8.2.2023 - 9.2.2023
8 Teams | Pori
Eishockey
10.2.2023 - 12.2.2023
8 Teams | I-Mediat Areena
Fußball
11.2.2023
8 Teams | Nummela
Fußball
Pojat 2008 Harraste
11.2.2023 - 12.2.2023
16 Teams | Oulu
Fußball
11.2.2023 - 12.2.2023
5 Teams | Piispala
Eishockey
12.2.2023
16 Teams | Kuopion halli
Fußball
12.2.2023
8 Teams | Lohja
Eishockey
15.2.2023
15 Teams | Tampere
Futsal
17.2.2023 - 19.2.2023
8 Teams | Ilkka areena, Kuortane Urheiluopisto
Fußball
19.2.2023
16 Teams | Mikkeli, Mikkelin jalkapallohalli
Fußball
26.2.2023
10 Teams | Hannulanmäen jäähalli
Eishockey
Gemischt-15
4.3.2023
6 Teams | Hämeenkyrö
Eishockey
Gemischt-11 AA
4.3.2023
8 Teams | Ylöjärvi
Fußball
Mädchen-14 Enemmän pelanneet
17.3.2023 - 19.3.2023
20 Teams | Oulunsalon jäähalli
Eishockey
18.3.2023 - 19.3.2023
16 Teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Fußball
Tytöt-10 KilpaTytöt-10 Haaste
18.3.2023
8 Teams | Ylöjärvi
Fußball
Mädchen-14 Vähemmän pelanneet
18.3.2023
10 Teams | Niemisjärvi, Kuopio
Fußball
24.3.2023 - 26.3.2023
8 Teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Fußball
Tytöt-08 Kilpa
31.3.2023 - 2.4.2023
36 Teams | Lohja - Nummela - Kisakallio
Eishockey
31.3.2023 - 2.4.2023
60 Teams | Jyväskylän harjoitusjäähalli, Hippos, Go-On Areena (Killerin jäähalli Buugi)
Eishockey
1.4.2023
16 Teams | Kerava , Kerava 2
Eishockey
1.4.2023
12 Teams | Rauma
Eishockey
1.4.2023 - 2.4.2023
16 Teams | Oulu, Linnanmaan jäähalli
Eishockey
1.4.2023 - 2.4.2023
8 Teams | Tanhuvaaran Urheiluopisto
Eishockey
U10
1.4.2023
16 Teams | Harjoitushalli, Ikioma Areena
Eishockey
1.4.2023
12 Teams | Kankaanpään jäähalli
Eishockey
1.4.2023
16 Teams | Espoo
Eishockey
1.4.2023 - 2.4.2023
16 Teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Fußball
Pojat-11 KilpaPojat-11 Haaste
1.4.2023 - 2.4.2023
18 Teams | Leppävirta
Eishockey
1.4.2023 - 2.4.2023
10 Teams | Raahe
Eishockey
U11 AA
1.4.2023 - 2.4.2023
12 Teams | Kouvola, Kuusankosken jäähalli , Valkealan jäähalli
Eishockey
AAA lohkoAA lohko
2.4.2023
16 Teams | Mikkelin jalkapallohalli
Fußball
2.4.2023
5 Teams | Salon jäähalli
Eishockey
2.4.2023
20 Teams | Tuki-Areena, Lähdepellon urheilualue
Eishockey
U9
2.4.2023
8 Teams | Haapajärvi
Eishockey
6.4.2023 - 8.4.2023
12 Teams | Vierumäki
Eishockey
U12 AU12 AA
6.4.2023 - 8.4.2023
20 Teams | Vuosaaren jäähalli, Myllypuron jäähalli
Eishockey
7.4.2023 - 9.4.2023
16 Teams | Myyrmäen jäähalli
Eishockey
Jungs-09 AAAJungs-09 AA
7.4.2023 - 10.4.2023
10 Teams | Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä Vuores
Fußball
P12 KilpaP12 HaasteP11 KilpaP11 HaasteP10 KilpaP10 HaasteP9 KilpaP9 HaasteP8 KilpaP8 HaasteT13T12T11T10T9 KilpaT9 HaasteT8 KilpaT8 Haaste
7.4.2023 - 8.4.2023
20 Teams | Vantaa
Eishockey
KilpaHaaste
7.4.2023 - 9.4.2023
18 Teams | Vuokatti Areena
Eishockey
AAAAA
7.4.2023 - 9.4.2023
44 Teams | Espoo, Matinkylä
