PK-35 Helsinki Open 2018 PK-35 HELSINKI OPEN 2018
21.4. - 22.4.2018 Pihlajamäen tekonurmikentät, Myllypuron liikuntapuisto | Suomi

Pojat-09 Haaste

Alkulohkot

Lauantai 21.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
108:30Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1PK-35 Musta0-1Sibbo Vargarna SininenPäättynyt
208:30Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2Kopse Valkoinen4-1FC Honka Sparta KeltainenPäättynyt
308:30Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3PK-35 Raita1-8TuPS PunainenPäättynyt
408:30Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4TiPS Vihreät2-3Gnistan SininenPäättynyt
509:30Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1Kopse Valkoinen0-2PK-35 MustaPäättynyt
609:30Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2FC Honka Sparta Keltainen6-3Sibbo Vargarna SininenPäättynyt
709:30Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3TiPS Vihreät6-3PK-35 RaitaPäättynyt
809:30Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4Gnistan Sininen4-2TuPS PunainenPäättynyt
910:30Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1PK-35 Musta2-5FC Honka Sparta KeltainenPäättynyt
1010:30Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2Sibbo Vargarna Sininen2-1Kopse ValkoinenPäättynyt
1110:30Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3PK-35 Raita2-7Gnistan SininenPäättynyt
1210:30Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4TuPS Punainen4-5TiPS VihreätPäättynyt

Välierät

Sunnuntai 22.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1309:30Sijat 5-8Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1PK-35 Musta6-5PK-35 RaitaPäättynyt
1409:30Sijat 5-8Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2TuPS Punainen5-4Kopse ValkoinenPäättynyt
1509:30Sijat 1-4Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3FC Honka Sparta Keltainen7-0TiPS VihreätPäättynyt
1609:30Sijat 1-4Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4Gnistan Sininen2-5Sibbo Vargarna SininenPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 22.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1710:30Sijat 7-8Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1PK-35 Raita1-8Kopse ValkoinenPäättynyt
1810:30Sijat 5-6Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2PK-35 Musta2-1TuPS PunainenPäättynyt
1910:30Sijat 3-4Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3TiPS Vihreät3-5Gnistan SininenPäättynyt
2010:30Sijat 1-2Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4FC Honka Sparta Keltainen4-2Sibbo Vargarna SininenPäättynyt