Teams | Klaukkala
Eishockey
AAAAA
19.1.2025
12 Teams | Mikkeli
Fußball
Haaste 2012
8.2.2025 - 9.2.2025
8 Teams | Imatra
Eishockey
8.2.2025
8 Teams | Nummela
Fußball
U17
23.2.2025
12 Teams | Mikkeli
Fußball
Haaste 2013
4.4.2025 - 6.4.2025
36 Teams | Lohja | Nummela | Kisakallio
Eishockey
AAAAAA
5.4.2025 - 6.4.2025
16 Teams | Linnanmaan jäähalli
Eishockey
18.4.2025 - 20.4.2025
30 Teams | Järvenpään jäähalli, Kellokosken jäähalli
Eishockey
18.4.2025 - 20.4.2025
20 Teams | Tuki-Areena
Eishockey
AAAAAA
18.4.2025
10 Teams | Klaukkala
Eishockey
AAAAA
21.4.2025
10 Teams | Klaukkala
Eishockey
AAAAA
25.4.2025 - 27.4.2025
24 Teams | Vantaa
Eishockey
26.4.2025 - 27.4.2025
12 Teams | Imatra
Eishockey
Jungs-11 AAAJungs-11 AA
9.5.2025 - 10.5.2025
8 Teams | Tallinn
Eishockey
U14AA
25.7.2025 - 27.7.2025
16 Teams | Prague
Ringette
1.8.2025 - 3.8.2025
24 Teams | Helsinki Region
Ringette
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com