Eishockey
7.4.2023
10 Teams | Klaukkala
Eishockey
7.4.2023 - 8.4.2023
16 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-14 Spaß
8.4.2023
12 Teams | Riihimäen Jäähalli
Eishockey
Kilpasarja (AAA)Keskitason sarja (AA)Kevyt taso (A)
8.4.2023
8 Teams | Lempäälä
Eishockey
Pojat-U14 AAA
8.4.2023
15 Teams | Rajupaja Areena
Eishockey
Gemischt-14
8.4.2023 - 9.4.2023
16 Teams | Tesoma, Hakametsä
Eishockey
8.4.2023 - 10.4.2023
10 Teams | Leppävirta
Eishockey
Seka-13
8.4.2023 - 10.4.2023
12 Teams | Suomen Urheiluopisto
Eishockey
U11 (2012) AAAU11 (2012) AA
8.4.2023
5 Teams | Kuortaneen Jäähalli
Eishockey
Pelitällit Kuortane
8.4.2023 - 9.4.2023
24 Teams | Warrior Areena, Espoonlahti, Tapiola
Eishockey
9.4.2023
24 Teams | Tikkurilan Areena, Harjoitushalli
Eishockey
Gemischt-14 Spaß
14.4.2023 - 16.4.2023
16 Teams | Hyvinkää
Eishockey
14.4.2023 - 16.4.2023
32 Teams | Prague
Eishockey
14.4.2023 - 16.4.2023
24 Teams | Järvenpään jäähalli
Eishockey
14.4.2023 - 16.4.2023
12 Teams | Vierumäen urheiluopisto
Eishockey
14.4.2023 - 16.4.2023
18 Teams | Vuokatti
Eishockey
AAAAA
15.4.2023 - 16.4.2023
12 Teams | Savonlinna, Talvisalon Jäähalli, Paavo Tirkkonen Areena
Eishockey
15.4.2023 - 16.4.2023
16 Teams | Mikkeli
Eishockey
Gemischt-11 AAAGemischt-11 AA
15.4.2023 - 16.4.2023
24 Teams | Klaukkala
Eishockey
15.4.2023
24 Teams | Espoo, Warrior Areena
Eishockey
Gemischt-14
15.4.2023
16 Teams | Pori
Eishockey
15.4.2023
10 Teams | Helsinki
Eishockey
AAA
15.4.2023 - 16.4.2023
16 Teams | Hämeenlinna
Eishockey
U10
15.4.2023
6 Teams | Leppäkoski Areena Parkano
Eishockey
15.4.2023
10 Teams | Kauniainen
Eishockey
15.4.2023 - 16.4.2023
8 Teams | Kalajoen jäähalli
Eishockey
15.4.2023
10 Teams | Kattokeskus Areena
Eishockey
U12 AA+U12 A+
15.4.2023 - 16.4.2023
8 Teams | Espoo
Eishockey
15.4.2023 - 16.4.2023
16 Teams | Energia Areena JH1, Seinäjoen jäähalli JH2
Eishockey
Gemischt-09 AAAGemischt-09 AA
15.4.2023 - 16.4.2023
16 Teams | Keski-Espoon Urheilupuisto, tekonurmi 2
Fußball
EliteKilpa
15.4.2023 - 16.4.2023
12 Teams | IMATRAN JÄÄHALLI, OMASP AREENA
Eishockey
15.4.2023 - 16.4.2023
24 Teams | Sentteri
Eishockey
16.4.2023
8 Teams | Kauniaisten jäähalli
Eishockey
16.4.2023
8 Teams | Helsinki
Eishockey
16.4.2023
8 Teams | Mikkeli
Fußball
Harrasteturnaus
16.4.2023
12 Teams | Riihimäki
Eishockey
AA+AA-A
21.4.2023 - 22.4.2023
8 Teams | Peurungan jäähalli
Eishockey
Harrasteturnaus 2023
21.4.2023 - 23.4.2023
18 Teams | Vuokatti
Eishockey
AAAAA
21.4.2023 - 23.4.2023
12 Teams | Vierumäki
Eishockey
22.4.2023 - 23.4.2023
12 Teams | Mikkeli
Eishockey
Gemischt-13
22.4.2023 - 23.4.2023
12 Teams | Kauniainen
Eishockey
22.4.2023
16 Teams | Hyvinkää
Eishockey
22.4.2023
24 Teams | Järvenpään jäähalli
Eishockey
22.4.2023 - 23.4.2023
20 Teams | Leppävirta
Fußball
KilpaHaaste
22.4.2023 - 23.4.2023
16 Teams | Vantaa
Eishockey
KilpaHaaste
22.4.2023
20 Teams | Pirkkolan jäähalli
Eishockey
22.4.2023 - 23.4.2023
16 Teams | Helsinki, Aimo Mäkinen Areena (Vuosaaren Jäähalli)
Eishockey
22.4.2023 - 23.4.2023
16 Teams | Keski-Espoon urheilupuisto
Fußball
22.4.2023
6 Teams | Hameenkyro
Eishockey
Gemischt-10 AA
22.4.2023 - 23.4.2023
15 Teams | Vantaa, Tikkurila Areena, Tikkurila harjoitushalli
Eishockey
22.4.2023 - 23.4.2023
16 Teams | Go On Areena, Jyväskylä
Eishockey
22.4.2023 - 23.4.2023
12 Teams | Imatran jäähalli, OmaSp Areena
Eishockey
23.4.2023
10 Teams | Järvenpään jäähalli
Eishockey
23.4.2023
5 Teams | Helsinki, Salmisaaren liikuntakeskus
Eishockey
Gemischt-14
23.4.2023
10 Teams | Riihimäen Jäähallit
Eishockey
AA+A
23.4.2023
32 Teams | Mikkeli
Fußball
P7 leikkimaailmaP8 (2015) vähemmän pelanneetP8 (2015) enemmän pelanneet
28.4.2023 - 30.4.2023
18 Teams | Vuokatti
Eishockey
AAAAA
28.4.2023 - 29.4.2023
16 Teams | Nokian jäähalli
Eishockey
50+sarja60+sarja
29.4.2023
12 Teams | JÄÄLIIKUNTAKESKUS HAKIO
Eishockey
29.4.2023
12 Teams | Järvenpään jäähalli
Eishockey
29.4.2023 - 30.4.2023
72 Teams | Seinäjoki
Fußball
T11 (2012)T10 (2013)T9 (2014)T8 (2015)T7 (2016)P10 (2013)P9 (2014)P8 (2015)P7 (2016)
29.4.2023 - 30.4.2023
24 Teams | Garam Masala Areena, Heinäpään jalkapallohalli, Heinäpään urheilukeskus
Fußball
6.5.2023 - 7.5.2023
20 Teams | Leppävirta
Fußball
P11 KilpasarjaP11 Haastesarja
6.5.2023 - 7.5.2023
16 Teams | Vuokatti
Eishockey
35+50+
6.5.2023
6 Teams | Suolahti
Eishockey
U14 AA
12.5.2023 - 13.5.2023
10 Teams | Haabersti Icerink Tallinn
Eishockey
U12AA
13.5.2023
18 Teams | Salo(Halikko), Hippo-Areena
Fußball
13.5.2023
6 Teams | Suolahti
Eishockey
Harrasteturnaus
13.5.2023 - 14.5.2023
16 Teams | Vuokatti
Eishockey
KilpasarjaHarrastesarja
13.5.2023 - 14.5.2023
24 Teams | Leppävirta
Fußball
KilpasarjaHaastesarja
18.5.2023
32 Teams | TURKU
Fußball
P2015 Helaturnaus (Taso 1) P2015 Helaturnaus (Taso 2)
20.5.2023 - 21.5.2023
20 Teams | Leppävirta
Fußball
P12 - taso 1P12 - taso 2
27.5.2023 - 28.5.2023
16 Teams | ORIMATTILA
Fußball
27.5.2023 - 28.5.2023
154 Teams | Hyvinkää
Fußball
28.5.2023
24 Teams | Hopun urheilupuisto
Fußball
T9 (s2014-2015) kilpaP9 (s2014-2015) kilpaT9 (s2014-2015) haasteP9 (s2014-2015) haaste
10.6.2023 - 11.6.2023
12 Teams | Tampere
Inline-Hockey
17.6.2023 - 18.6.2023
90 Teams | Raviradan nurmikentät
Fußball
P7 (2016) leikkimaailmaP8 (2015) enemmän pelanneetP8 (2015) vähemmän pelanneetP9 (2014) kilpaP9 (2014) haasteP10 (2013) kilpaP10 (2013) haasteP11 (2012) kilpaP11 (2012) haasteP12 (2011) harrasteP13 (2010) harraste
17.6.2023 - 18.6.2023
10 Teams | Tampere
Fußball
30.6.2023 - 1.7.2023
8 Teams | Ylitornio
Ballhockey
SM-turnaus 2023
30.6.2023 - 2.7.2023
200 Teams | Jyväskylä, Palokka, Viitaniemi, Huhtasuo, Comets' Park, Vehkalampi, Jyskä, Kuokkala
Fußball
P2010 KilpaP2010 HaasteT2010 KilpaT2010 HaasteP2011 KilpaP2011 HaasteT2011 KilpaT2011 HaasteP2012 KilpaP2012 HaasteT2012 KilpaT2012 HaasteP2013 KilpaP2013 HaasteT2013 KilpaT2013 HaasteP2014 Enemmän pelanneetP2014 Vähemmän pelanneetT2014 Enemmän pelanneetT2014 Vähemmän pelanneetP2015 Enemmän pelanneetP2015 Vähemmän pelanneetT2015 Enemmän pelanneetT2015 Vähemmän pelanneet
8.7.2023
12 Teams | Suolahti
Eishockey
Runkosarja
21.7.2023 - 23.7.2023
12 Teams | Prague
Ringette
U16U19/Open
28.7.2023 - 30.7.2023
22 Teams | Helsinki Region
Ringette
28.7.2023 - 30.7.2023
72 Teams | Keuruu
Fußball
P12 kilpaP11 haasteP10 haasteP9 haasteP8 vähemmän pelanneetP7 vähemmän pelanneetT12 haasteT9 haasteT8 vähemmän pelanneetT7 vähemmän pelanneet
28.7.2023 - 30.7.2023
100 Teams | Tornio
Fußball
P7 (2016 & sen jälkeensyntyneet)P8E (2015 &sen jälkeen syntyneetP8V (2015 & sen jälkeen synt)P9E (2014 & sen jälkeen synt)P9V (2014 & sen jälkeen synt)P10 (2013 & sen jälkeen synt)P11 (2012 & sen jälkeen synt)P12 (2011 & sen jälkeen synt)P13 (2010 & sen jälkeen synt)P14(2009 & sen jälkeen synt)P14 (2009 & sen jälkeen synt)P15 (2008 & sen jälkeen synt)P15 (2008 & sen jälkeen synt)P6 (2017 & sen jälkeen synt)T6 (2017 & sen jälkeen synt)T7 (2016 & sen jälkeen synt)T8 (2015 & sen jälkeen synt)T9 (2014 & sen jälkeen synt)T11 (2012 & sen jälkeen synt)T12 (2011 & sen jälkeen syntyneeT13 (2010 & sen jälkeen synt)T14 (2009 & sen jälkeen synt)T15(2008 & sen jälkeen synt)
29.7.2023
36 Teams | Nokia
Fußball
Tytöt T13 KilpaTytöt T13 HaasteTytöt T13 Harraste
4.8.2023 - 6.8.2023
32 Teams | Helsinki
Eishockey
9.8.2023 - 12.8.2023
32 Teams | Prague
Eishockey
11.8.2023 - 13.8.2023
4 Teams | Laukaa
Eishockey
19.8.2023 - 20.8.2023
16 Teams | Laukaa / Suolahti
Eishockey
U15 AAAU15 AA
26.8.2023 - 27.8.2023
16 Teams | Mikkeli
Eishockey
AAA AA
26.8.2023 - 27.8.2023
16 Teams | Paavo Tirkkonen Areena, Mediatili Areena
Eishockey
AAAAA
2.9.2023 - 3.9.2023
16 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-14 Spaß
2.9.2023 - 3.9.2023
24 Teams | Lohja
Fußball
9.9.2023 - 10.9.2023
16 Teams | Laukaa / Suolahti
Eishockey
U12 AAAU12 AA
9.9.2023 - 10.9.2023
16 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-15 Spaß
16.9.2023 - 17.9.2023
10 Teams | Tampere
Fußball
16.9.2023 - 17.9.2023
16 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-16 Spaß
16.9.2023 - 17.9.2023
24 Teams | Leppävirta
Fußball
KilpasarjaHaastesarja
23.9.2023 - 24.9.2023
32 Teams | Leppävirta
Fußball
Pojat 2012 taso 1Pojat 2012 taso 2Pojat 2013 taso 1Pojat 2013 taso 2
23.9.2023 - 24.9.2023
16 Teams | Laukaa
Eishockey
U10 Syysturnaus
29.9.2023 - 1.10.2023
16 Teams | Vuokatti
Eishockey
30.9.2023 - 1.10.2023
10 Teams | Tampere
Fußball
30.9.2023 - 1.10.2023
16 Teams | Leppävirta
Fußball
P12 Taso 1P12 Taso 2
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com